Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Centrala Ariston Cares Premium 24...

La multi ani @Klasse!

La multi ani @shmecherul!

pareri ipad 6-2018- flip
 Cum au aparut supermarketurile in...

Campanii mincinoase Carrefour

Tv toshiba defect

touchscreen navigatie stricat
 bonsai - de unde?

Resetare Bonus Malus

Unitatea optica DVD-rw absenta pe...

Problema configurare Wireguard
 Dozatoare de apa, cu alimentare d...

Intarziere aterizare avioane

Accident masina reparata pe CASCO

Probleme Ginseng Microcarpa
 

(Pseudo)clarvazatori

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
giovanni22ro

giovanni22ro

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 104
  • Înscris: 19.09.2005
Gasesc mai deunazi pe net siteul viversum.ro. Apelez cu o incredere sceptica la serviciile siteului. Ca asa-i romanul, cand vede ceva GRATIS, hop-tzop, la unul din clarvazatori si nefiind multumit de serviciile lui, hai sa nu zic servicii, de predictii sau cum s-or numi ele de fapt, notez cu punctaj minim. Caci exista si aceasta posibilitate. Ia sa vedem noi ce primim in mail ca urmare a acestei imprudente de a-mi exprima parerea vizavi de consilierea gratuita (15 minute) exprimata de d-na miri Elena caci la dansa ma refer acum:
"Nu ai invatat inca sa spui multumesc pt. ceva ce ai primit GRATIS si pt. asta, va trebui sa platesti.
Si crede-ma ca asa cu putina imaginatie de care dispun o sa o simti al naibi de bine pe'r general, mai exact in toate planurile vietii tale. Am spus eu ca nu sunt croitor sa-ti croiesc viata, da cateva ite tot o sa-ti incurc si voi face si niste noduri asa sa le simti, ca pote doar asa vei invata BUNELE MANIERE. te afurisesc - SA AI PARTE DE ACEIASI APRECIERE CARE MI-AI FACUT-O TU MIE, IN TOT CE VEI FACE, AMIN! Aceasta afurisenie este pe o perioada de 15 luni, au fost 15 minute care le-am petrecut in 'serviciul' tau, nu? cat de simplu era sa spui doar "multumesc""
:D
NO COMMENT !!!

#2
Teophileos

Teophileos

    I am who I am, so don't even try to think about bothering me

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,180
  • Înscris: 02.01.2007
O situatie abjecta  :puke:  , o clarvazatoare blasfemiatoare  :thumbdown:  !

Edited by Teophileos, 08 August 2009 - 22:02.


#3
Un-T-o-U-c-H-aBlE

Un-T-o-U-c-H-aBlE

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 216
  • Înscris: 20.05.2009

View Postgiovanni22ro, on 8th August 2009, 22:30, said:

Gasesc mai deunazi pe net siteul viversum.ro. Apelez cu o incredere sceptica la serviciile siteului. Ca asa-i romanul, cand vede ceva GRATIS, hop-tzop, la unul din clarvazatori si nefiind multumit de serviciile lui, hai sa nu zic servicii, de predictii sau cum s-or numi ele de fapt, notez cu punctaj minim. Caci exista si aceasta posibilitate. Ia sa vedem noi ce primim in mail ca urmare a acestei imprudente de a-mi exprima parerea vizavi de consilierea gratuita (15 minute) exprimata de d-na miri Elena caci la dansa ma refer acum:
"Nu ai invatat inca sa spui multumesc pt. ceva ce ai primit GRATIS si pt. asta, va trebui sa platesti.
Si crede-ma ca asa cu putina imaginatie de care dispun o sa o simti al naibi de bine pe'r general, mai exact in toate planurile vietii tale. Am spus eu ca nu sunt croitor sa-ti croiesc viata, da cateva ite tot o sa-ti incurc si voi face si niste noduri asa sa le simti, ca pote doar asa vei invata BUNELE MANIERE. te afurisesc - SA AI PARTE DE ACEIASI APRECIERE CARE MI-AI FACUT-O TU MIE, IN TOT CE VEI FACE, AMIN! Aceasta afurisenie este pe o perioada de 15 luni, au fost 15 minute care le-am petrecut in 'serviciul' tau, nu? cat de simplu era sa spui doar "multumesc""
:D
NO COMMENT !!!
Ai grija! O sa ia o papusa din aceea magica si o sa o intepe cu tot felul de ace.

#4
Atac

Atac

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 166
  • Înscris: 28.07.2007
Ouch! O sa fii papusa ei VooDoo  :lol:

In orice caz, o chestie ciudata tot exista: unele lucruri din trecutul tau tot stiu  :rolleyes:

PS: Daca dau o nota/comentariu o sa ma blesteme prin adresa mea IP ? :coolspeak:

Edited by Atac, 09 August 2009 - 00:36.


#5
Stapanul_clonelelor

Stapanul_clonelelor

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 2,340
  • Înscris: 08.07.2008
Abject comportamentul. Dar nu e de mirare, e tipic sarlatanilor.

Edited by Stapanul_clonelelor, 12 August 2009 - 07:04.


#6
Dari@

Dari@

    Hoașcă pur si simplu

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,733
  • Înscris: 18.06.2007
nu am calitatea sa spun daca tipa e ok sau nu, dar cand e vorba despre un sceptic, si daca un clarvazator ii spune "o sa cazi intr-o groapa din trotuar" si el cade intr-o groapa in urmatoarele 30 de minute, acela tot nu crede ca a fost previziune, o sa spuna ca n-a vazut el groapa la timp. deci a fost coincidenta. asa ca... dupa sac si petic. la asa consultant, asa replica.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate