Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Camera video masina

Zilele emailului din gospodaria n...

Best gaming laptop?

Humane (2024)
 Recomandare casti 100-150 lei

Schimbare bec far VW Touran 1T3

Plata impozit PF

Ce parere aveti de viteza/ modul ...
 Love Lies Bleeding - 2024

Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...
 Donez medicamente renale ptr pisica

Ce componenta e asta si ce ziceti...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...

Mobile.de ofera imprumut de bani ...
 

Nesimtire rds

- - - - -
  • Please log in to reply
115 replies to this topic

#109
inside_spy

inside_spy

    infiltrată în autobază

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,289
  • Înscris: 05.04.2006
M-au sunat înainte să mă întrebe dacă sunt acasă, conform intervalului pe care îl lăsasem aseară. Conform hârtiilor de la ei, portul de date nu este activ (e o căsuță bifată cu "NU"). Totuși, culmea e că există un cablu USB-USB în cutia (roz!) a telefonului.

#110
kineceler

kineceler

    witch king

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,995
  • Înscris: 16.05.2009
Era prea frumos să fie și usim cu date... Ai verificat, mai ai ton la fixul pe fir?

Edited by kineceler, 26 October 2009 - 17:31.


#111
inside_spy

inside_spy

    infiltrată în autobază

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,289
  • Înscris: 05.04.2006
Nu mai am ton pe fix, am înțeles că au luat echipamentele de VoIP din bloc.

#112
maistoru

maistoru

    ex

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,752
  • Înscris: 10.05.2008

 inside_spy, on 26th October 2009, 17:29, said:

M-au sunat înainte să mă întrebe dacă sunt acasă, conform intervalului pe care îl lăsasem aseară. Conform hârtiilor de la ei, portul de date nu este activ (e o căsuță bifată cu "NU"). Totuși, culmea e că există un cablu USB-USB în cutia (roz!) a telefonului.

de la o vreme se da si cablul chiar daca nu este port de date activ. iar din anexa rds s-ar intelege ca ti-ai putea activa internetul pe fix chiar daca stai in acoperirea fiberlink. initial au spus ca dau acest internet numai la case unde exista doar digisatelit sau cablu. deci practic poti avea internet unlimited cu 0 costuri pe mobil.

#113
joystick

joystick

    Eu...si cu mine!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,916
  • Înscris: 10.06.2008
Voi chiar vorbiti serios in legatura cu trecerea tuturor abonatilor pe porcaria aia de fixo-mobil?
Asta ar fi nesimtire. Banuiesc ca ii acopera contractul...insa pe mine asta chiar m-ar deranja. De-aia am bagat eu bani in telefoane fixe? Ca sa nu le mai pot utiliza?

In Brasov au inceput aceasta campanie idioata?

#114
Blackhawk

Blackhawk

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,785
  • Înscris: 04.11.2005
Orice tehnologie devine perimata. Si eu am dat bani pe modem dial-up, pe PI, CRT etc. etc. gunoi.. gunoi..
Pui cartela de fix in digimobil si s-a rezolvat orice problema.. dect sucks.

Edited by Blackhawk, 26 October 2009 - 22:41.


#115
kineceler

kineceler

    witch king

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,995
  • Înscris: 16.05.2009

 joystick, on 26th October 2009, 22:35, said:

De-aia am bagat eu bani in telefoane fixe? Ca sa nu le mai pot utiliza?
Te pomenesti ca ti-ai luat vre-o patru dect-uri... Sigur gasesti tu ce sa faci cu ele. Si eu sunt in aceeasi situatie, cum aud  pe cineva ca se plange de aparatul sau i le pun in brate. A... si ar mai fi si routerul handicapat b/g desi are doar un an vechime. Vreau unul cu n.

Edited by kineceler, 26 October 2009 - 22:42.


#116
roccotech

roccotech

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 91
  • Înscris: 11.11.2007

 joystick, on 26th October 2009, 23:35, said:

Voi chiar vorbiti serios in legatura cu trecerea tuturor abonatilor pe porcaria aia de fixo-mobil?
Asta ar fi nesimtire. Banuiesc ca ii acopera contractul...insa pe mine asta chiar m-ar deranja. De-aia am bagat eu bani in telefoane fixe? Ca sa nu le mai pot utiliza?

In Brasov au inceput aceasta campanie idioata?

Am intrebat mai demult la comercial daca se schimba fixul cu modelul 3G si mi-au spus ca situatia se aplica numai la cei cu antena satelit. Stau la casa si sunt interesat deoarece am fax pe RDS tel si nu doresc inlocuirea liniei fixe. Oricum, mie imi vin toate pe un fir: net+ tel+tv.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate