Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Ruse vs Rusesti

Le mai putem da pe brazda? tipsuri

Recomandari gips carton tavane. (...

ce fel de activitate intretinere ...
 Se poate imbunatati o poza sa se ...

Folosește cineva syncthing? ...

Închidere fereastra dupa deschidere.

Kit AC contine brate Unitatea ext...
 smart switch fara neutru

Ierbicid pentru parul porcului.

Smecher de talie grea

PH apa plata
 Recomandare Mocheta -pe suport pa...

ram upgrade asus rog strix

Alegere memorie USB

Manere clasice mobila sau push to...
 

Liniile palmei

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
12 răspunsuri în acest subiect

#1
-Ciprian

-Ciprian

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.334
  • Înscris: 08.09.2009
Am o curiozitate. Nici eu nu stiu cum , dar am observat ca la majoritatea oamenilor palma este ceva de genul asta: [ http://i.peperonity.com/c/B4CC44/242260/ssc3/home/059/mhaseeb/palm_reading.jpg_320_320_0_9223372036854775000_0_1_0.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

La mine alea doua din est(nu din nord-est) nu mi se intersecteaza. :huh:
Ce provoaca diferenta asta?
Care-i treaba cu ele. Stiti ceva de subiectul asta?

#2
Baghe

Baghe

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 910
  • Înscris: 30.01.2006

 -Ciprian, on 8th October 2009, 22:27, said:

Am o curiozitate. Nici eu nu stiu cum , dar am observat ca la majoritatea oamenilor palma este ceva de genul asta: [ http://i.peperonity.com/c/B4CC44/242260/ssc3/home/059/mhaseeb/palm_reading.jpg_320_320_0_9223372036854775000_0_1_0.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

La mine alea doua din est(nu din nord-est) nu mi se intersecteaza. :huh:
Ce provoaca diferenta asta?
Care-i treaba cu ele. Stiti ceva de subiectul asta?
Nici mie nu mi se intersecteaza. o fi ceva de rau?  :D

Daca te intereseaza subiectul poti cauta "chiromantie" si vei gasi date interesante despre cititul in palma.

Editat de Baghe, 09 octombrie 2009 - 09:55.


#3
-Ciprian

-Ciprian

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.334
  • Înscris: 08.09.2009

 Baghe, on 9th October 2009, 10:53, said:

Nici mie nu mi se intersecteaza. o fi ceva de rau?  :D

Daca te intereseaza subiectul poti cauta "chiromantie" si vei gasi date interesante despre cititul in palma.
Mersi. O sa lecturez putin si revin.

#4
Flameguard

Flameguard

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 14
  • Înscris: 10.10.2009
nu cred ca ar trebui sa se intersecteze...in acel desen parca incep din acelasi punct...
nu cred ca e bun desenul  :habarnam:

#5
-Ciprian

-Ciprian

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.334
  • Înscris: 08.09.2009

 Flameguard, on 10th October 2009, 14:19, said:

nu cred ca ar trebui sa se intersecteze...in acel desen parca incep din acelasi punct...
nu cred ca e bun desenul  :habarnam:
Cum adica incep din acelasi punct.Poate se sfarsesc in acelasi punct. Si da , e bun desenul.

Astea doua sunt doua palme normale:
[ http://blog.brand-yourself.com/wp-content/uploads/fig_palm_of_hand.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
[ http://www1.istockphoto.com/file_thumbview_approve/3631213/2/istockphoto_3631213_hand_palm.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Si asta de jos e palma mea:

Fișiere atașate



#6
micul_licurici

micul_licurici

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 353
  • Înscris: 05.09.2008
http://www.121.ro/co...h...4&page_nr=1

#7
Angelina1986

Angelina1986

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.306
  • Înscris: 20.07.2006
eu nu am "the fate line" , dar de loc.. :D

#8
micul_licurici

micul_licurici

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 353
  • Înscris: 05.09.2008

 Angelina1986, on 3rd January 2010, 17:21, said:

eu nu am "the fate line" , dar de loc.. :D
Asta inseamna ca, in general, n-ai noroc in viata.
Pe mine ma socheaza ce linie a vietii are cel care a deschis topicul. Lunga si bine definita...

#9
Gh3r0m

Gh3r0m

    Le Potato Master

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 2.981
  • Înscris: 14.04.2008
liniile alea se contureaza datorita anumitor activitati care le-ati facut pe parcusul vietii cu mana dreapta,nu ca asa a vrut "mama lu jupiter",dece credeti ca nu se citeste la mana stanga? fiindca cu stanga n-ati facut "prostii" care sa contureze  :naughty:  (la stangaci o sa se vada)
In fine,sa nu va stric distractia .. nici eu n-am "fate line" ... am pe talpa de la picioru drept,se pune?

#10
bouprost

bouprost

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 8
  • Înscris: 06.10.2009
@Gh3r0m: Cu ce gresim cand speram ca lumea asta(repet: lumea asta) e putin mai interesanta.
Deci nu credem, doar ne pacalim pe noi, formand din asta un fel de joc. :console:

Editat de bouprost, 04 ianuarie 2010 - 23:20.


#11
Baghe

Baghe

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 910
  • Înscris: 30.01.2006

 Gh3r0m, on 4th January 2010, 22:14, said:

liniile alea se contureaza datorita anumitor activitati care le-ati facut pe parcusul vietii cu mana dreapta,nu ca asa a vrut "mama lu jupiter",dece credeti ca nu se citeste la mana stanga? fiindca cu stanga n-ati facut "prostii" care sa contureze  :naughty:  (la stangaci o sa se vada)
In fine,sa nu va stric distractia .. nici eu n-am "fate line" ... am pe talpa de la picioru drept,se pune?
Esti sigur de asta? 100% (de ce ai scris). Pentru ca eu am acelasi "model" in palma stanga ca si in cea dreapta si asta de copil, ca de atunci imi "citea" mamaie in palma. Nu ca as crede...

#12
NASTYPRIMUL

NASTYPRIMUL

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 5.605
  • Înscris: 20.09.2008
Am o mina de maimuta. Ridata in ultimul hal. numai mina. ca in rest n-am pic de rid pe fata.
Mi-a sarit un arc electric pe mina, odata. dar s-a ridat si cealalta palma.
Ce e interesant, ca aveam o cumpana pe linia vietii, de cind eram mic. Si in urma unor evenimente mai deosebite, in viata mea, care au durat citiva ani, practic acea portiune s-a adincit. Adica momentul a trecut cu bine. Deci ar fi ceva cu aceste linii. In acea perioada nici nu am facut munci fizice, sa pot spune ca s-a modificat de la asta.

#13
razboinicul

razboinicul

    Member

  • Grup: Banned
  • Mesaje: 252
  • Înscris: 27.07.2008
daca cele 2 linii...cea a vietii si ce.a a dragostei  se "impreuneaza" inseamna ca vei trai mult si vei avea noroc in dragoste..cik :coolspeak:

Editat de razboinicul, 18 mai 2011 - 08:18.


Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate