Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 

stomatologi buni in cluj?

- - - - -
  • Please log in to reply
28 replies to this topic

#19
serban_bogdan

serban_bogdan

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,649
  • Înscris: 29.01.2004
Violeta Al Kassas - Horea 44, Ap. 1. E o doamna doctor cu multa intelegere si foarte priceputa. Eu la ea imi execut toate lucrarile si sunt foarte multumit.

#20
dorgonirghi

dorgonirghi

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 27.05.2014
Nu mergeti la Violeta Al Kasas de pe horea.  Dle serban_bogdan, probabil ati avut de facut doar niste plombite usoare de sunteti multumit. Eu mi-am facut o lucrare mai complexa si nu a iesit bine DELOC!! In fiecare zi regret ca am apelat la ea. Acum stau si strang bani de implanturi, pt ca asta e singura optiune ramasa..
Bineinteles ca nu la ea voi face implanturile!

#21
diana0745

diana0745

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 07.12.2015
Eu iti recomand cabinetul b-line, la doamna Alexandra Vigu. Lucreaza foarte bine. Cabinetul e pe observatorului vis a vis de caminele studentesti.
http://www.b-line.ro/

#22
rocsana26

rocsana26

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 15.10.2011

 Business_style, on 12 iulie 2013 - 20:17, said:

Dr. Ceroi Cristina
Str.Galaxiei nr.13 , Cluj
0753376351
Orar L-V:14.30-17.30

Este o doamna cu un caracter bland, foarte foarte simpatica si cu multa rabdare. Am inceput sa merg la ea de 2 luni, trebuie sa scot dinti si nervi, tratamente pe canal, trebuie sa imi pun vreo 14 coronite de portelan, din care 4 coronite deja le-a pus si arata exceptional. In fine, cel mai mult imi place ca lucreaza fara durere, eu avand o frica nedescrisa de dentisti, si de asemenea este foarte flexibila cu banii in sensul ca pe langa faptul ca platesc in rate, are niste preturi foarte mici spre deosebire de unde am mai fost. Daca vreti mai multe detalii sau vreti sa vedeti cum arata o lucrare de-a dumneai, da-ti pm. Eu o recomand cu incredere.

Buna! ai niste poze?

#23
Remicade

Remicade

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,776
  • Înscris: 25.11.2009
Recomand Monica Caloianu, o profesionista :http://www.ortodont-clujnapoca.ro/

#24
diana0745

diana0745

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 07.12.2015
Recomand dr. Beatrix Rednik de la clinica stomatologica b-line din Zorilor.

Edited by diana0745, 24 October 2016 - 09:16.


#25
CristinaMaria9

CristinaMaria9

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 23.09.2017

 bogdan78, on 06 ianuarie 2010 - 21:19, said:

Recomandare: Dr. Radu Seceleanu, are cabinet pe strada Ciucas in Cluj, numar de telefon: 0264-566775. E un medic bun, cu rabdare, umor, profesor universitar. Daca vreti dotari super, exista in Zorilor clinica Bote-san clinique, dar si preturile pe masura. Site-ul si date de contact pe google.

Bote San Clinique - https://bote-san.ro/

#26
Iurean1989Tudor

Iurean1989Tudor

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 26.02.2019
Buna. Caut un dentist bun in Cluj care sa aiba rabdare. De curând am avut interventii masive (2 săptămâni de chin, injectii, pastile, anestezie locala si generala) si m'ar interesa cineva care sa imi finalizeze lucrările.

#27
puisor

puisor

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,437
  • Înscris: 21.01.2009

 Iurean1989Tudor, on 26 februarie 2019 - 13:20, said:

Buna. Caut un dentist bun in Cluj care sa aiba rabdare. De curând am avut interventii masive (2 săptămâni de chin, injectii, pastile, anestezie locala si generala) si m'ar interesa cineva care sa imi finalizeze lucrările.

Antoni Melinda, are cabinet in piata Mihai Viteazu.

#28
m_adi_r

m_adi_r

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 18.09.2011
Dr. Dumbravan Emanuela, 0743 074 086. O gasiti la clinica DentalJoy pe Strada Horea 56. Lucreaza foarte finut, cu rabdare si atentie la detalii. Are experienta si in chirurgie dentara.  Posted Image

#29
spirit75

spirit75

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 78
  • Înscris: 24.07.2014
Salut si eu caut pt punti pe suport zirconiu dar profesionalism,nu recomand Lobont Crina cabinet CrinaDent,la inceput pare rabdatoare dar profesionalismul mediocru spre slab si daca apar probleme chiar cauzate de lucrarile la cabinetul ei esti trimis sa cauti alt stomatolog cu motiv ca nu se ridica la asteptarile tale...

Edited by spirit75, 11 August 2020 - 16:56.


Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate