Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Masina de tuns... buruieni

Recomandare drona

Exista un soft care sa reia autom...

Identificare plante
 Cum declari o variabila care nu s...

Schimbare certificat de inmatricu...

Poligon auto București

nelamurire legata de pret la mode...
 Hotel cu restaurant si Demipensiu...

Croaziera in Mediterana de Vest 1...

Copilot are pica pe Vladimir Putin

MicroSoft Edge: Cum pun Google in...
 Dashcam

Mini server - VMware

betano.ro

Poveste fara sfarșit
 

Champions League 2005

- - - - -
  • Please log in to reply
39 replies to this topic

Poll: Try to predict the score (4 member(s) have cast votes)

Try to predict the score

  1. 1 - 0 for AC Milan (1 votes [25.00%])

    Percentage of vote: 25.00%

  2. 2 - 0 for AC Milan (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  3. 3 - 0 for AC Milan (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 4 - 0 for AC Milan (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 2 - 1 for AC Milan (1 votes [25.00%])

    Percentage of vote: 25.00%

  6. 3 - 1 for AC Milan (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  7. 3 - 2 for AC Milan (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  8. 4 - 1 for AC Milan (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  9. 4 - 2 for AC Milan (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  10. 1 - 0 for Liverpool (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  11. 2 - 1 for Liverpool (2 votes [50.00%])

    Percentage of vote: 50.00%

Vote Guests cannot vote

#19
G_Unit_Soldier

G_Unit_Soldier

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 418
  • Înscris: 20.12.2004
Totul se decide la penalty-uri.  :coolspeak:

#20
ebola23

ebola23

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,219
  • Înscris: 02.01.2005
Traiasca serginho-primul ratat

#21
ebola23

ebola23

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,219
  • Înscris: 02.01.2005
Traiasca Pirlo-al doilea ratat

#22
cutler

cutler

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,194
  • Înscris: 09.09.2003
Incredibili englezii !

#23
ebola23

ebola23

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,219
  • Înscris: 02.01.2005
Sevcenko-mi-a oferit o mare satisfactie.Aceea de a vedea ingenuncheat Milanul :coolspeak:

#24
Clayman

Clayman

    InFlamer

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,067
  • Înscris: 28.04.2004
Am gresit cu previziunea. deh nu-s burvi....

Life sucks! Am savurat cele 10 minute cand a jucat si Liverpool. Apoi au devenit din nou acceasi echipa jegoasa care castiga la 11 metri, sau printr-un gol dat in ultima secunda sau de ce nu printr-un gol dat de arbitru.
:puke:

#25
painkiller

painkiller

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 252
  • Înscris: 26.12.2004
FENOMENAL LIVERPOOL !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#26
Paxus

Paxus

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,560
  • Înscris: 29.08.2002
Pe departe a fost cel mai frumos meci pe care l-am vazut din Champions League editia 2005. Merita si batrana cupa la editia 50 sa fie premiata cu un joc extraordinar.

Felicitari Liverpool !!!

#27
kador

kador

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 181
  • Înscris: 28.03.2005
Nu prea mai este nimic de adaugat. S-a vazut meciul, si scorul...
Nu inteleg insa cum un meci la un asemenea nivel, cu o asemenea miza , cu o asemenea tensiune si un astfel de public pe stadion au fost doar 1 sau 2 cartonase galbene ..si alea date pe sfarsit??? Poate cineva sa ma faca sa inteleg de ce nu s-au scuipat aia, de ce nu si-au carat pumni???
Mi-ar fi pur si simplu rusine sa tin cu vreo echipa din campionatul nostru de ratati. Nu stiu cum mai exista oameni care zic ca tin cu Steaua sau Dinamo...si mai zic ca tin cu o echipa de fotbal. Rusine!!! Tiganeala si golaneala de pe teren in campionatul nostru exista pentru ca EXISTA suporteri care vor sa vada asa ceva. Daca ar fi sanctionata prostia din teren si jocul de ultima categorie, apucaturile de oligofreni ale jucatorilor...s-ar schimba multe. Ar trece astia de la tzurca sau ce joaca ei la fotbal... ar face spectacol, ar juca frumos...ar duce la umplerea stadioanelor. Dar daca la ce fac ei acolo au spectatori care platesc...ce rost mai are sa-si dea silinta sa joace??? Ca sa nu mai vorbesc de FAIR-PLAY...eu cred ca romanii nu-l aplica pentru ca nimeni nu s-a straduit sa le traduca termenul...iar ei engleza...fuck, suck etc

BRAVO suporterilor! Bravo voua! Incurajati-i!! Aratati-le ca ceea ce joaca ei e interesant pentru voi. Asa am reusit sa avem cea mai jenanta ekipa nationala din ultimii 30 ani. Bravo voua!! Asa suntem noi...avem ceea ce meritam!!!

#28
Yorks6

Yorks6

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,417
  • Înscris: 07.06.2004
Da, am cam dat-o in bara cu poll'ul asta. In primul rand nu ma asteptam la castige Liverpool si nici la scorul inregistrat nu m-am asteptat 3-3 (3-2) penalty.
Am observat ca de cele mai multe ori cand se ajunge la penalty, echipa mai slaba castiga. Mie nu-mi place deloc faza cu 11 metrii. Ce m-a enervat Dudek, sarea ca o maimuta in poarta. Mi-a adus aminte de Raveli, portarul suedez, in meciul cu Romania de la World Cup 1994.
Dupa parerea mea Liverpool nu merita sa castige .... se poate spune ca Milan a pierdut pe mana ei.

#29
kador

kador

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 181
  • Înscris: 28.03.2005
te inseli.MERITA pe deplin. A intors rezultatul celui mai tare meci de cluburi din 2005!!!
SI au luptat, nu gluma. Dar ma rog, in stilul lor...

#30
ReKo

ReKo

    Senior Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 3,917
  • Înscris: 24.10.2004
Italienii s-au considerat castigatori la pauza...iar Maldini probabil se gandea cum va ridica cupa ca n-a mai facut nimic in aparare.
Felicitari Liverpool. Superb meci.

#31
Yorks6

Yorks6

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,417
  • Înscris: 07.06.2004
Milan a avut cateva minute de relaxare, in special dupa ce au primit primul gol.
Si asta ia costat .... Oricum eu zic ca Liverpool nu avea cum sa castige, oricat s-ar fi prelungit meciul. Singura lor sansa au fost loviturile de la 11 metrii... Si au avut una  si in timpul meciului cand au egalat.
Ar fi tare tare sa nu-i lase sa participe in Champions League la toamna :)) LOL
Mie nu-mi place Liverpool, nu m-au convins cu nimic... Milan e vinovata pentru infrangerea asta... cu siguranta se credeau castigatori si au tratat meciul cu multa relaxare. But... it ain't over til it's over.

#32
G_Unit_Soldier

G_Unit_Soldier

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 418
  • Înscris: 20.12.2004
nu pot sa inteleg cum a putut sa rateze Shevcenko ocazia aia din final cand Dudek  a scos mingea de doua ori de pe linia portii.  :peacefingers:

#33
ReKo

ReKo

    Senior Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 3,917
  • Înscris: 24.10.2004
Shevcenko a mai ratat odata cand a scos fundasul stanga de pe linia portii...
Nu i-a mers jocul deloc...

#34
Yoda

Yoda

    Eternal padawan

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,468
  • Înscris: 04.10.2002
Cred ca orice comentariu este absolut de prisos. Intre mingicareala diviziei a si fotbalul international al anului 2005 este o diferenta atat de mare incat pana si comparatia pare ridicola.

Ganditi-va la un singur lucru. Liverpool, aceasta echipa minunata, a terminat campionatul din Anglia pe locul... 5!

#35
bubalus

bubalus

    Membru chel

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,206
  • Înscris: 15.02.2005

NostraDamnUs, on May 27 2005, 00:39, said:

Cred ca orice comentariu este absolut de prisos. Intre mingicareala diviziei a si fotbalul international al anului 2005 este o diferenta atat de mare incat pana si comparatia pare ridicola.

<{POST_SNAPBACK}>

corect
daca mi-ar fi stat in putzintza as fi adunat totzi jucatorii din campionat i-as fi impartzit in 2 pe unii i-as fi pus sa se uite la meci iar pe ceilaltzi sa le dea suturi in fund primilor ...(sa bage la cap ce inseamna fotbal)...bineintzles...in a -2 repriza as fi schimbat rolurile...

apropos...stie cineva cate sticle de vin a baut semeghim in discoteca in timpul meciului de aseara?

#36
ebola23

ebola23

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,219
  • Înscris: 02.01.2005
Mi-a placut ce a declarat Maldini dupa meci.Intrebat daca e o tragedie(reporterul era rominas de-al nostru) pt ei a raspuns ca e doar un meci de fotbal.Poate cretinii aia de pe la noi din galerii invata ceva.Desi m-as mira.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate