Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare certificat de inmatricu...

Poligon auto București

nelamurire legata de pret la mode...

Hotel cu restaurant si Demipensiu...
 Croaziera in Mediterana de Vest 1...

Copilot are pica pe Vladimir Putin

MicroSoft Edge: Cum pun Google in...

Dashcam
 Mini server - VMware

betano.ro

Poveste fara sfarșit

I-auziti voi! - nu vor romani...
 Colon iritabil

Perioada de gratie inexistenta

Cel mai ieftin TV LED mic

Reverse proxy si htaccess pe Raps...
 

Google PR

- - - - -
  • Please log in to reply
22 replies to this topic

#19
FireEyes

FireEyes

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,098
  • Înscris: 02.12.2002
Eu vad ca ai PR3

http://www.seochat.c...2F&submit=Check

#20
andypopa

andypopa

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 47
  • Înscris: 26.06.2005
Eu vad ca are 2... Foarte confusing... Probabil din cauza googledance-ului.

#21
adit

adit

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 56
  • Înscris: 01.07.2004

i0nutzb, on Apr 29 2005, 12:20, said:

de la 0, m-am trezit cu  pr 2 in 2-3 zile... :w00t:

<{POST_SNAPBACK}>


mai spune si dupa cat timp. ca si eu am sarit de al 0 la 4 dar dupa 2 luni dupa ce a fost indexat si la 6 luni dupa ce am dat drumul site-ului care a facut nazbatia asta.
pt. pr5 trebuie sa tragi parerea mea destul de mult si sa stii unde sa tragi! nu prea ajungi din prima la 5

#22
mangaboy

mangaboy

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 12
  • Înscris: 20.06.2004

Spider, on May 4 2005, 21:12, said:

PR=Page Rank
Este un fel de nota data de google paginilor web. In functie de nota asta (si de alte criterii da' asta e cel mai important) afiseaza google rezultatele cautarilor. PR mare -> Site afisat pe primele pagini de rezultate...

<{POST_SNAPBACK}>


In functie de PR iti viziteaza googlebot site-ul, in niciun caz nu tine de afisari. De ex. am un site cu PR4 iar googleboot vine pe el o data pe zi. Page Rank ai la TOATE paginile site-ului tau.(de ex: www.siteultau.com, siteultaul.com/links.html, www.siteultau.com/forum, www.siteultau.com/forum/viewtopicxxxx.php etc.). Cresete cu nr de link-uri catre site-ul tau. Poti vedea nr. de link-uri dand un search pe google la:+"www.siteultau.com"

#23
GExGE

GExGE

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 141
  • Înscris: 19.07.2004
Eu am avut o crestere de la 0 la 3 ... si sper ca in urmatoarea perioada sa nu am o scadere la fel de brusca, cred ca ma multumesc si cu un pr4 :D

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate