Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
"Moda" tinerilor care se ...

E.on energie aplicație intre...

Masina de tuns... buruieni

Recomandare drona
 Exista un soft care sa reia autom...

Identificare plante

Cum declari o variabila care nu s...

Schimbare certificat de inmatricu...
 Poligon auto București

nelamurire legata de pret la mode...

Hotel cu restaurant si Demipensiu...

Croaziera in Mediterana de Vest 1...
 Copilot are pica pe Vladimir Putin

MicroSoft Edge: Cum pun Google in...

Dashcam

Mini server - VMware
 

voice changer

- - - - -
  • Please log in to reply
9 replies to this topic

#1
unu_bogdan

unu_bogdan

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 15
  • Înscris: 21.08.2009
salut baieti. am vazut acum cateva zile o aplicatie interesanta la un prieten pe telefon. este vorba de un program care iti modifica vocea atunci cand apelezi sau esti apelat si as vrea sa stiu daca exista programe pentru symbian care stiu sa modifice vocea. mentinoez ca telefonul respectiv este o chinezarie care sincer nu stiu  cum se numeste dar care e interesant: are dual sim, touch, TV si multe altele. programul respectiv vine impreuna cu telefonul si se numeste pitch shift. multumesc.

#2
eug3n92

eug3n92

    Mechanical Engineer

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,375
  • Înscris: 28.09.2009

View Postunu_bogdan, on 2nd October 2009, 13:00, said:

salut baieti. am vazut acum cateva zile o aplicatie interesanta la un prieten pe telefon. este vorba de un program care iti modifica vocea atunci cand apelezi sau esti apelat si as vrea sa stiu daca exista programe pentru symbian care stiu sa modifice vocea. mentinoez ca telefonul respectiv este o chinezarie care sincer nu stiu  cum se numeste dar care e interesant: are dual sim, touch, TV si multe altele. programul respectiv vine impreuna cu telefonul si se numeste pitch shift. multumesc.
Nu cred ca este o asemenea aplicatie pentru symbian. Am cautat si eu pe net si am vazut ca telefonul respectiv are functia aceea din soft. Poate modifica vocea sa fie de barbat, femeie sau copil mic.

#3
bogdan78

bogdan78

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 874
  • Înscris: 29.06.2005
Este o aplicatie MECHAFoice v1.0, dar nu modifica vocea in timpul apelului ci doar dupa inregistrarea ei.

#4
kruger

kruger

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 11,927
  • Înscris: 04.02.2006

View Postbogdan78, on 5th October 2009, 19:55, said:

Este o aplicatie MECHAFoice v1.0, dar nu modifica vocea in timpul apelului ci doar dupa inregistrarea ei.

Nu se poate, trebuie sa fie programe de genul asta pentru Symbian...Adica are o chinezarie de telefon asa ceva si Nokia nu ?

Up

Edited by kruger, 22 October 2009 - 16:45.


#5
vacea

vacea

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 567
  • Înscris: 03.02.2007

View Postkruger, on 22nd October 2009, 16:45, said:

Nu se poate, trebuie sa fie programe de genul asta pentru Symbian...Adica are o chinezarie de telefon asa ceva si Nokia nu ?

Up
up.

#6
rudareanu

rudareanu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 80
  • Înscris: 22.01.2006

View Postvacea, on 13th December 2009, 12:59, said:

up.


si eu sunt interesat de asa ceva

#7
Purificatorul

Purificatorul

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 13
  • Înscris: 18.02.2010
si eu, chiar am cautat o astfel de aplicatie, dar nu am gasit...

#8
quaieee

quaieee

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 62
  • Înscris: 08.04.2007
nimeni nimic?:(

#9
redeye

redeye

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 483
  • Înscris: 13.10.2007
mdea , mai nou are copia functii in plus fata de un original. Trist!

#10
quaieee

quaieee

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 62
  • Înscris: 08.04.2007
Am gasit asta dar nu merge pe s60 v3, poate pe ceva versiuni mai vechi de symbian

Attached Files


Edited by quaieee, 28 December 2010 - 18:26.


Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate