Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
nelamurire legata de pret la mode...

Hotel cu restaurant si Demipensiu...

Croaziera in Mediterana de Vest 1...

Copilot are pica pe Vladimir Putin
 MicroSoft Edge: Cum pun Google in...

Dashcam

Mini server - VMware

betano.ro
 Poveste fara sfarșit

I-auziti voi! - nu vor romani...

Colon iritabil

Perioada de gratie inexistenta
 Cel mai ieftin TV LED mic

Reverse proxy si htaccess pe Raps...

Statie de epurare sau fosa septic...

"enerlux p" afisaj interm...
 

Casco la Garanta

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
floterminator

floterminator

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 170
  • Înscris: 03.03.2008
Salut. Am un opel astra h si vreau sa-i fac o asigurare casco. Am gasit cea mai ieftina oferta la Garanta. Cum e societatea asta? Are cineva? Si mai ales cum se comporta daca ai o dauna...asta ma intereseaza in principal. Problema este ca am sunat la cativa dealeri opel si mi-au spus ca nu au decontare directa cu garanta.

#2
GeorgeM

GeorgeM

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,445
  • Înscris: 05.08.2006
Mai e valabil?

Eu am Casco la Garanta.  Dupa parerea mea, Garanta e mai buna decat Allianz . Dar nu este ieftina.

Decontare directa au cu orice service. Daca te duci la Opel si sa spunem nu au semnat cu Opel trimit banii la service in acelasi timp cu terminarea reparatiei.

Am un Opel si am fost foarte multumit. E adevarat ca m-am dus la un alt service decat Opel, dar era unul scump si am fost f multumit. Am luat masina imdeiat dupa reparare.

Garanta e vazuta bine de service-uri.

#3
clausio

clausio

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,030
  • Înscris: 09.05.2006

 GeorgeM, on 29th November 2009, 10:34, said:

Mai e valabil?

Eu am Casco la Garanta.  Dupa parerea mea, Garanta e mai buna decat Allianz . Dar nu este ieftina.

Un argument in favoarea parerii tale?

Si o intrebare: Casco Garanta ofera acoperire internationala gratuita (nefiind pe piata RCA)?

#4
danyspaniolu

danyspaniolu

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 04.03.2007
Salut, daca cineva doreste sa faca polita casco la masina, eu sunt agent. Am nevoie de o copie dupa talonul masinii si daca doreste sa incheie polita imi trebuie si buletinul. Polita se face fara fransiza, valabila in strainatate, preturi foarte bune, fara sa aveti probleme in caz de dauna.
Polita se face pe 1 an de zile.

Surdoiu C. Dani
0766192666
E-mail: [email protected]

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate