Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Libre Office nu vad liniile

Modalitați amuzante și ...

O disparitie de ani buni, Acces D...

Mancarea e scumpa
 Parere achiziționare BMW G20

Schimbarea bateriei moderne la VA...

Rostschreck Lidl

Si noi suntem Florin Piersic? / J...
 Rascumparare euroobligatiuni (pri...

Detartraj partial slatina

Cu ce pot izola fonic peretii pen...

Telefon cu senzor compass BUN
 Blocare google chrome cu master p...

Instalare Siemens NX pe macbook

sfat achizitie telefon pana in 20...

Stoc Smart CAM TV
 

intrebare legata de activitatea de deszapezire.

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
fany23

fany23

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,530
  • Înscris: 06.03.2007
la noi in Ploiesti, deszapezirea a fost facuta de florile marului, sau curatat cateva artere principale si atat, iar dupa venirea gerului trotuarele si aleile necuratate au devenit adevarate patinoare. problema mea e in felul urmator, ma depasez pana la cea mai apropiata statie de autobuz cu niste carje datorita unei conditii medicale. acum sunt in sesiune , am reusit sa ajung la 2 examene dar era mai multa zapada pe jos, acu e polei si gheata cat cuprinde. As dori sa stiu cui trebuie sa ma adresez ca sa rezolv ceva pt. ca vad ca solutia primarului si a operatorului de salubritate platit cu atentie 500.000 lei noi pe luna pt. deszapezire, este ca locatarii sa-si curete trotuarul din fata blocului ceea ce evident nu se intampla, sau sa ne rugam sa iasa soarele ca sa topeasca tot.

#2
dan84

dan84

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,028
  • Înscris: 25.09.2006

View Postfany23, on 30th January 2010, 12:43, said:

la noi in Ploiesti, deszapezirea a fost facuta de florile marului, sau curatat cateva artere principale si atat
In Pitesti nu s-a dezapezit nici macar pe atat!

View Postfany23, on 30th January 2010, 12:43, said:

As dori sa stiu cui trebuie sa ma adresez ca sa rezolv ceva
TAXI

#3
copjob2000

copjob2000

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,813
  • Înscris: 26.11.2006
Poți să te adresezi cu o cerere la primărie.
Dacă nu vrei să dai cu ochii de vreun funcționar plictisit, sau dacă ți-e pur și simplu lene, poți să o trimiți prin poștă!
Nu știu totuși dacă răspunsul te va satisface....

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate