Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Rostschreck Lidl

Si noi suntem Florin Piersic? / J...

Rascumparare euroobligatiuni (pri...

Detartraj partial slatina
 Cu ce pot izola fonic peretii pen...

Telefon cu senzor compass BUN

Blocare google chrome cu master p...

Instalare Siemens NX pe macbook
 sfat achizitie telefon pana in 20...

Stoc Smart CAM TV

Ce corzi de chitara sa cumpar?

Galaxy A54 compass defect?
 Cum conectez un switch WIFI la 60...

Cumparare AC Gree [Buget maxim 30...

Telekom

Ce e aratarea asta ?
 

probleme cu galagia

- - - - -
  • Please log in to reply
80 replies to this topic

#73
nightfever

nightfever

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 2,884
  • Înscris: 09.01.2007
sunt de acord, dar CUM?

#74
adill

adill

    Active Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 1,005
  • Înscris: 11.08.2008
Depui 1000 de cereri si plangeri la primaria dectorului de care apartii.Dar am o intrebare:Femeile care satu cu ei sunt intregi la cap?

#75
nightfever

nightfever

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 2,884
  • Înscris: 09.01.2007

View Postadill, on 1st October 2009, 11:09, said:

Depui 1000 de cereri si plangeri la primaria dectorului de care apartii.Dar am o intrebare:Femeile care satu cu ei sunt intregi la cap?
nu stiu, n-am vorbit cu niciuna
chestia cu cererile si plangerile mi se pare inutila de pe acum
ce pot sa fac e sa sun la politie, ei n-o sa ia nici o masura, eu o sa mi terorizez vecinii pana cand cheama ei politia si apoi poate asa mai discutam

apropo, deasupra mea stau niste pusti si azi dimineata aruncau cu petarde, ceea ce mi-a dat o idee B)

#76
zippo68

zippo68

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,745
  • Înscris: 10.11.2008

View Postnightfever, on 1st October 2009, 13:25, said:

nu stiu, n-am vorbit cu niciuna
chestia cu cererile si plangerile mi se pare inutila de pe acum
ce pot sa fac e sa sun la politie, ei n-o sa ia nici o masura, eu o sa mi terorizez vecinii pana cand cheama ei politia si apoi poate asa mai discutam

apropo, deasupra mea stau niste pusti si azi dimineata aruncau cu petarde, ceea ce mi-a dat o idee B)


In primul rand nu uitati ca traiti in romania unde autoritatiile au o asa durere mare in funde de sigurata si linistea cetateanului platitor de impozite.
In al doilea rand dimineata nu prea sant ore de liniste in afara de dupa masa.Asa ca nici politia nu va face nimic.
Primaria ar trebui sa rezolve problema dar sant ocupati ca de obicei cu alte lucruri.
Iar daca aruncati petarede si ingrijitoarele depun plangere sau raniti vre-un hazliu tineti-va bine.
Rezolvarea ca toti vecinii din bloc si imprejur sa faceti plangere la primarie si sa stati pe capul lor sau sa vinzi apartamentul si sa-ti iei un altul intr-un alt loc.

#77
adill

adill

    Active Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 1,005
  • Înscris: 11.08.2008
Ce petarde domne?Fumigene...Luati o minge de ping-pong,o taiati in doua si o inveliti cu folie de aluminiu.Face ca de ziua recunostiintei :D

Edited by adill, 01 October 2009 - 17:58.


#78
99ton

99ton

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,253
  • Înscris: 19.11.2007

View Postnightfever, on 1st October 2009, 09:28, said:

sunt de acord, dar CUM?
Legi,hotarari ale primariei...etc..e treaba autoritatilor sa se ingrijeasca de cetateni(adica de toti..nu doar de ai lor)...ca doar de asta platim taxe+impozite+alte biruri.Nu?

#79
adill

adill

    Active Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 1,005
  • Înscris: 11.08.2008
Fa greva generala :>

#80
nightfever

nightfever

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 2,884
  • Înscris: 09.01.2007

View Post99ton, on 2nd October 2009, 13:01, said:

Legi,hotarari ale primariei...etc..e treaba autoritatilor sa se ingrijeasca de cetateni(adica de toti..nu doar de ai lor)...ca doar de asta platim taxe+impozite+alte biruri.Nu?
asta daca am trai intr-o tara civilizata, da...

#81
adill

adill

    Active Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 1,005
  • Înscris: 11.08.2008
Sa nu crezi ca vei reusi prin mii de cereri la primarie.Nu traim in Germany :(

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate