Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...

Mobile.de ofera imprumut de bani ...
 problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...

Jante noi shitbox
 Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio

Un nou pericol pt batrani
 Ar trebuii sa vindem imobiliarele...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik

Noul format Jpegli iși propu...
 

Ghost Whisperer

- - - - -
  • Please log in to reply
141 replies to this topic

#19
entity22

entity22

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,016
  • Înscris: 16.07.2007
da,am vazut si eu pe AXN si PRO TV ,banuiesc ca primele 2-3 sezoane,nu bag mana-n foc . Ma gandeam sa ma apuc de el mai serios(d p net LOL) dar am tot amanat . Oricum,foarte tare serialul

#20
Airgrind

Airgrind

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 345
  • Înscris: 10.01.2008
Foarte tare serialul, urmaresc pe prot tv momentan desi am toate sezoanele pe calc dar vreau sa termin mai intai de vizionat Bones si The Real Hustle dupa care ma apuc si de Ghost Whisperer :coolspeak:

#21
vasilemadalincristian

vasilemadalincristian

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,391
  • Înscris: 07.12.2006

View Postmynameismada, on 20th August 2009, 14:52, said:

eu am vazut doar vreo 2-3 episoade pe sarite, nici nu stiu daca pe AXN sau Pro TV, dar mi-a placut. cred ca o sa ma apuc si eu de el :)

Nu vei regreta! Iti garantez asta ;)

#22
doctorwho

doctorwho

    Softpedist

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,069
  • Înscris: 11.05.2009
de serial chiar merita sa "te apuci".....eu am vaut prima data prin 2007 niste episoade din sezonul 1 la tv....mi-a placut ideea si distributia serialului apoi am inceput sa "ma documentez" despre el....intr-un final ma-m apucat serios de el si am vazut cele 4 sezoane cap-coada intr-o luna sau cam asa....unele episoade le-am revazut pentru a-mi aminti mai bine intamplarile la care se facea referire pe parcurs,si le-am mai revazut ocazional si la tv
oricum un serial de nota 10 :coolspeak:
p.s. ma intreb daca in sezonul 5(in care actiunea va avea loc cu 5 ani in viitor) melinda va arata mai in varsta sau daca ceilalti actori in roluri secundare vor parea mai batrani(eli,delia si in special ned? :huh:

Edited by doctorwho, 20 August 2009 - 19:27.


#23
vasilemadalincristian

vasilemadalincristian

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,391
  • Înscris: 07.12.2006

View Postdoctorwho, on 20th August 2009, 20:26, said:

de serial chiar merita sa "te apuci".....eu am vaut prima data prin 2007 niste episoade din sezonul 1 la tv....mi-a placut ideea si distributia serialului apoi am inceput sa "ma documentez" despre el....intr-un final ma-m apucat serios de el si am vazut cele 4 sezoane cap-coada intr-o luna sau cam asa....unele episoade le-am revazut pentru a-mi aminti mai bine intamplarile la care se facea referire pe parcurs,si le-am mai revazut ocazional si la tv
oricum un serial de nota 10 :coolspeak:
p.s. ma intreb daca in sezonul 5(in care actiunea va avea loc cu 5 ani in viitor) melinda va arata mai in varsta sau daca ceilalti actori in roluri secundare vor parea mai batrani(eli,delia si in special ned? :huh:

Pe Ned oricum l-au mai imbatranit odata in sezonul 2 comparativ cu primul sezon (cand efectiv au schimbat actorul), dar in rest pe Melinda , Jim si toate celelalte personaje cheie nu le-a mai imbatranit. Deci e posibil sa se intample acelasi lucru si cu sezonul 5

#24
doctorwho

doctorwho

    Softpedist

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,069
  • Înscris: 11.05.2009

View Postvasilemadalincristian, on 20th August 2009, 21:16, said:

Pe Ned oricum l-au mai imbatranit odata in sezonul 2 comparativ cu primul sezon (cand efectiv au schimbat actorul), dar in rest pe Melinda , Jim si toate celelalte personaje cheie nu le-a mai imbatranit. Deci e posibil sa se intample acelasi lucru si cu sezonul 5
mmm da mi s-a parut mie ca l-au schimbat pe ned asa peste noapte dar am crezut ca am incurcat cu un alt serial :deadtongue: (schimbarea mi se parea prea drmatica)....ned de la inceput parca era un copilas de vreo 10-11 ani

#25
Jaqueline

Jaqueline

    HyperActive Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,834
  • Înscris: 08.09.2005
Da, dar nu-i nimic. Ned asta nou e mai dragut.  :naughty:
Nope, celelalte personaje n-o sa imbatraneasca.
Mai multe informatii despre sezonul 5 aici (spoiler alert!)
E chiar interesant interviul.  :naughty:


Si aici poze cu viitorul Aiden Lucas, fiul Melindei si a lui Jim. Desi, mie mi se pare ca nu seamana cu niciunul dintre ei.

Edited by Jaqueline, 20 August 2009 - 22:20.


#26
doctorwho

doctorwho

    Softpedist

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,069
  • Înscris: 11.05.2009

View PostJaqueline, on 20th August 2009, 23:16, said:

Da, dar nu-i nimic. Ned asta nou e mai dragut.  :naughty:
Nope, celelalte personaje n-o sa imbatraneasca.
Mai multe informatii despre sezonul 5 aici (spoiler alert!)
E chiar interesant interviul.  :naughty:


Si aici poze cu viitorul Aiden Lucas, fiul Melindei si a lui Jim. Desi, mie mi se pare ca nu seamana cu niciunul dintre ei.
da nu prea seamana cu nici unul......acum asta e..... ;)
p.s am vazut ca erau o gramada de spoliere dar daca stiu de pe acum ce se va intampla,unde e surpriza?

Edited by doctorwho, 20 August 2009 - 22:44.


#27
Jaqueline

Jaqueline

    HyperActive Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,834
  • Înscris: 08.09.2005
Da, pana acum, copiii semanau cu parintii lor, de exemplu, Jennifer Love Hewitt (Melinda Gordon) seamana cu Anne Archer (Beth Gordon) si cu Martin Donovan (Tom Gordon).

#28
vasilemadalincristian

vasilemadalincristian

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,391
  • Înscris: 07.12.2006

View PostJaqueline, on 20th August 2009, 23:16, said:

Da, dar nu-i nimic. Ned asta nou e mai dragut.  :naughty:
Nope, celelalte personaje n-o sa imbatraneasca.
Mai multe informatii despre sezonul 5 aici (spoiler alert!)
E chiar interesant interviul.  :naughty:


Si aici poze cu viitorul Aiden Lucas, fiul Melindei si a lui Jim. Desi, mie mi se pare ca nu seamana cu niciunul dintre ei.

Am citit spoilere la sezonul 4 inainte de a-l vedea. Regret si in ziua de azi asta. De data asta nu voi mai citi niciun spoiler :nonobad:

#29
doctorwho

doctorwho

    Softpedist

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,069
  • Înscris: 11.05.2009
oarecum off-topic:stie cineva cum se numeste melodia care apare la inceputul episoadelor din sezonul 4? :notangel:

#30
vasilemadalincristian

vasilemadalincristian

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,391
  • Înscris: 07.12.2006

View Postdoctorwho, on 25th August 2009, 21:29, said:

oarecum off-topic:stie cineva cum se numeste melodia care apare la inceputul episoadelor din sezonul 4? :notangel:

E cumva una din melodiile de aici: http://adtunes.com/f...ead.php?t=94797 ? :habarnam:

#31
Flawless69

Flawless69

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 236
  • Înscris: 12.06.2009
Foarte bun serialul, am vazut destul de multe ep. pe ProTV. CRed ca o sa ma apuc si eu serios de el... + Jennifer Love Hewitt ii superba :X:X

#32
vasilemadalincristian

vasilemadalincristian

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,391
  • Înscris: 07.12.2006

View PostFlawless69, on 25th August 2009, 23:14, said:

Foarte bun serialul, am vazut destul de multe ep. pe ProTV. CRed ca o sa ma apuc si eu serios de el...

E un serial cu adevarat deosebit :)

View PostFlawless69, on 25th August 2009, 23:14, said:

+ Jennifer Love Hewitt ii superba :X:X

:wub:

#33
Jaqueline

Jaqueline

    HyperActive Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,834
  • Înscris: 08.09.2005

View PostFlawless69, on 25th August 2009, 23:14, said:

Foarte bun serialul, am vazut destul de multe ep. pe ProTV. CRed ca o sa ma apuc si eu serios de el... + Jennifer Love Hewitt ii superba :X:X
Dap, chiar e frumoasa. Dar nici cu David Conrad nu mi-e rusine.  :newblush: Si mai ales ca le sta foarte bine impreuna.

#34
vasilemadalincristian

vasilemadalincristian

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,391
  • Înscris: 07.12.2006
In mai putin de 2 saptamani va fi premiera sezonului 5  :peacefingers:

#35
julia_kitty

julia_kitty

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,853
  • Înscris: 07.02.2008
Serialul este foarte bun, îmi place la nebunie. Jennifer Love Hewitt este o actriță excepțională.Din păcate, nu am urmărit decât sezoane din 4. Sper să am timp să recuperez.

PS: Îți mulțumesc Jaquelinne pentru vestea cea bună. Nici nu știam că va apărea și un al V-lea sezon.

#36
rukia

rukia

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 17
  • Înscris: 01.09.2008

View Postdoctorwho, on 25th August 2009, 21:29, said:

oarecum off-topic:stie cineva cum se numeste melodia care apare la inceputul episoadelor din sezonul 4? :notangel:

The man who can't be moved de la The Script  apare de multe ori .. sper sa fie asta piesa care o cauti  :)

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate