Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Rostschreck Lidl

Si noi suntem Florin Piersic? / J...

Rascumparare euroobligatiuni (pri...

Detartraj partial slatina
 Cu ce pot izola fonic peretii pen...

Telefon cu senzor compass BUN

Blocare google chrome cu master p...

Instalare Siemens NX pe macbook
 sfat achizitie telefon pana in 20...

Stoc Smart CAM TV

Ce corzi de chitara sa cumpar?

Galaxy A54 compass defect?
 Cum conectez un switch WIFI la 60...

Cumparare AC Gree [Buget maxim 30...

Telekom

Ce e aratarea asta ?
 

Football Manager 2010

- - - - -
  • Please log in to reply
24 replies to this topic

#19
iv3sTaR

iv3sTaR

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 716
  • Înscris: 18.11.2009
Stie cineva cat costa pe Steam ? Ca l-am vazut pe acolo si acum nu il mai gasesc !

#20
otisweb

otisweb

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,088
  • Înscris: 26.02.2009
am selectat la database sa fie activi toti jucatorii din toate continentele imi apare player number count 275000.o sa mearga mai incet jocul sau cam tto asa?

#21
AleXXander00

AleXXander00

    XX

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,427
  • Înscris: 21.02.2009
Da, va merge mai incet. Bine, acum depinde si de ce sistem ai tu...
Eu am bagat database-ul la large daca mai tin bine minte, iar apoi am selectat cateva tari care ma interesau.

Te sfatuiesc sa alegi database large si apoi sa selectezi cateva tari mai importante dpdv fotbalistic din Europa.
Eu am ales: Franta, Italia, Anglia, Spania, Germania, Olanda, respectiv Romania.

Bafta.

Edited by AleXXander00, 05 April 2010 - 02:36.


#22
thebeastmastertbm

thebeastmastertbm

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 14
  • Înscris: 22.03.2010
E foarte bun jocul din toate dpdv. cunoscatorii stiu

#23
sab26

sab26

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 11.09.2008
Are cineva instalat ultimul patch 10.3 de la SI? Am auzit ca jucatorii din acest patch se accidenteaza intr-o veselie cum mi se intampla la nu stiu ce patch de la FM2009.

Edited by sab26, 14 April 2010 - 09:17.


#24
thebeastmastertbm

thebeastmastertbm

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 14
  • Înscris: 22.03.2010
Il am eu, sunt prin sezonul 2 cu Steaua, dar nu am observat nimica iesit din comun.

#25
St1c

St1c

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 80
  • Înscris: 17.12.2006

 almasan25, on 30th October 2009, 16:31, said:

Mi se pare o pierdere de vreme sa te joci pe Football Manager 2010.Eu prefer Fifa 2010 si PES 2010 si cred ca majoritatea prefera si ei Fifa sau Pes 2010.


Culmea, mie mi se pare invers. La Fifa & Pes sunt aceleasi scheme, totul se repeta, FM-ul e realist, nu oricine intelege jocul asta. Si ma bucur, ronaldo wannabe de pe net sa ramana la fifa si cs.

FM-ul e frumos cand il joci in retea, pur si simplu nu vrei sa iei pauza, rivalitatea ajunge la cote extreme :)). Am jucat in min 3 si maxim 5 jucatori si a fost super.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate