Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
PC game stream catre Nvidia Shiel...

Pompa de apa HEPU ?!

Vreau o masina electrica de tocat...

Cum ajunge remorca de tir inapoi ...
 Alt "Utilizator nou" pe T...

ULBS INFORMATICA

Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata
 Am nevoie de poze cu un curcubeu

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura
 Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici
 

Aqua Fantasy sau CDC?

- - - - -
  • Please log in to reply
135 replies to this topic

#127
soreno29

soreno29

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 127
  • Înscris: 12.05.2008

View PostPaperotzi, on 7th July 2011, 12:44, said:

Daca mergi cu masina, ia o mocheta cu tine. Sau cumpara un covor de prin Turcia. Oferta e foarte variata!

Vacanta placuta!
Buna asta:)....

#128
Jidanu

Jidanu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 671
  • Înscris: 08.02.2009

View Postsoreno29, on 7th July 2011, 12:15, said:

La Papilon Belvil am stat in casute si era gresie pe jos...si  a fost un concediu de vis....chiar nu are importanta ce e pe jos mocheta covor persan sau gresie...daca vrei sa te simti bine te simti bine....eu la cautat de cuie in...puncte puncte... nu ma duc :)....La cat o sa ma dau pe toboganele alea si eu si piticul.....numai sa ma uit pe jos nu voi avea timp...Berea sa fie rece!...Marea curata ...Veselia si atmosfera conteaza.....
Subscriu :OK:

#129
soreno29

soreno29

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 127
  • Înscris: 12.05.2008

View PostJidanu, on 7th July 2011, 13:55, said:

Subscriu :OK:
Nu stiu cum o fi la cdc.....dar Aquafantasy(daca poti trece peste faptul ca marea e impracticabila) a fost suuuuuuper!

#130
judas

judas

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,829
  • Înscris: 04.02.2008

View Postsoreno29, on 8th September 2011, 11:10, said:

Nu stiu cum o fi la cdc.....dar Aquafantasy(daca poti trece peste faptul ca marea e impracticabila) a fost suuuuuuper!

Ce inseamna "marea e impracticabila' ??

#131
[email protected]

[email protected]

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 17
  • Înscris: 14.02.2007
Nu stiu cum o fi la CDC dar Aquafantasy nu recomand.Ne-am intors de 2 zile de la Aquafantasy dezamagiti.Am stat 4 zile si ,exceptand Aqua park-ul ,restul e mizerabil.Poate in anii trecuti a fost altfel dar anul acesta serviciile si curatenia lasa de dorit .

#132
soreno29

soreno29

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 127
  • Înscris: 12.05.2008

View Postjudas, on 9th September 2011, 09:16, said:

Ce inseamna "marea e impracticabila' ??
marea la tarm are cativa metri de namol.....care murdaresc apa incredibil....ti -e sila sa faci baie in acel namol...asa ca te duci frumusel 200 sau 300 de metri in dreapta spere surmeli pentru o baie in mare...noi asa am facut....in rest...nu ascultati in stanga si in dreapta....aquafantasy pentru kusadasi e super super ok...(cand zic pentru kusadasi ...inseamna sa  nu-l compari cu gloria sau cu rixos)

#133
giulieta

giulieta

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 63
  • Înscris: 20.05.2011
Buna,2 ani la rand am fost CDC pt 2012 m-ar interesa mult Aqua Fantasy sau Pine Bay ce-mi recomadati?preturi au aparut?

#134
rottweiler2007

rottweiler2007

    iubirea-i mare

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,881
  • Înscris: 13.12.2007

View Postgiulieta, on 24th October 2011, 15:38, said:

Buna,2 ani la rand am fost CDC pt 2012 m-ar interesa mult Aqua Fantasy sau Pine Bay ce-mi recomadati?preturi au aparut?
da, preturile pt 2012 au aparut  pt toate aceste hoteluri iar eu iti recomand AQF

#135
giulieta

giulieta

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 63
  • Înscris: 20.05.2011

View Postrottweiler2007, on 24th October 2011, 15:43, said:

da, preturile pt 2012 au aparut  pt toate aceste hoteluri iar eu iti recomand AQF


Multumesc,pt. raspuns ceva pro contra?

#136
rottweiler2007

rottweiler2007

    iubirea-i mare

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,881
  • Înscris: 13.12.2007

View Postgiulieta, on 26th October 2011, 15:26, said:

Multumesc,pt. raspuns ceva pro contra?

despre orice lucru de pe pamint vor fi pareri pro si contra, nu mai cauta perfectiunea, citeste si vezi ce zic romanii despre AQF, cugeta si decide-te

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate