Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Dupa 20 ani de facultate, am uita...

Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg
 Drept de proprietate intelectuala...

Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...
 Frecventa modificata radio

Un nou pericol pt batrani

Ar trebuii sa vindem imobiliarele...

Dupa renuntarea la aparat dentar
 pelerinaj in Balcik

Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade

Probleme accesare nr test telefon
 

Aqua Fantasy sau CDC?

- - - - -
  • Please log in to reply
135 replies to this topic

#1
awa78

awa78

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 17
  • Înscris: 18.06.2009
Buna,as dori o informatie de la cei in cunostinta de cauza:AQUA FANTASY SAU CDC  din Kusadasii tinand cont ca suntem familie cu copil?

#2
rottweiler2007

rottweiler2007

    iubirea-i mare

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,881
  • Înscris: 13.12.2007
AQUAFANTASY este cel mai bun hotel pe sistem all inclusive  din kusadasi

#3
oztan

oztan

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,274
  • Înscris: 25.12.2006

View Postawa78, on 24th February 2010, 12:17, said:

Buna,as dori o informatie de la cei in cunostinta de cauza:AQUA FANTASY SAU CDC  din Kusadasii tinand cont ca suntem familie cu copil?

buna ziua; ce del de informatie aveti nevoie? Despre cdc cred ca ( sunt sigur) criss_65 respunde cu placere.

Ce stiu despre cdc; locatie perfect pentru copil. (am alesi si eu aceasta hotel numai pt activitatile pt copil)

#4
awa78

awa78

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 17
  • Înscris: 18.06.2009

View Postrottweiler2007, on 24th February 2010, 13:27, said:

AQUAFANTASY este cel mai bun hotel pe sistem all inclusive  din kusadasi
mersi mult ptr raspuns

View Postoztan, on 24th February 2010, 13:28, said:

buna ziua; ce del de informatie aveti nevoie? Despre cdc cred ca ( sunt sigur) criss_65 respunde cu placere.

Ce stiu despre cdc; locatie perfect pentru copil. (am alesi si eu aceasta hotel numai pt activitatile pt copil)
mersi mult,am primit o informatie de la root care spune ca aqua fantasya este cel mai bun din Kusadasii ,pe sistem all inclusive

#5
zugry

zugry

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,441
  • Înscris: 27.04.2007

View Postawa78, on 24th February 2010, 12:17, said:

Buna,as dori o informatie de la cei in cunostinta de cauza:AQUA FANTASY SAU CDC  din Kusadasii tinand cont ca suntem familie cu copil?

depinde de varsta copilului: Aquafantasy este foarte mare, eu am ales CDC, ma sperie faptul ca ar trebui sa pazesc copiii pe imensitatea de la Aquafantasy  :rolleyes:

#6
calin_oana

calin_oana

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 296
  • Înscris: 05.05.2007

View Postawa78, on 24th February 2010, 12:17, said:

Buna,as dori o informatie de la cei in cunostinta de cauza:AQUA FANTASY SAU CDC  din Kusadasii tinand cont ca suntem familie cu copil?
Carpe Diem Claros,este un hotel nou fata de Aqua care are multe camere invechite(uzate),pretul este mult mai bun la CDC,conceptul este UAL la CDC,si AL la Aqua,spatiul destinat copiilor mi se pare mai complex si mai dotat in CDC,fata de Aqua,aglomeratie mare in Aqua la parcul de distractii(spre exemplu pt o tura la toboganul palnie am stat cam 15 minute,iar pentru colacele cu 2 sau 3 locuri ca sa pot sa duc si copilul cu mine prin toboganele mai mari,trebuia sa te rogi de diverse persoane cam 20 de minute pana sa obti unul),si restul de avantaje si dezavantaje o sa-l scriu dupa 26 iunie!Nu intelege gresit,Aqua este foarte frumos dar cred ca anul acesta CDC va fi peste Aqua,decizia iti apartine!

#7
rottweiler2007

rottweiler2007

    iubirea-i mare

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,881
  • Înscris: 13.12.2007

View Postzugry, on 24th February 2010, 13:25, said:

depinde de varsta copilului: Aquafantasy este foarte mare, eu am ales CDC, ma sperie faptul ca ar trebui sa pazesc copiii pe imensitatea de la Aquafantasy  :rolleyes:
moaaamaaaa ce l-ai mai fi pazit daca aquafantasy era mai ieftin...... vulpea, strugurii.....stii fabula :naughty:
sa vezi ce bilci o sa fie la CDC

Edited by rottweiler2007, 24 February 2010 - 15:00.


#8
calin_oana

calin_oana

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 296
  • Înscris: 05.05.2007

View Postrottweiler2007, on 24th February 2010, 14:58, said:

moaaamaaaa ce l-ai mai fi pazit daca aquafantasy era mai ieftin...... vulpea, strugurii.....stii fabula :naughty:
sa vezi ce bilci o sa fie la CDC
BALCI???de ce balci?oare pt ca vom fi multi romani?sau sti ceva despre CDC si nu spui?!Pe site-ul tau la CDC anul trecut in 6 iunie ziceai ca "va fi cel mai bun hotel din zona Kusadasi,in vara 2010",acum te intorci si spui "BALCI",oare cand sa te credem pe cuvant si cand nu?,banuiesc ca e vorba ,pana la urma de interesele agentiei tale....nu?!

#9
rottweiler2007

rottweiler2007

    iubirea-i mare

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,881
  • Înscris: 13.12.2007

View Postcalin_oana, on 24th February 2010, 15:08, said:

BALCI???de ce balci?oare pt ca vom fi multi romani?sau sti ceva despre CDC si nu spui?!Pe site-ul tau la CDC anul trecut in 6 iunie ziceai ca "va fi cel mai bun hotel din zona Kusadasi,in vara 2010",acum te intorci si spui "BALCI",oare cand sa te credem pe cuvant si cand nu?,banuiesc ca e vorba ,pana la urma de interesele agentiei tale....nu?!
am spus ca va fi probabil unul dintre....iar ce va iesi acolo in perioada 15 iunie - 26 iunie, imi e frica sa ma gindesc.... eu as vrea sa ma insel....vom trai si vom vedea ce va fi in perioada amintita de mine....bine nu va fi...succesuri

Edited by rottweiler2007, 24 February 2010 - 15:22.


#10
calin_oana

calin_oana

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 296
  • Înscris: 05.05.2007

View Postrottweiler2007, on 24th February 2010, 15:17, said:

am spus ca va fi probabil unul dintre....iar ce va iesi acolo in perioada 15 iunie - 26 iunie, imi e frica sa ma gindesc.... eu as vrea sa ma insel....vom trai si vom vedea ce va fi in perioada amintita de mine....bine nu va fi...succesuri
   Aha........acum am inteles la ce faci referire,tinand cont ca ai specificat perioada 15iunie-26iunie!bati apropouri la adresa noastra,a celor care ne-am facut rezervari in aceasta perioada,cum ca am fi ceva de genul: necivilizati,galagiosi,avizi de chilipiruri.......in concluzie,in aceasta perioada va fi un mare BALCI!Daca ai specificat doar o perioada din sezonul 2010,deduc si cred ca logica mea este corecta,ca neplacerile pe care le prevestesti tu,sunt legate strict de cei care vom popula CDC,si nicidecum de CDC!!!Iti multumim ca faci astfel de afirmatii(printre randuri discrete ce-i drept)la potentialii tai clienti.)-:

Edited by calin_oana, 24 February 2010 - 15:43.


#11
rottweiler2007

rottweiler2007

    iubirea-i mare

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,881
  • Înscris: 13.12.2007

View Postcalin_oana, on 24th February 2010, 15:42, said:

Aha........acum am inteles la ce faci referire,tinand cont ca ai specificat perioada 15iunie-26iunie!bati apropouri la adresa noastra,a celor care ne-am facut rezervari in aceasta perioada,cum ca am fi ceva de genul: necivilizati,galagiosi,avizi de chilipiruri.......in concluzie,in aceasta perioada va fi un mare BALCI!Daca ai specificat doar o perioada din sezonul 2010,deduc si cred ca logica mea este corecta,ca neplacerile pe care le prevestesti tu,sunt legate strict de cei care vom popula CDC,si nicidecum de CDC!!!Iti multumim ca faci astfel de afirmatii(printre randuri discrete ce-i drept)la potentialii tai clienti.)-:
eu as vrea sa nu intelegi la ce ma refer.....vei vedea ca nu la populatia de acolo m-am referit....in fine, vom trai si vom vedea....nu te mai agita aitit si nu ma mai jigni ca nu ti am vb urit

Edited by rottweiler2007, 24 February 2010 - 15:49.


#12
calin_oana

calin_oana

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 296
  • Înscris: 05.05.2007

View Postrottweiler2007, on 24th February 2010, 15:46, said:

eu as vrea sa nu intelegi la ce ma refer.....vei vedea ca nu la populatia de acolo m-am referit....in fine, vom trai si vom vedea....nu te mai agita aitit si nu ma mai jigni ca nu ti am vb urit
  Vom vedea ce inteleg si altii din ceea ce ne spui tu aici!te-am intrebat daca sti chesti urate despre CDC,si ai facut referire doar la o anumita perioada,eu am tras concluziile!Nu te-am jignit eu pe tine,in schimb eu personal m-am simtit jignita de tine si nu o data!(cel putin eu asa spun),suntem multe categorii de oameni pe acest forum care nu avem nici un interes,doar acela de a ne ajuta unul pe celalalt sa ne gasim locatiile ideale pt vacanta in functie de familiile si placerile pe care le avem fiecare,cate unu vrea un concediu de aventura,altul un concediu de odihna ,altul un concediu de culturalizare si altii vor pur si simplu distractie pt ei si copiii lor.Nu ne mai trata pe toti la fel!Si daca tot e "naspa"CDC scoate-l de la recomandarile tale!
    O zi buna tuturor!

#13
oztan

oztan

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,274
  • Înscris: 25.12.2006

View Postcalin_oana, on 24th February 2010, 16:01, said:

Vom vedea ce inteleg si altii din ceea ce ne spui tu aici!te-am intrebat daca sti chesti urate despre CDC,si ai facut referire doar la o anumita perioada,eu am tras concluziile!Nu te-am jignit eu pe tine,in schimb eu personal m-am simtit jignita de tine si nu o data!(cel putin eu asa spun),suntem multe categorii de oameni pe acest forum care nu avem nici un interes,doar acela de a ne ajuta unul pe celalalt sa ne gasim locatiile ideale pt vacanta in functie de familiile si placerile pe care le avem fiecare,cate unu vrea un concediu de aventura,altul un concediu de odihna ,altul un concediu de culturalizare si altii vor pur si simplu distractie pt ei si copiii lor.Nu ne mai trata pe toti la fel!Si daca tot e "naspa"CDC scoate-l de la recomandarile tale!
    O zi buna tuturor!

OffTopic >   He he he eeee   ce  implace  ,  ROTT  iar cearta  cu  cineva,  am obisnuit  aceasta aica  in  forum,

@ ROTT  ,  cat  client  /  cat rezervare  / cat  confirmare  ai  pentru  perioda  care  ai  spus ?

#14
rottweiler2007

rottweiler2007

    iubirea-i mare

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,881
  • Înscris: 13.12.2007

View Postcalin_oana, on 24th February 2010, 16:01, said:

Vom vedea ce inteleg si altii din ceea ce ne spui tu aici!te-am intrebat daca sti chesti urate despre CDC,si ai facut referire doar la o anumita perioada,eu am tras concluziile!Nu te-am jignit eu pe tine,in schimb eu personal m-am simtit jignita de tine si nu o data!(cel putin eu asa spun),suntem multe categorii de oameni pe acest forum care nu avem nici un interes,doar acela de a ne ajuta unul pe celalalt sa ne gasim locatiile ideale pt vacanta in functie de familiile si placerile pe care le avem fiecare,cate unu vrea un concediu de aventura,altul un concediu de odihna ,altul un concediu de culturalizare si altii vor pur si simplu distractie pt ei si copiii lor.Nu ne mai trata pe toti la fel!Si daca tot e "naspa"CDC scoate-l de la recomandarile tale!
    O zi buna tuturor!
eu nu stiu nimic, eu doar banuiesc ceva urit....sper sa ma insel, vreau din tot sufletul sa ma insel.....eu nu pot sa zic ca CDC e un hotel prost, insa ma cam indoiesc de managementul lor care de la inceput a fost viclean....mai tii minte cind se laudau ca vor deschide la 1 mai ca au 500 de nemti ? etc....

#15
simov

simov

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 133
  • Înscris: 06.03.2008
de paloma pasha resort ozdere stii ceva?

#16
rottweiler2007

rottweiler2007

    iubirea-i mare

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,881
  • Înscris: 13.12.2007

View Postsimov, on 24th February 2010, 18:15, said:

de paloma pasha resort ozdere stii ceva?
nu

#17
zugry

zugry

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,441
  • Înscris: 27.04.2007

View Postrottweiler2007, on 24th February 2010, 15:17, said:

am spus ca va fi probabil unul dintre....iar ce va iesi acolo in perioada 15 iunie - 26 iunie, imi e frica sa ma gindesc.... eu as vrea sa ma insel....vom trai si vom vedea ce va fi in perioada amintita de mine....bine nu va fi...succesuri

eu ma duc dupa 28.06 si facem pariu ca am bani de Aqua? Dar de ce sa dau bani pe un hotel vechi si aglomerat, cu un parc unde CHIAR trebuie sa ai grija maxima pe unde iti e copilul? si daca vrei sa calculezi: 15 iunie la Aqua <= 28 iunie la CDC, ca si pret.

Rott... uneori esti tare ciudat....  :thumbdown:

Stimate admini: cam multe off-topicuri am citit in seara asta pe multe topicuri despre Turcia. Numai eu mi-am laut Warn acum 2 zile, korekt estem?!

#18
rottweiler2007

rottweiler2007

    iubirea-i mare

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,881
  • Înscris: 13.12.2007

View Postzugry, on 25th February 2010, 00:06, said:

eu ma duc dupa 28.06 si facem pariu ca am bani de Aqua? Dar de ce sa dau bani pe un hotel vechi si aglomerat, cu un parc unde CHIAR trebuie sa ai grija maxima pe unde iti e copilul? si daca vrei sa calculezi: 15 iunie la Aqua <= 28 iunie la CDC, ca si pret.

Rott... uneori esti tare ciudat....  :thumbdown:

Stimate admini: cam multe off-topicuri am citit in seara asta pe multe topicuri despre Turcia. Numai eu mi-am laut Warn acum 2 zile, korekt estem?!
stii vorba aia cu pianul si scarile ?  ai grija la cdc cu copilul pe scari....iar perioada ti-ai ales-o perfect....macar atit.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate