Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Stihl fs 70 c-e

Challengers (2024)

Care mai sunt mediile de admitere...

Laptop cu HDD atasare memorie MMC...
 Hartile google nu mai au chenarul...

Tomate in ghiveci la curte?

Idei cale de actiune recuperare g...

Intoleranța lactoza- vegan v...
 Tobe acustice insonorizare in blo...

Cine canta? Fragment din melodie...

Tablou sigurante Dacia Sandero 2012

Baby Reindeer - 2024
 Hotii voteaza hoti?!

Camera video masina

Zilele emailului din gospodaria n...

Best gaming laptop?
 

Munca in Olanda

- - - - -
  • Please log in to reply
37 replies to this topic

#37
Dev

Dev

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,612
  • Înscris: 28.04.2005
Da, am fost, daca nu ma duc la 6 luni (cel putin teoretic) nu ma mai primeste si trebuie sa caut altul :P. Mnoa, fac bani buni stomalogii (si program nesimtit, de genul 3 ore pe zi de 3 ori pe saptamana :D) dar cred ca-i valabil doar pentru cei care au cabinetul lor, daca lucrezi in cabinetul altcuiva nu-ti mai faci propriile reguli.

Daca nu stii olandeza va fi greu sa-ti faci clientela, sa zicem ca ai reusi poate printre straini in Amsterdam, Haga si Eindhoven dar cam atat.

Daca iti permiti, cred ca iti poti face singur cabinet ca "self-employed" :) desi nu stiu daca nu cumva e nevoie sa dai niste examene ca sa poti practica medicina aici.

#38
koelliker

koelliker

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 28.03.2014
BUNA ZIUA .

Care dintre  membrii acestui  forum  cunoaste  firma  de recrutare   TRS Stafing Solution Bv. (Harlem, OLANDA )
Recruteaza Ingineri in  sectorul Petrol  si  gaze .
Cine imi  poate  da  informatii  despre ....sau  experiente avute ( frumoase  sau  urate ) cu  respectivii  va rog  mult sa postati  sau sa imi  trimiteti  un  mesaj .
Asi  vrea  sa  imi fac o  idee cum  este  aceasta firma .
Va  MULTUMESC TUTUROR  !!!!                            

http://www.trsstaffi...

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate