Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Croaziera in Mediterana de Vest 1...

Copilot are pica pe Vladimir Putin

MicroSoft Edge: Cum pun Google in...

Dashcam
 Mini server - VMware

betano.ro

Poveste fara sfarșit

I-auziti voi! - nu vor romani...
 Colon iritabil

Perioada de gratie inexistenta

Cel mai ieftin TV LED mic

Reverse proxy si htaccess pe Raps...
 Statie de epurare sau fosa septic...

"enerlux p" afisaj interm...

Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...

La multi ani @Atreides!
 

Plecari in strainatate la munca

- - - - -
  • Please log in to reply
23 replies to this topic

#1
ionutzionutz

ionutzionutz

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 14
  • Înscris: 27.02.2010
Slautare tuturor,

Stie cineva, ceva despre PFA CATANA CRISTIAN STEFAN din Deva care intermediaza contracte de munca pentru Germanai?
Astept raspunsuri de la voi.
Urgent.

#2
dulcethink

dulcethink

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 13.07.2009

View Postionutzionutz, on 27th February 2010, 13:27, said:

Slautare tuturor,

Stie cineva, ceva despre PFA CATANA CRISTIAN STEFAN din Deva care intermediaza contracte de munca pentru Germanai?
Astept raspunsuri de la voi.
Urgent.

Salut Sincer mare lucru nu pot sa iti spun atatatot ca m-am inscris si eu si mi-a spus ca ma suna vineri (26.02.2010) sau luni adica astazi (01.03.2010).Acum astept raspuns daca vrei vorbim pe mess id-ul meu e [email protected]

#3
ionutzionutz

ionutzionutz

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 14
  • Înscris: 27.02.2010

View Postdulcethink, on 1st March 2010, 10:25, said:

Salut Sincer mare lucru nu pot sa iti spun atatatot ca m-am inscris si eu si mi-a spus ca ma suna vineri (26.02.2010) sau luni adica astazi (01.03.2010).Acum astept raspuns daca vrei vorbim pe mess id-ul meu e [email protected]
Eu am incercat sa ii sun vineri (26 feb) pe la 16.00 si telefonul era inchis. Am incercat sa ii sun si azi (01.03.2010) dimineata si acelasi lucru. Telefonul inchis. Se pare ca este o mare tzeapa.

#4
bencovici

bencovici

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 01.03.2010

View Postdulcethink, on 1st March 2010, 10:25, said:

Salut Sincer mare lucru nu pot sa iti spun atatatot ca m-am inscris si eu si mi-a spus ca ma suna vineri (26.02.2010) sau luni adica astazi (01.03.2010).Acum astept raspuns daca vrei vorbim pe mess id-ul meu e [email protected]


salut si eu si sotul meu ne am inscris si asteptam sa fim sunati dar incep sa cred ca e teapa  de unde esti? noi suntem din petrila jud hunedoara

Edited by bencovici, 01 March 2010 - 14:52.


#5
ionutzionutz

ionutzionutz

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 14
  • Înscris: 27.02.2010

View Postbencovici, on 1st March 2010, 14:49, said:

salut si eu si sotul meu ne am inscris si asteptam sa fim sunati dar incep sa cred ca e teapa  de unde esti? noi suntem din petrila jud hunedoara
Poate tu si sotul tau reusiti sa aflati ceva despre aceste plecari. Trebuie sa existe cineva care a mai plecat cu ei sau..... trebuie sa mai existe cineva care a fost tepuit de ei. Poate aflati ceva mai rapid tinand cont ca sunteti din acelasi judet. Eu sunt din Dolj.

#6
Brigi

Brigi

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 01.03.2010

View Postionutzionutz, on 27th February 2010, 13:27, said:

Slautare tuturor,

Stie cineva, ceva despre PFA CATANA CRISTIAN STEFAN din Deva care intermediaza contracte de munca pentru Germanai?
Astept raspunsuri de la voi.
Urgent.

Noi suntem din Sighisoara si din Fintinele 9 pers.
Aventura noastra la fel, n-are sens sa scriu iarasi.
mess ID nagyizadiego
e-mail: [email protected]
Va rog toata lumea sa presinte si sa ne discutam

#7
ionutzionutz

ionutzionutz

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 14
  • Înscris: 27.02.2010

View PostBrigi, on 1st March 2010, 19:58, said:

Noi suntem din Sighisoara si din Fintinele 9 pers.
Aventura noastra la fel, n-are sens sa scriu iarasi.
mess ID nagyizadiego
e-mail: [email protected]
Va rog toata lumea sa presinte si sa ne discutam
Mai este ceva de prezentat? Mie mi-a raspuns una Laura care cred ca a spus aceeasi poveste tuturor. Cu parere de rau. Sincer nu pentru bani imi pare rau. Nu sunt multi. Ci pentru faptul ca am stat cca 2 saptamani si am asteptat cand puteam pur si simplu sa fac altceva. In orice caz, prin Deva poate voi mai trece si pana atunci o sa fac tot posibilul sa aflu cate ceva de aceste persoane. Voi ce ziceti?

#8
ionutzionutz

ionutzionutz

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 14
  • Înscris: 27.02.2010
incercati sa sunati la 0725447900. Va va raspunde aceeasi doamna sau domnisoara care a spus ca plecarile sunt pe 10 martie. Dar acum zice ca plecarile sunt pe 29 martie si ca e posibil sa se plece mai devreme. Pe 20 martie. Aceleasi texte ca la teapa anterioara. Macar sa mai schimbe si ei textele. Ca romaniise pacalesc odata. Si nu sunt chiar asa de prosti.

#9
bencovici

bencovici

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 01.03.2010

View Postionutzionutz, on 1st March 2010, 20:12, said:

Mai este ceva de prezentat? Mie mi-a raspuns una Laura care cred ca a spus aceeasi poveste tuturor. Cu parere de rau. Sincer nu pentru bani imi pare rau. Nu sunt multi. Ci pentru faptul ca am stat cca 2 saptamani si am asteptat cand puteam pur si simplu sa fac altceva. In orice caz, prin Deva poate voi mai trece si pana atunci o sa fac tot posibilul sa aflu cate ceva de aceste persoane. Voi ce ziceti?
am sunat la nr de tel si nu mi sa a raspuns in situatia noasta mai sunt si sin gorjsa vedem cum ii putem oprii sa mai dea tepe

#10
ionutzionutz

ionutzionutz

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 14
  • Înscris: 27.02.2010

View Postbencovici, on 2nd March 2010, 13:05, said:

am sunat la nr de tel si nu mi sa a raspuns in situatia noasta mai sunt si sin gorjsa vedem cum ii putem oprii sa mai dea tepe
Nu ramane decat sa comunicam ceea ce am patit noi cat mai multor persoane si sa postam pe cat mai multe site-uri aceste informatii pentru ca aceste tepe sa ia sfarsit. Nesimtita aia mi-a raspuns mie azi la telefon si zicea ca ea lucreaza la alta firma nu la aia care avea plecarile pe 10 martie. Stiti cat cereau acum pentru inscriere? 275 RON. Asta pentru a creea diversiune si pentru a nu isi da omul seama ca tot ei sunt. Sunt 2 sau 3 persoane implicate in aceasta afacere. Cica au probleme cu firma de la Deva si si-au mutat birourile in alta parte. Ori cand ai controale si probleme cu o firma incerci sa le rezolvi. Nu sa iti schimbi adresa si sa te muti cu birourile. Voi face tot posibilul ca tepele lor sa fie din ce in ce mai putine. Intrati fratilor pe cat mai multe site-uri. Dezvoltati cat mai multe subiecte pe aceasta tema. Sigur numarul tepelor lor va scade.

Toate cele bune!

#11
claudiuxl

claudiuxl

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 02.03.2010

View Postionutzionutz, on 2nd March 2010, 13:55, said:

Nu ramane decat sa comunicam ceea ce am patit noi cat mai multor persoane si sa postam pe cat mai multe site-uri aceste informatii pentru ca aceste tepe sa ia sfarsit. Nesimtita aia mi-a raspuns mie azi la telefon si zicea ca ea lucreaza la alta firma nu la aia care avea plecarile pe 10 martie. Stiti cat cereau acum pentru inscriere? 275 RON. Asta pentru a creea diversiune si pentru a nu isi da omul seama ca tot ei sunt. Sunt 2 sau 3 persoane implicate in aceasta afacere. Cica au probleme cu firma de la Deva si si-au mutat birourile in alta parte. Ori cand ai controale si probleme cu o firma incerci sa le rezolvi. Nu sa iti schimbi adresa si sa te muti cu birourile. Voi face tot posibilul ca tepele lor sa fie din ce in ce mai putine. Intrati fratilor pe cat mai multe site-uri. Dezvoltati cat mai multe subiecte pe aceasta tema. Sigur numarul tepelor lor va scade.

Toate cele bune!
salut sunt din gorj  suntem 3 persoane si nici noua nu ne mai raspunde la telefoane .nu stim ce sa facem  :thumbdown:

#12
ionutzionutz

ionutzionutz

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 14
  • Înscris: 27.02.2010

View Postclaudiuxl, on 2nd March 2010, 14:23, said:

salut sunt din gorj  suntem 3 persoane si nici noua nu ne mai raspunde la telefoane .nu stim ce sa facem  :thumbdown:
am postat mai sus ce ramane de facut. Daca aveti voi alte idei care sa dea rezultate... cu toata placerea.

#13
ionutzionutz

ionutzionutz

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 14
  • Înscris: 27.02.2010
Si doamna (Laura) mai zice ca nu a cerut niciodata 150 ron pentru inscriere si ca ea lucreaza acum la LCMEDIACONSULT, care zice ea ca este o firma de consultanta dom’le nu este o firma oarecare sau un PFA. Si ca patronul ei este din Timisoare. Ei ash! Asa ca feriti-va de acesti sarlatani. Niste sarlatani care pana la sfarsit vor sfarsi dupa gratii. Acolo le este locul. Cand i-am spus ca este aceeasi voce care a „cerut„ 150 ron nu stia ce sa mai raspunda. Pur si simplu se facea ca nu aude. Ca s-a intrerupt legatura. Repet. Voi face tot posibilul sa se faca dreptate. Nu ma deranjeaza suma ci bataia de joc.

Toate cele bune!

#14
dulcethink

dulcethink

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 13.07.2009

View Postionutzionutz, on 2nd March 2010, 15:21, said:

am postat mai sus ce ramane de facut. Daca aveti voi alte idei care sa dea rezultate... cu toata placerea.
    Despre domnu Catana cristian stefan va pot spune ca este un sarlatan pe numele adevarat Buruiana Ioan Cristian iar doamna Laura nu exista dar cei doi sunt urmariti pentru uz de fals nu suntem singurii care au fost tepuiti au mai fost prinsi acesti oameni dar din pacate  nu au fost trasi la raspundere si acum au dat a 2 a oara aceeasi teapa.

#15
neluturad

neluturad

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 02.03.2010
si noi suntem trei persoane din alba astia ii vedem la stiri intro seara bai baieti nu va faceti probleme trebuie sa avem rabdare incercati peste 3 saptamini si poate ne auzim cu un telefon  sa mergem pina in deva sai mai punem niste bani  sal asteptam la posta cind ridica b

#16
ionutzionutz

ionutzionutz

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 14
  • Înscris: 27.02.2010

View Postneluturad, on 3rd March 2010, 16:05, said:

si noi suntem trei persoane din alba astia ii vedem la stiri intro seara bai baieti nu va faceti probleme trebuie sa avem rabdare incercati peste 3 saptamini si poate ne auzim cu un telefon  sa mergem pina in deva sai mai punem niste bani  sal asteptam la posta cind ridica b
Merita incercata aceasta varianta. Macar sa stim pentru ce am dat banii. Si sa-i „caram„ fiecare de cate 150 ron. Ca sa ne mai racorim.

#17
neluturad

neluturad

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 02.03.2010
si totusi ce parere aveti cu catana mai stiti ceva de el sau mai asteptam  nu e vorba de bani dar nu credeam ca se ajunge aicidaaca aflati ceva sunati la 0749089293 mergem la deva daca e nevoie anuntam politia le mai bagam ceva lei si stam vreo 2 3 4 zile prin deva am si o pusca cu autorizatie daca e ceva mama lor  astea traiesc de pe spinarea noastra

#18
ionutzionutz

ionutzionutz

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 14
  • Înscris: 27.02.2010

View Postneluturad, on 4th March 2010, 20:06, said:

si totusi ce parere aveti cu catana mai stiti ceva de el sau mai asteptam  nu e vorba de bani dar nu credeam ca se ajunge aicidaaca aflati ceva sunati la 0749089293 mergem la deva daca e nevoie anuntam politia le mai bagam ceva lei si stam vreo 2 3 4 zile prin deva am si o pusca cu autorizatie daca e ceva mama lor  astea traiesc de pe spinarea noastra
Cum spuneam si eu... Nu banii sunt importanti. Ci bataia de joc si faptul ca niste javre si sarlatani din Deva ne-au pacalit si s-au jucat cu nervii si asteptarile noastre. Stai linistit ca daca l-as prinde nu i-as „cara„ doar de 150 ron. Ci de vreo 1000 euro. Impartit la 4.9/ora... Calculati si voi. Cand va hotarati sa mergeti la politie, lasati mesaj pe forum ca sa va urmam.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate