Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Imprimare mai multe pagini intr-o...

trebuie sa depun declaratie unica...

Ruse vs Rusesti

Le mai putem da pe brazda? tipsuri
 Recomandari gips carton tavane. (...

ce fel de activitate intretinere ...

Se poate imbunatati o poza sa se ...

Folosește cineva syncthing? ...
 Închidere fereastra dupa deschidere.

Kit AC contine brate Unitatea ext...

Smart Switch fara neutru

Ierbicid pentru parul porcului.
 Smecher de talie grea

PH apa plata

Recomandare Mocheta -pe suport pa...

ram upgrade asus rog strix
 

Probleme cu sunetul

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
1 răspuns la acest subiect

#1
sandra922

sandra922

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 34
  • Înscris: 26.12.2008
Sper ca am nimerit sectiunea potrivita pentru problema mea..daca sunt off-topic, imi cer scuze..
am un mp3, gen ipod  shuffle, de vreo saptamana, imi doream de mult unul si dat fiind faptul ca eram atat de entuziasmata, am ascultat la el cam toata saptamana.:D
aseara,venind de la baie, am dat play din nou si cand am bagat castile in urechi mi s`a parut ca sunetul e cam aiurea, la unele melodii nu era prezent bass`ul, parca se auzea dintr`un borcan..la altele..muzica instrumentala se auzea foarte bine insa vocea solistului foarte incet si foarte fals..m`am panicat putin dar am zis ca nu e nimic, ca mi se pare mie pentru ca aveam putin urechile umede..:-?
l`am inchis, l`am lasat vreo 2 ore, dupa care, cand am dat play din nou, sunetul era la fel de aiurea..parca nu avea nicio putere..
am zis ca poate e din cauza melodiilor..insa la pc se aude extraordinar..deci nu sunt de vina melodiile..
nu`mi pot da seama cu ce am gresit, nu l`am tinut la caldura, nu m`am urcat pe casti, n`am facut absolut nimic!
singura mea banuiala ramane aceea ca a intrat apa in casti...nu stiu cat e de posibil dat fiind faptul ca nu imediat dupa ce am iesit de la dus am bagat castile in urechi..
nu stiu ce sa fac pentru a remedia problema..ma puteti ajuta cu vreun sfat ?
multumesc.. :confuzzled:

Editat de sandra922, 03 ianuarie 2010 - 14:28.


#2
foca28

foca28

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.429
  • Înscris: 08.01.2006
Pai incearca alte casti si vezi daca se aude bine.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate