Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Probleme timonerie schimbator sau...

Numar strada gresit in contractul...

Centrala Ariston Cares Premium 24...

La multi ani @Klasse!
 La multi ani @shmecherul!

pareri ipad 6-2018- flip

Cum au aparut supermarketurile in...

Campanii mincinoase Carrefour
 Tv toshiba defect

touchscreen navigatie stricat

bonsai - de unde?

Resetare Bonus Malus
 Unitatea optica DVD-rw absenta pe...

Problema configurare Wireguard

Dozatoare de apa, cu alimentare d...

Intarziere aterizare avioane
 

replica iphone si probleme sale

- - - - -
  • Please log in to reply
8 replies to this topic

#1
zrri

zrri

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 12.08.2009
am mai multe probleme..am primit cadou o replica iphone..pot spune un iphone chinezesc.. :mellow: ..si nu are wi-fi..bine pe cutie scrie ca are wi-fi si ca mai are si 8 G,(pe telefon scrie ca are de fapt 16 G)..dar nu cont.....intrebarea este..imi pot pune pe telefon wi-fi?..si totusi cred ca este imposibil..o alta intebare ar fi despre e-book-uri..ce program trebuie sa am in telefon..pentru a citi ceva?..de ex..am bagat pdf si nu merge..plzz  help me :worthy:

multumesc ;)

#2
fussyd3vil

fussyd3vil

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 949
  • Înscris: 21.10.2008
Pai sunt 2 posibilitati:
1. scrie doar pe cutie de wi fi, dar in realitate nu exista asa ceva fizic pe telefon
2. nu ai cautat suficient.
Desi uneori chinezariile pot fi uimitor de performante in comparatie cu alte telefoane, de cele mai multe ori sunt doar mici minciuni.

#3
Campers

Campers

    Just ..tired of this shit ..

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,409
  • Înscris: 24.04.2006
nu ai cum sa pui wifi

#4
zrri

zrri

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 12.08.2009
ai cam avut dreptate intr-un fel...fussyd3vil....am luat a puricat telefonul...si am gasit cv..dar imi spune ca ,,Ip-ul portii de acces este incorect"..cumva stii vreo parola de spargere..ceva?..anyway..iti multumesc din tot sufletul>:D< :kisstogether:

Edited by zrri, 13 August 2009 - 18:42.


#5
fussyd3vil

fussyd3vil

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 949
  • Înscris: 21.10.2008
Aarghh, traduceri facute de chinezi banuiesc. In primul verifica sa fii in raza de actiune a unei retele wi fi ca sa poti naviga.

#6
zrri

zrri

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 12.08.2009

 fussyd3vil, on 13th August 2009, 19:53, said:

Aarghh, traduceri facute de chinezi banuiesc. In primul verifica sa fii in raza de actiune a unei retele wi fi ca sa poti naviga.

..eu am la calculator internet prin wireless..dar dak nu pot sa intru..de pe iphone..sa le fie rusine celor care au facut aceasta replica....:((...am dat pe acest telefon 6 milioane....iti voi trimite o poza daca vrei sa vezi cum arata..ms:*

Edited by zrri, 13 August 2009 - 19:01.


#7
fussyd3vil

fussyd3vil

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 949
  • Înscris: 21.10.2008
http://help.unc.edu/6017 Poate te lamureste. :)

#8
marian0978

marian0978

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 25
  • Înscris: 04.01.2009
Vreau sa-mi cumpar un CECT Zoho V709 WiFi Dual SIM TV copie IPhone si nu am gasit prea multe detalii despre el.
Daca poate cineva sa-mi ofere mai multe detalii (pro si contra) .....
Am cautat pe net, dar nu am gasit prea multe pareri.
la ce am vazut in descrierea tele fonului, merita toti banii (640 RON).
Nu stiu in schimb cat de fiabil este, ce probleme are.
Eu l-am gasit la: http://www.fshop.ro/...i-Dual-SIM.html

Attached Files



#9
loganistu

loganistu

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 14.02.2010

 zrri, on 13th August 2009, 18:02, said:

am mai multe probleme..am primit cadou o replica iphone..pot spune un iphone chinezesc.. :mellow: ..si nu are wi-fi..bine pe cutie scrie ca are wi-fi si ca mai are si 8 G,(pe telefon scrie ca are de fapt 16 G)..dar nu cont.....intrebarea este..imi pot pune pe telefon wi-fi?..si totusi cred ca este imposibil..o alta intebare ar fi despre e-book-uri..ce program trebuie sa am in telefon..pentru a citi ceva?..de ex..am bagat pdf si nu merge..plzz  help me :worthy:

multumesc ;)
si eu miam luat o replica iphone cesim 800i si imi merge wifi dar nu gasesc jocuri pentru el sti vreun sai de unde pot lua jocuri?

 zrri, on 13th August 2009, 19:00, said:

..eu am la calculator internet prin wireless..dar dak nu pot sa intru..de pe iphone..sa le fie rusine celor care au facut aceasta replica....:((...am dat pe acest telefon 6 milioane....iti voi trimite o poza daca vrei sa vezi cum arata..ms:*
sa sti ca merge  wifiul  ca miam luat si eu o replica  iphone cesim 800i si nu prea am gasit jocuri pentru el sti vreun sait ?

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate