Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Succesiune notar versus instanta ...

Montaj aer conditionat in balcon ...

joc idem Half Life gratis

PC game stream catre Nvidia Shiel...
 Pompa de apa HEPU ?!

Vreau o masina electrica de tocat...

Cum ajunge remorca de tir inapoi ...

Alt "Utilizator nou" pe T...
 ULBS INFORMATICA

Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata

Am nevoie de poze cu un curcubeu
 Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3
 

Ghost Whisperer

- - - - -
  • Please log in to reply
141 replies to this topic

#127
Jaqueline

Jaqueline

    HyperActive Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,834
  • Înscris: 08.09.2005
Uuuuuuuuuuuuu. Bine ca mi-am adus aminte.Trebuie sa-l vad si eu.

#128
Angelina1986

Angelina1986

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,306
  • Înscris: 20.07.2006
ma uit si ei de ceva timp la el.Am ajuns la sez. 5 ep.4.
E destul de simplu,fara mari pretentii, jalnic de previzibil si uneori stupid :D.

Dar imi place de Jennifer Love hewitt.. e foarte draguta si chiar joaca bine. Imi place si relatia dintre ea si Jim (chiar daca uneori unele situatii sunt exagerate.) deci merge asa de plictiseala.

Ce m-a debusolat putin e situatia actuala din sez 5.Pana la urma lumea ce stie de Jim, ca e mort sau nu? Eu asa am inteles, doar l-au inmormantat si tot tacamul.Ideea e ca Melinda il numeste Jim oriunde ar fi ea si acum chiar am prins o faza in care la spital un alt doctor il striga Clancy.WTF? au uitat scenaristii ca l-au omorat pe jim si ca el teoretic in ochii lumii e Sam?

#129
doctorwho

doctorwho

    Softpedist

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,069
  • Înscris: 11.05.2009
adio GW
din pacate sezonul 6 a fost anulat de CBS,iar ABC nu a vrut sa il continuie
mai am un singur episod din serial
oarecum imi pare rau ca s-a terminat....desi sezonul 5 a fost cel mai slab de pana acum.....

#130
Razvan91

Razvan91

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,558
  • Înscris: 19.09.2008
deci a avut numai 5 sezoane. ma asteptam la mai mult, am intrat acum 2 minute pe imdb si nu am vazut nimic despre sezonul 6. mai am un episod sau doua de vazut pentru ca nu am avut timp sa ma uit la ele pana acum

#131
doctorwho

doctorwho

    Softpedist

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,069
  • Înscris: 11.05.2009
mda e l-am terminat
au incercat sa il termine oferind toate explicatiile si au fortat mult mai ales in ultimul episod
in final s-a terminat ok

#132
Alejandra07

Alejandra07

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 15
  • Înscris: 25.06.2010

View PostJaqueline, on 20th August 2009, 23:16, said:

Da, dar nu-i nimic. Ned asta nou e mai dragut.  :naughty:
Nope, celelalte personaje n-o sa imbatraneasca.
Mai multe informatii despre sezonul 5 aici (spoiler alert!)
E chiar interesant interviul.  :naughty:


Si aici poze cu viitorul Aiden Lucas, fiul Melindei si a lui Jim. Desi, mie mi se pare ca nu seamana cu niciunul dintre ei.


Si mie imi place foarte mult acest serial sii il urmaresc la tv pe protv dar il dau doar in vacante:( , si vreau sa il urmaresc pe calc dar  nu stiu un site de unde pot downloada sezoanele.Si inca ceva ......care stie cand incepe sa il dea din nou pe pro tv  (data 2010)??
Care stie cum se numeste actorul care joaca rolul lui ned cel nou si unde pot gasi poze cu el?

HELP!!!

#133
candyrose1

candyrose1

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 11.07.2010
Hey!
Dati-mi si mie un site unde pot vedea episoadele 18-23 din sezonul 3. Nu le-am gasit nicaieri. Nici macar pe youtube.
Si apropo, profesor Payne de ce nu mai apare din sezonul 4?

#134
Jaqueline

Jaqueline

    HyperActive Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,834
  • Înscris: 08.09.2005

View PostAlejandra07, on 25th June 2010, 18:12, said:

Si mie imi place foarte mult acest serial sii il urmaresc la tv pe protv dar il dau doar in vacante:( , si vreau sa il urmaresc pe calc dar  nu stiu un site de unde pot downloada sezoanele.Si inca ceva ......care stie cand incepe sa il dea din nou pe pro tv  (data 2010)??
Care stie cum se numeste actorul care joaca rolul lui ned cel nou si unde pot gasi poze cu el?

HELP!!!
Ned asta mare e jucat de Christoph Sanders: http://www.imdb.com/name/nm2324912/

#135
Shock-G

Shock-G

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,426
  • Înscris: 27.01.2010
Pt cei care cred ca sezonul 3 are 22 de episoade, va inselati.Asa e sezonul doar cu 18 episoade.

#136
SorinuIS

SorinuIS

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 521
  • Înscris: 20.07.2009
Fanii Ghost Wisperer au de ce exulta! Nu, nu se reia serialul, dar in toamna 2011 creatorul The O.C., Chuck si Gossip Girl, Josh Schwartz va incepe filmarile la noul "Ghost Angeles", avand-o in rolul principal pe Rachel Bilson cunoscuta de toata lumea din The O.C, dar si din How I Met Your Mother, Scrubs sau Chuck. Pe scurt, e un fel de remake dupa Ghost Wisperer, plot-ul fiind aproape identic. Serialul va fi difuzat de NBC, cel mai probabil in mid-seasonul 2011-2012 ( ianuarie 2012 )

Edited by SorinuIS, 16 January 2011 - 15:22.


#137
Jaqueline

Jaqueline

    HyperActive Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,834
  • Înscris: 08.09.2005
Eu am fost fan al serialului GW, dar nu ma bucur deloc ca o sa se reia un serial aproape identic. Mai bine il continual pe asta si nu-l terminau asa brusc cu toate concluziile in ultimul episod. Cu siguranta nu ma voi uita la cel nou.

#138
doctorwho

doctorwho

    Softpedist

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,069
  • Înscris: 11.05.2009
hmm nu stiu poate o sa dau o sansa pilotului
totusi un GW reloaded cu acelasi plot...

#139
george169

george169

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 133
  • Înscris: 09.10.2010

View PostJaqueline, on 16th January 2011, 16:17, said:

Eu am fost fan al serialului GW, dar nu ma bucur deloc ca o sa se reia un serial aproape identic. Mai bine il continual pe asta si nu-l terminau asa brusc cu toate concluziile in ultimul episod. Cu siguranta nu ma voi uita la cel nou.


Daca stim ceva de la serialele americane ii ca, atunci cand is gata, is gata(for real!).

Cum a spus cineva mai sus, pt JL Hewitt am vrut sa ma uit si eu, dar ii prea previzibil.

#140
Shock-G

Shock-G

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,426
  • Înscris: 27.01.2010

View PostSorinuIS, on 16th January 2011, 15:21, said:

Fanii Ghost Wisperer au de ce exulta! Nu, nu se reia serialul, dar in toamna 2011 creatorul The O.C., Chuck si Gossip Girl, Josh Schwartz va incepe filmarile la noul "Ghost Angeles", avand-o in rolul principal pe Rachel Bilson cunoscuta de toata lumea din The O.C, dar si din How I Met Your Mother, Scrubs sau Chuck. Pe scurt, e un fel de remake dupa Ghost Wisperer, plot-ul fiind aproape identic. Serialul va fi difuzat de NBC, cel mai probabil in mid-seasonul 2011-2012 ( ianuarie 2012 )
Degeaba se chinuie ei acum sa faca un fel de remake.Nu poate sa aiba farmecul pe care il avea GW.Daca nu sunt Jennifer Love Hewitt si  David Conrad pot sa faca si 100 de remake-uri.Va fi un esec 100%.Daca te uiti pe forumuri americane o sa vezi ca foooarte multi se uitau la serial pentru Melinda si Jim  :naughty:

#141
Q_Q

Q_Q

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 185
  • Înscris: 10.11.2010
Ieri parca, pe la pranz am vazut un episod, pe AXN din serialul asta... nu stiu ce sa zic, mai bun mi se pare supernatural

#142
VipeR85

VipeR85

    Il Magnifico

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,659
  • Înscris: 13.12.2006
ruleaza pe axn de la 12 si de la 17
oare ce sezon e? melida e gravida cu sam alias jim

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate