Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...

Mi-au disparut amigdalitele ?

Exista vreun plan de terorizare p...
 Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 

Google PR

- - - - -
  • Please log in to reply
22 replies to this topic

#19
FireEyes

FireEyes

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,098
  • Înscris: 02.12.2002
Eu vad ca ai PR3

http://www.seochat.c...2F&submit=Check

#20
andypopa

andypopa

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 47
  • Înscris: 26.06.2005
Eu vad ca are 2... Foarte confusing... Probabil din cauza googledance-ului.

#21
adit

adit

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 56
  • Înscris: 01.07.2004

i0nutzb, on Apr 29 2005, 12:20, said:

de la 0, m-am trezit cu  pr 2 in 2-3 zile... :w00t:

<{POST_SNAPBACK}>


mai spune si dupa cat timp. ca si eu am sarit de al 0 la 4 dar dupa 2 luni dupa ce a fost indexat si la 6 luni dupa ce am dat drumul site-ului care a facut nazbatia asta.
pt. pr5 trebuie sa tragi parerea mea destul de mult si sa stii unde sa tragi! nu prea ajungi din prima la 5

#22
mangaboy

mangaboy

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 12
  • Înscris: 20.06.2004

Spider, on May 4 2005, 21:12, said:

PR=Page Rank
Este un fel de nota data de google paginilor web. In functie de nota asta (si de alte criterii da' asta e cel mai important) afiseaza google rezultatele cautarilor. PR mare -> Site afisat pe primele pagini de rezultate...

<{POST_SNAPBACK}>


In functie de PR iti viziteaza googlebot site-ul, in niciun caz nu tine de afisari. De ex. am un site cu PR4 iar googleboot vine pe el o data pe zi. Page Rank ai la TOATE paginile site-ului tau.(de ex: www.siteultau.com, siteultaul.com/links.html, www.siteultau.com/forum, www.siteultau.com/forum/viewtopicxxxx.php etc.). Cresete cu nr de link-uri catre site-ul tau. Poti vedea nr. de link-uri dand un search pe google la:+"www.siteultau.com"

#23
GExGE

GExGE

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 141
  • Înscris: 19.07.2004
Eu am avut o crestere de la 0 la 3 ... si sper ca in urmatoarea perioada sa nu am o scadere la fel de brusca, cred ca ma multumesc si cu un pr4 :D

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate