Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Care mai sunt mediile de admitere...

Laptop cu HDD atasare memorie MMC...

Hartile google nu mai au chenarul...

Tomate in ghiveci la curte?
 Idei cale de actiune recuperare g...

Intoleranța lactoza- vegan v...

Tobe acustice insonorizare in blo...

Cine canta? Fragment din melodie...
 Tablou sigurante Dacia Sandero 2012

Baby Reindeer - 2024

Hotii voteaza hoti?!

Camera video masina
 Zilele emailului din gospodaria n...

Best gaming laptop?

Humane (2024)

Recomandare casti 100-150 lei
 

Oferta noua Clicknet de sfarsit de an

- - - - -
  • Please log in to reply
227 replies to this topic

#1
luxury54

luxury54

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 791
  • Înscris: 25.10.2004
salutare,stie cineva cumva ce oferta noua vor avea la clicknet pt. perioada 1 noiembrie - 31 decembrie?
ma gandesc ca fiind sfarsit de an si perioada sarbatorilor ar trebui sa vina cu ceva promotionale

#2
danutz1

danutz1

    In zona

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,113
  • Înscris: 20.01.2007
E prea devreme pentru ofertele de sfarsit de an. Din a doua jumatate a lui noiembrie incep sa apara.
Si imediat cum iese unul, ceilalti vin si ei si apoi imbunatatesc din mers ofertele, s-a mai intamplat asa.

#3
soft0811

soft0811

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,896
  • Înscris: 24.03.2005
Am auzit un zvon (cam pe la mana a treia  :lol: ) ca vor incepe oferirea de pachete comune impreuna cu Cosmote (un pas inainte fata de acea extraoptiune care a fost lansata acum ceva timp...).  :huh:

Pe langa aceasta supozitie (care nu are nimic verificat la baza... desi ar fi o surpriza placuta) eu pot sa afirm ca va fi un sfarsit de an special! Avem niste date speciale pentru urmatoarele luni: criza economica, criza politica, multi romani in somaj sau cu un viitor incert la locul de munca (ganditi-va ca la 600 de mii de someri, pot fi afectate peste 1 milion de familii daca nu mai mult, deci peste 1 milion de gospodarii), conditii mult mai dure pentru obtinerea creditelor (vedeti cat a scazut si piata IT per total) etc.

Parerea mea este ca foarte multa lume va cauta sa-si reduca din cheltuieli, va cauta cele mai ieftine servicii, iar ofertele cu PC/laptop la pachet, in conditii avantajoase, cred ca vor avea un mare succes. Cred ca si migrarile vor fi numeroase (de la un furnizor la altul), in cazutarea unei oferte mai avantajoase ca pret si nu numai.

#4
Blackhawk

Blackhawk

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,785
  • Înscris: 04.11.2005
Pe timp de criza e ideal sa te legi la cap pe 3ani sau mai mult cu niste abonamente ridicol de mari. Hai ca daca n-ai bani sunt si alte solutii mai bune..

#5
theMisuser

theMisuser

    Cetatean European.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,121
  • Înscris: 25.02.2007
my 2 cents

In lumina ultimei oferte Dolce, Clicknetu' s-ar putea scumpii si el.
O taxa de modernizare a retelei, o schimbare de tip DSL pentru care iei un modem cu 5 ani contract, o una alta gasesc ei ceva sa umfle pretu' la acelasi net.

'appy days are over @RTC.

#6
adrianu69

adrianu69

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 547
  • Înscris: 19.03.2006
oare mai exista oferta locala aia practic sau 3play in care is setul de servicii: voce, date si televiziune ?

#7
cipy1185

cipy1185

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 860
  • Înscris: 11.04.2007

View Postsoft0811, on 20th October 2009, 09:34, said:

Parerea mea este ca foarte multa lume va cauta sa-si reduca din cheltuieli, va cauta cele mai ieftine servicii, iar ofertele cu PC/laptop la pachet, in conditii avantajoase, cred ca vor avea un mare succes. Cred ca si migrarile vor fi numeroase (de la un furnizor la altul), in cazutarea unei oferte mai avantajoase ca pret si nu numai.
cheltuielile nu le reduci in niciun caz abonandu-te la RTC.

#8
unchiujim

unchiujim

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,294
  • Înscris: 01.04.2007

View PostBlackhawk, on 20th October 2009, 10:05, said:

Pe timp de criza e ideal sa te legi la cap pe 3ani sau mai mult cu niste abonamente ridicol de mari. Hai ca daca n-ai bani sunt si alte solutii mai bune..
solutiile alea ,,bune" nu prea se adreseaza si celor care stau la casa ! sau sunt disponibile la preturi nesimtit de mari.se cheama discriminare.

#9
adrianu69

adrianu69

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 547
  • Înscris: 19.03.2006
oare nici care sunt din romtelecom nu stiu ce oferte ne pasc? nimic nici un zvon.
cum bine a zis cineva pe vreme de criza o sa vina cu oferte de criza..

#10
avumit

avumit

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,518
  • Înscris: 01.01.2009

View Postunchiujim, on 21st October 2009, 00:20, said:

solutiile alea ,,bune" nu prea se adreseaza si celor care stau la casa ! sau sunt disponibile la preturi nesimtit de mari.se cheama discriminare.
Cam ai dreptate. Tarife la fel, pt "solutiile bune" dar servicii complet diferite ca si calitate.

#11
cristianp_91063

cristianp_91063

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 22
  • Înscris: 13.01.2007
Chiar nimeni din RT nu ne poate spune ceva?Zvon,pareri personale,sa ne dea ceva din casa.

#12
cristianp_91063

cristianp_91063

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 22
  • Înscris: 13.01.2007
Angajati ai RT va este frica sa dati din casa.......????
Ceva noutati?

#13
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015

View Postcristianp_91063, on 25th October 2009, 08:20, said:

Angajati ai RT va este frica sa dati din casa.......????
Ceva noutati?

Regulile de confidentialitate isi spun cuvantul.
Cu cateva zile inainte posibil sa auzim ceva, e locul de munca al fiecaruia in joc.
Bafta,

#14
yuly

yuly

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 558
  • Înscris: 12.04.2002
oferta noua pentru voce

#15
alexrullz

alexrullz

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 291
  • Înscris: 03.10.2009

View Postyuly, on 26th October 2009, 18:37, said:

super smekere abonamentele...avand in vedere ca poti vb oricand si nu cu ora de varf o sa fie atractie mare...bv RTC..momentan pe piata nu exista ceva mai bun si nici nu cred ca va fi ceva mai bun...

#16
exorcistul

exorcistul

    just listen

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,548
  • Înscris: 31.05.2006
Sa dai in 2009 pe un abonament de telefonie fixa 12,85Euro/Luna, care la altii e gratis, mi se pare cam exagerat. :ciocan:

#17
alexrullz

alexrullz

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 291
  • Înscris: 03.10.2009

View Postexorcistul, on 26th October 2009, 18:56, said:

Sa dai in 2009 pe un abonament de telefonie fixa 12,85Euro/Luna, care la altii e gratis, mi se pare cam exagerat. :ciocan:
dar ai citit macar ce ti se ofera la 12.85Euro?...cu ce ai acolo nici la mobil nu iesi asha ieftin...in fine mie unu mi se pare convenabil

#18
Blackhawk

Blackhawk

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,785
  • Înscris: 04.11.2005

View Postalexrullz, on 26th October 2009, 18:51, said:

super smekere abonamentele...avand in vedere ca poti vb oricand si nu cu ora de varf o sa fie atractie mare...bv RTC..momentan pe piata nu exista ceva mai bun si nici nu cred ca va fi ceva mai bun...
"Ceva mai bun".. depinde ce vrei. Abonamentul e foarte mare si oferte cu tarife mici (la nivel de interconectare) de pe fix sau mobil exista cu abonamente mici sau gratuite. Nu stau sa fac calcule, dar ai Marele avantaj ca platesti cat vorbesti, iar in vremuri de criza cam asta se doreste. Mai sunt destule restrictii: ore de varf sau nu, weekend sau nu etc.

Edited by Blackhawk, 26 October 2009 - 19:39.


Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate