Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Centrala Ariston Cares Premium 24...

La multi ani @Klasse!

La multi ani @shmecherul!

pareri ipad 6-2018- flip
 Cum au aparut supermarketurile in...

Campanii mincinoase Carrefour

Tv toshiba defect

touchscreen navigatie stricat
 bonsai - de unde?

Resetare Bonus Malus

Unitatea optica DVD-rw absenta pe...

Problema configurare Wireguard
 Dozatoare de apa, cu alimentare d...

Intarziere aterizare avioane

Accident masina reparata pe CASCO

Probleme Ginseng Microcarpa
 

ProMotor

- - - - -
  • Please log in to reply
21 replies to this topic

#19
_zenith_

_zenith_

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 932
  • Înscris: 08.04.2009
nu stiu ce v-o placea la ciuhuleasca aia...vorba lu' undercover parca e transexual
cat despre emisiuni tv imi pare din ce in ce mai bine ca am scos cablul

#20
hohaele

hohaele

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 355
  • Înscris: 07.03.2006
Subscriu si eu,o emisiune slaba, prezentata de ani de zile de o nesuferita,ar mai trebui schimbata,cum au schimbat-o si pe Alexandra Dinu,fosta Mutu.Si in general au prezentari de masini pentru clasa sociala''high''.Se spune ca in tineretea ei a condus un trabant,stind pe bancheta din spate :rolleyes:

#21
Silver Wolf

Silver Wolf

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,692
  • Înscris: 24.09.2006

View PostLucian_M, on 13th February 2010, 19:07, said:

Hai sa va zic si eu ceva: pana acum ceva timp, sambata era ziua mea. Sau mai bine zis- in fiecare sambata era ziua mea. De ce? Ca stateam ca belferul in pat, serveam un ceai/lapte cu cacao/ciocolata calda, luam telecomenzile in mana si... ma uitam la cele 3-4 emisiuni despre motoare pe care le puteam prinde. Parca erau asa: doua roti pe tvr2, autoforum pe prima, nu-mai-stiu-cum pe antena1, porcmotor pe porcteve. Ei bine, inafara de douaroti (care vad ca i-au schimbat ora/data- nu stiu cand mai e)- celelalte emisiuni sunt niste infectii ... Emisiunile alea auto merita scoase din grila.

În principiu, de acord doar că mai era aia de pe B1TV la care mă uitam (asta pe vremurile când încă mai credeam că TV-u merită timpul) "La limită" se numea cred. Era ok, ce îmi plăcea cu adevărat spre deosebire de restu ăstora e că ăia făceau toate testele și filmările ei, nu ca la restu unde pe jumătate de emisiune se prezentau filmulețe ale producătorilor sau altor emisiuni peste care trânteau un gigel citind ceva plictisitor.

Chiuhulescu nu mi se pare un motiv suficient pentru ca ProMotor să existe... îmi pare a arăta stângaci, cineva a greșit dimensiunile când a "desenat-o".

Aveau și TVR1 o emisiune destul de ok parcă, da la ei mi s-a părut cel mai bun lucru din auto emisiunea "Reflecții rutere" sau cum îi zicea. :)

#22
mircea21

mircea21

    Rătăcit între viitor și trecut

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,704
  • Înscris: 19.12.2007

View PostSilver Wolf, on 24th February 2010, 20:56, said:

emisiunea "Reflecții rutere" sau cum îi zicea. :)
Sper să nu mă înșel, dar mai târziu s-a numit 153 014. :)

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate