Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Mufa microusb a telefonului mobil...

"Ciudatenii" control pasa...

Impamantare

Apple maps pe Windows 10
 Sfarsitul woke-ismului si al core...

Renovare completa + pompa de cald...

Libre Office nu vad liniile

Modalitați amuzante și ...
 O disparitie de ani buni, Acces D...

Mancarea e scumpa

Parere achiziționare BMW G20

Schimbarea bateriei moderne la VA...
 Rostschreck Lidl

Si noi suntem Florin Piersic? / J...

Rascumparare euroobligatiuni (pri...

Detartraj partial slatina
 

drivere W7 pt. componente multimedia

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
1 reply to this topic

#1
leeoo

leeoo

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 112
  • Înscris: 06.05.2007
Seara buna.
AM instalat W7 de test pe un Barton mai vechi (desktop) si nu-mi vede partea de CAPTURA VIDEO!!! din ATI Radeon 9200 AGP si nici partea de MIDI din Creative Audigy EX (adica Audigy 1 extern pentru sunet profesional). Nu e penibil sa nu mai ofere nemernicii suport decat pt. Audigy 2? Sunt mana in mana si vorbiti sa nu ne lase sa supravietuim? E un PC special pt. muzica si video, DECI imi trebuie atat captura video cat si driverul MIDI. Jenant si rusine e tot ce mai pot spune. Si asta dupa balba cu drivere audio din Vista, heh, heh... Culmea e ca Yamaha SW1000XG care nu mergea nici batuta sub Vista merge f. f. bine in W7! Cu driverele alea vechi de XP... Asta e un fel de recunoastere a greselilor de scriere a implementarii audio in Vista, nu? Eu asa inteleg. Si in contextul asta ce incredere sa mai am eu sa dau bani pe un asemenea hal de OS? Cred ca trec pe MAC daca o mai tin astia tot asa...
Feriti-va de gresiti ca va vor gresi viata!

#2
Ravy

Ravy

    Don't be sad, get MAD!

  • Grup: Moderators
  • Posts: 16,228
  • Înscris: 05.01.2006
Drivere... doar aici: http://forum.softped...howtopic=590369

Bafta!

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate