Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Smart phone pentru auz deficitar

Manager transport marfa. Pareri. ...

BIOS F.24 pentru HP Pavilion g7-2...

Meta Quest 3 512 gb
 Father's Day

Clipboard files copy/paste, filen...

Boardgame-uri despre cuvinte

Care-i treaba cu Reddit-ul? (nu m...
 Diferente diferentiale

Finala Eurovision 2024

De ce nu protestati?

Etanșare intre cada perete b...
 Back-up box Fronius ?

Router de la Digi nu face fata la...

Magnolii

Achizitie LG OLED evo 55C31LA - e...
 

17th Homework - SENTIMENTE

- - - - -
  • Please log in to reply
80 replies to this topic

#73
Anyra

Anyra

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 117
  • Înscris: 19.06.2004

Rigid Aurel, on May 20 2005, 11:13, said:

[sarcasm on]
Doar necro si x-plicit apreciaza fotografia anyrei.  :rolleyes: :w00t:
[sarcasm off]

Hai ca sunt rautacios.  :deviltongue: Nu stiu ce-i cu mine azi. Cred ca am baut cam multa cafea.

<{POST_SNAPBACK}>


:blink: .... :( .... :unsure: ....

#74
Rigid Aurel

Rigid Aurel

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,564
  • Înscris: 14.07.2004
Nu mai e valabil. Intre timp au mai scris cativa ca le place despre fotografia ta. Hai nu mai fi suparata. Mie chiar nu imi place si mi s-a parut interesant cui ii placea. Sunt sigur ca la concursul urmator ne rupi gura, asa in ciuda. ;)

#75
acrac

acrac

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 466
  • Înscris: 04.11.2004
Mie  :huh: mi sa parat fata finuta. Nu cred ca da cu pumnu asa tare ca sa ne rupa gura    :boxing:

#76
noname

noname

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,881
  • Înscris: 02.06.2003

Rigid Aurel, on May 20 2005, 11:13, said:

[sarcasm on]
Doar necro si x-plicit apreciaza fotografia anyrei.  :rolleyes: :w00t:
[sarcasm off]

Hai ca sunt rautacios.  :deviltongue: Nu stiu ce-i cu mine azi. Cred ca am baut cam multa cafea.

<{POST_SNAPBACK}>

daca stau bine si ma gandesc si mie imi place un pic. probabil si pt ca e facuta de anyra.
;)

acum sincer vorbind echidistant nu m-a escitat nici o fotografie din concurs. singura care mi-a zis ceva a fost ultima, dar a fost postata in forma prea bruta. oricum cu modelul ala se putea scoate ceva mult mai waw.

#77
msdan

msdan

    Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 944
  • Înscris: 03.03.2003
apropo de melancolie
AvantGarde, am facut o mica modificare; nu shtiu daca mai merge acelashi titlu, dar bate in spre stilul celorlate poze de la editzia asta :)


Edited by msdan, 20 May 2005 - 20:33.


#78
merrycherry

merrycherry

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 101
  • Înscris: 08.05.2005

msdan, on May 20 2005, 20:33, said:

apropo de melancolie
AvantGarde, am facut o mica modificare; nu shtiu daca mai merge acelashi titlu, dar bate in spre stilul celorlate poze de la editzia asta :)


<{POST_SNAPBACK}>


Te superi daca imi dai si mie o copie?:P:p...pt book ;) Imi place prelucrarea ta...:D
Eu, una, chiar ma bucur ca in sfarsit spune cineva ceva si de acest post...Mie mi s-a parut reusita, chiar si pe albastru (desi mergea putin prelucrata si scos din intensitatea culorii), inducea sentimentul destul de bine....desi poate ca titlu ar fi mers mai bine pe `dor`, parerea mea... ;)

#79
msdan

msdan

    Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 944
  • Înscris: 03.03.2003

merrycherry, on May 20 2005, 17:08, said:

Te superi daca imi dai si mie o copie?:P:p...pt book ;) Imi place prelucrarea ta...:D
Eu, una, chiar ma bucur ca in sfarsit spune cineva ceva si de acest post...Mie mi s-a parut reusita, chiar si pe albastru (desi mergea putin prelucrata si scos din intensitatea culorii), inducea sentimentul destul de bine....desi poate ca titlu ar fi mers mai bine pe `dor`, parerea mea... ;)

<{POST_SNAPBACK}>


intrebarea e pentru AvantGarde probabil... el este autorul fotografiei...

#80
merrycherry

merrycherry

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 101
  • Înscris: 08.05.2005

msdan, on May 21 2005, 03:44, said:

intrebarea e pentru AvantGarde probabil... el este autorul fotografiei...

<{POST_SNAPBACK}>


sorry, eu ma refeream chiar la prelucrarea ta..dar mi-am dat seama abia dupa aceea ca este exact in marimea postata, probabil prelucrata dupa varianta postata in concurs de AvantGarde(de dimensiuni mici)..:D  :peacefingers:

#81
AvantGarde

AvantGarde

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 637
  • Înscris: 25.04.2005
[quote name='msdan' date='May 20 2005, 20:33']
apropo de melancolie
AvantGarde, am facut o mica modificare; nu shtiu daca mai merge acelashi titlu, dar bate in spre stilul celorlate poze de la editzia asta :)

Merci frumos pt prelucrare, dar eu am crezut ca fotografiile ce intra in concurs nu trebuie sa fie prelucrate :D , asha am crezut...pentru ca din PS se pot face multe....si atunci care mai este valoare unei fotografii sau maiestria fotografului...?!?!?!
Am intrebat si eu retoric :D

oricum recunosc ca mai am mult de invatztat

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate