Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Permis de conducere nou

Packet Loss la Digi

Masurare parametri CATV prin Conn...

Youtube a inceput sa aiba lag!?
 Internet Archive - adauga item la...

Electrica Furnizare + Poșta ...

Probleme cu scurgerea de ulei pe ...

Blocuri cu apartamente de 5+ camere
 Casa noua finisata, teava incalzi...

Ce marca si model de DVD-RW sa cu...

Achizitie camera video auto (II)

Baza de date cu imagini pe bani
 Robotul martian european, revigor...

Are cineva o inregistrare Radio R...

Geoana: „Sistemul de vot es...

Imprimare mai multe pagini intr-o...
 

UNDE pot gasi un site/magazin cu reduceri pt.toate categ.de produse?

- - - - -
  • Please log in to reply
58 replies to this topic

#19
inside_spy

inside_spy

    infiltrată în autobază

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,289
  • Înscris: 05.04.2006
Dacă nu ai timp, vezi că sunt ăia de la Direct Home Delivery or something, îți aduc totul acasă și au prețuri bune.

#20
miniody

miniody

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 28
  • Înscris: 14.09.2009

 Andero, on 14th September 2009, 18:25, said:

pt online www.totulredus.ro dar sa sti ca nu au intotdeauna cele mai bune reduceri.

pentru electrocasnice, electronice etc te sfatuiesc sa iti alegi un produs care iti place si sa cauti cea mai buna oferta de pret pe price.ro sau alte site-uri de comparat preturi. da o fuga si pe la bricostore-uri pentru chestii prin casa. bafta!!

Merci, am intrat si pe acest site, insa ce nu mi-a placut a fost ca la fiecare categorie au doar cate 3-4 magazine si nici de alea nu am auzit...Iar cand suni acolo, ba nu mai au in stoc, ba inchid devreme...La magazinele mari nu prea se intampla problemele astea, intelegi ce vreau sa zic....
Oricum, ceva de genu asta caut...
Iar cu mersul la magazine i-am raspuns si persoanei dinainte ca nu am timp din cauza serviciului...:(((

#21
inside_spy

inside_spy

    infiltrată în autobază

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,289
  • Înscris: 05.04.2006
Atunci soluția e Real. E non-stop. Doar nu lucrezi non-stop, nu? :)

#22
adill

adill

    Active Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 1,005
  • Înscris: 11.08.2008
Daca scapa seara de la servici cand sa mai se duca si la real?

#23
inside_spy

inside_spy

    infiltrată în autobază

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,289
  • Înscris: 05.04.2006
Noaptea. Renunță la o ieșire la bere și merge la cumpărături, dacă are nevoie. ;)

#24
armona

armona

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 14.09.2009
Vezi ca ce cauti tu gasesti in mare parte pe scotian.ro. E un site cu reduceri si promotii si nu mai stiu ce p-acolo. Am aflat si eu de curand de el ca am primit de la cineva pe mess . Numai ca aia nu vand acolo, doar le prezinta....oricum, intra si vezi daca gasesti ceva p-acolo.

#25
miniody

miniody

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 28
  • Înscris: 14.09.2009

 inside_spy, on 14th September 2009, 19:02, said:

Atunci soluția e Real. E non-stop. Doar nu lucrezi non-stop, nu? :)

Din fericire nu lucrez non-stop :D! Dar in Real gasesc ceea ce imi trebuie mie, au aia preturi asa bune si oferte atat de bune? Stiu ca am fost de cateva ori in Real si stiu ca au fructele foarte bune, in rest nu am fost impresionat peste masura de altceva in mod deosebit...

 adill, on 14th September 2009, 19:08, said:

Daca scapa seara de la servici cand sa mai se duca si la real?

Corect :D!

 inside_spy, on 14th September 2009, 19:13, said:

Noaptea. Renunță la o ieșire la bere și merge la cumpărături, dacă are nevoie. ;)

Are si berea aia rostul ei... :)) Nu poate fi sarita asa oricand ;)

 armona, on 14th September 2009, 22:36, said:

Vezi ca ce cauti tu gasesti in mare parte pe scotian.ro. E un site cu reduceri si promotii si nu mai stiu ce p-acolo. Am aflat si eu de curand de el ca am primit de la cineva pe mess . Numai ca aia nu vand acolo, doar le prezinta....oricum, intra si vezi daca gasesti ceva p-acolo.

Site-ul asta de unde a mai aparut?! Pare ok, ca au din mai multe domenii reduceri, dar e de incredere? L-a folosit cineva pana acum? Desi oricum ei nu vand direct din cate vad eu, ci te trimit pe site-urile firmelor care au reducerile...si sunt firme destul de importante...
In fine...nu stiu ce sa zic, am sa fac azi o incercare sa sun la una din firme sa vad daca au reducerile respective sau sunt puse la misto ;)

#26
adill

adill

    Active Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 1,005
  • Înscris: 11.08.2008
Daca e de pe mess...

#27
dragos00

dragos00

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 24
  • Înscris: 27.04.2008

 miniody, on 15th September 2009, 09:27, said:

Site-ul asta de unde a mai aparut?! Pare ok, ca au din mai multe domenii reduceri, dar e de incredere? L-a folosit cineva pana acum? Desi oricum ei nu vand direct din cate vad eu, ci te trimit pe site-urile firmelor care au reducerile...si sunt firme destul de importante...
In fine...nu stiu ce sa zic, am sa fac azi o incercare sa sun la una din firme sa vad daca au reducerile respective sau sunt puse la misto ;)

sunt greseli pe site...
de exemplu, stopurile cu led-uri pentru logan apar pe site la 60 lei, cu 91% reducere, dar pe site-ul firmei, ele costa 600 lei.

#28
miniody

miniody

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 28
  • Înscris: 14.09.2009

 dragos00, on 15th September 2009, 11:23, said:

sunt greseli pe site...
de exemplu, stopurile cu led-uri pentru logan apar pe site la 60 lei, cu 91% reducere, dar pe site-ul firmei, ele costa 600 lei.

Mai, eu am sunat aleator la unii cu televizaore LCD (cred ca Flamingo), la unii cu seminee (ceva de genu Madex sau Matex) si la unii cu combine frigorifice (Domo) si astia chiar au reducerile care le zic aia in site. Si sunt mai multe oferte din astea speciale misto, da nu stau sa le fac reclama acu :D.De aia tot caut eu ceva de la firmele mari, ca astia parca sunt mai de incredere. Oricum, pare ok...sau cel putin mai ok decat celelalte pe care le stiam...Si firmele mari din cate stiu eu iti asigura si transportul acasa, nu?
Iar aia cu stop-urile cu led nu am gasit-o...

#29
Emcede

Emcede

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 318
  • Înscris: 08.04.2009
Era la un moment dat o reducere de 15% la Domo la comenzile online. Incearca! ( desigur e vorba doar de produse electrocasnice )

#30
miniody

miniody

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 28
  • Înscris: 14.09.2009

 Emcede, on 15th September 2009, 12:24, said:

Era la un moment dat o reducere de 15% la Domo la comenzile online. Incearca! ( desigur e vorba doar de produse electrocasnice )

Aha, merci!
Sa vad ce mai gasesc la astia pe site sa imi convina ;) si sa mai sun la aia o data sa vad cum e cu transportul.

#31
julya_vero

julya_vero

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 15.09.2009

 miniody, on 15th September 2009, 10:27, said:

Din fericire nu lucrez non-stop :D! Dar in Real gasesc ceea ce imi trebuie mie, au aia preturi asa bune si oferte atat de bune? Stiu ca am fost de cateva ori in Real si stiu ca au fructele foarte bune, in rest nu am fost impresionat peste masura de altceva in mod deosebit...



Corect :D!



Are si berea aia rostul ei... :)) Nu poate fi sarita asa oricand ;)



Site-ul asta de unde a mai aparut?! Pare ok, ca au din mai multe domenii reduceri, dar e de incredere? L-a folosit cineva pana acum? Desi oricum ei nu vand direct din cate vad eu, ci te trimit pe site-urile firmelor care au reducerile...si sunt firme destul de importante...
In fine...nu stiu ce sa zic, am sa fac azi o incercare sa sun la una din firme sa vad daca au reducerile respective sau sunt puse la misto ;)


hey! ma bag si eu in seama cu voi. am intrat si eu pe scotian.ro asta de care tot vorbiti p-aici. mie una mi se pare ok, in primul rand ca sunt o gramada de produse la promotie si ai de unde alege. Cum de nu am auzit de el pana acum ?...

#32
miniody

miniody

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 28
  • Înscris: 14.09.2009

 julya_vero, on 15th September 2009, 14:32, said:

hey! ma bag si eu in seama cu voi. am intrat si eu pe scotian.ro asta de care tot vorbiti p-aici. mie una mi se pare ok, in primul rand ca sunt o gramada de produse la promotie si ai de unde alege. Cum de nu am auzit de el pana acum ?...

Probabil nu ai auzit nici tu, cum nu am auzit nici eu pana acum :). Tocmai asta e rostul forum-urilor, sa aflam unii de la altii! :D

#33
adill

adill

    Active Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 1,005
  • Înscris: 11.08.2008
Pe mine ma intereseaza un magazin online de tricouri Converse...Stie careva?

#34
miniody

miniody

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 28
  • Înscris: 14.09.2009

 adill, on 15th September 2009, 22:26, said:

Pe mine ma intereseaza un magazin online de tricouri Converse...Stie careva?

Vezi ca am gasit pe scotian.ro un magazin cu echipamente sportive, care au si de la Converse, insa din ce mi-am aruncat eu ochii pe acolo am vazut numai adidasi Converse. Oricum, uita-te si tu mai atent. Nu mai stiu exact cum se numea site-ul, dar stiu ca l-am gasit la categoria Sport --> Echipamente sportive.
Tin sa va anunt ca ieri mi-am comandat un LCD prin scotian.ro ala si aseara l-am si primit :D. Ce bine se potriveste in living :D!

#35
adill

adill

    Active Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 1,005
  • Înscris: 11.08.2008
Asta era siteul...Uitasem numele...

#36
miniody

miniody

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 28
  • Înscris: 14.09.2009

 adill, on 16th September 2009, 10:41, said:

Asta era siteul...Uitasem numele...

Adill ai gasit ce cautai pe site-ul ala?

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate