Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
suport/cutie fixare SSD in locul ...

De ce ard asa de violent masinile...

Sfat achizitie bicicleta MTB

Imi tot apare ipconfig
 Degresant auto eficient

Pistol care sa pulverizeze vopsea...

Cursuri inot apa netratata

Telefoane vechi, fixe si mobile c...
 Sa desparțim cuvintele in cuvinte

Apartament complex rezidential no...

[UNDE] reciclare cd / dvd

Foliere geamuri
 Microsoft Defender

cartela Internet Europa

Sondaj EV

Testerul pe VAG arata devieri la ...
 

Orange Wap unltd permanent?!

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
RoX93

RoX93

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 158
  • Înscris: 16.12.2009
In vara asta am achizitionat un Lg viewty special pt browser-ul de internet ...Am facut abonament la Orange si dupa cateva zile am incercat ca activez si optiunea Wap Unlimited sunand la *100# ...Am dat msj am asteptat vreo zi ...si nu a venit nici-un mesaj de confirmare .
  Am mai sunat odata la *100# si am mai trimis o cerere de activare al Wap Unltd. Dupa asta am primit mesajul de activare dupa 2 ore.
  Cand a venit factura Surpriza ! In loc de 3.5 euro suplimentar a  aparut 7 Euro ...mi-am dat seama ca s-a activat pe 2luni ceea ce nu m-a deranjat ...
Acum dupa vreo 3 luni de la activare imi vine iar factura in care apare Wap unltd activat optional ,desi eu nu l-am mai activat din *100# si nici nu am folosit netul ...
   Intrebarea mea este : Daca l-am activat 1data wap-ul unltd el este chiar ca un abonament si acum am Wap Unltd in fiecare luna pana nu ma duc sa il anulez?!
  Adica o sa vina factura cu cate 14,7ron in fiecare luna si eu o sa am 500mb lunar pana nu il dezactivez?
        Astept rasp.Multumesc

#2
kaytar

kaytar

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,691
  • Înscris: 09.01.2007
la abonament se activeaza automat in fiecare luna. solicita dezactivarea serviciului prin *100# sau apel la 411 si vei scapa de wap :D

#3
RoX93

RoX93

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 158
  • Înscris: 16.12.2009
ms si sper ca asa este ca acum o sa ma apuc de consumat MB :D

#4
kaytar

kaytar

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,691
  • Înscris: 09.01.2007
odata ce ai dezactivat optiunea, incepand de la urmatoarea data de facturare nu vei mai fi taxata :D

Edited by kaytar, 19 December 2009 - 15:34.


#5
RoX93

RoX93

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 158
  • Înscris: 16.12.2009
ok... puteti sterge topic-ul;)

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate