Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 

Cele mai bune dopuri de urechi

- - - - -
  • Please log in to reply
25 replies to this topic

#19
Viorel1951

Viorel1951

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 108
  • Înscris: 16.06.2012
Fratiloe eu sant solist vokal stau o noapte in fata boxelor si dupa 3-4 ore de cantat incepe tiuitul si nu ma mai inteleg cu colegii dupa 3-4 zile abia imi revin dar vine iar sambata si iara e la fel ce trebuie sa fac sau cemi recomandati oricum trebiue sa ma si aud acolo un pic Multumesc

#20
Conservatorul

Conservatorul

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 473
  • Înscris: 26.09.2006
Iti recomand asa ceva.

#21
alios24

alios24

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,781
  • Înscris: 08.10.2006
eu am luat de la Alpine... soft sleep... panarame, nu au niciun efect, si degetele tinute in urechi izoleaza mai bine... si alea de 5 lei de la farmacie din burete izoleaza mai bine

mai costa si 60 lei setul

#22
bogdanzadu

bogdanzadu

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 19
  • Înscris: 26.08.2016

 Viorel1951, on 19 ianuarie 2016 - 16:55, said:

Fratiloe eu sant solist vokal stau o noapte in fata boxelor si dupa 3-4 ore de cantat incepe tiuitul si nu ma mai inteleg cu colegii dupa 3-4 zile abia imi revin dar vine iar sambata si iara e la fel ce trebuie sa fac sau cemi recomandati oricum trebiue sa ma si aud acolo un pic Multumesc
iti recomand sa iti cumperi de acum proteze auditive. Daca o mai tii asa in curand nu o sa mai auzi deloc

#23
black_dizzy

black_dizzy

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,270
  • Înscris: 26.07.2007
Eu am luat de la Alpine niste dopuri speciale pentru muzicieni, in jur de 100 lei dintr-un magazin de articole muzicale de langa Excalibur (nu ma intreba cum se cheama, ca nu mai tin minte) si sunt super ok. Le-am folosit o singura data, dar pana acum imi tiuiau urechile si o saptamana dupa concerte, de data asta nu mi-au tiuit aproape deloc si nici nu distorsioneaza sunetul. Sunt destul de comode, cel putin dupa vreo 4 ore erau, nu stiu dupa mai mult timp.

#24
silvius_b

silvius_b

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 19.10.2007
AM cumparat azi de la o farmacie de pe la universitate firma Quies solos la 10 lei cu atenuare de 35 dB si pot sa spun ca sunt nemaipomenite nu mai aud zgomoitele usoare deloc ! abia aud vocea de langa mine sau alte sunete parca sunt imun la zgomot, sunt portocalii si se pliaza usor, recomad
Probabil va intrebati la ce imi trebuie, am o prietena care vorbeste tare din fire si ma doare capul cand vb mult si de aceea am luat sa pot sa stau langa ea mai mult :))

#25
dark

dark

    Nu avem Xerox!!! Marfa vândută nu se schimbă!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 61,576
  • Înscris: 16.03.2004
Am luat dopuri SubZero. Foarte bune. Le port cu șnurul aferent, altfel nu le mai pot scoate din urechi decât cu penseta. Nu dor urechile.

#26
2Bad2Real

2Bad2Real

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 591
  • Înscris: 27.08.2014
Ce dopuri de urechi ati mai incercat? M am mutat din camera in care stăteam, iar aici aud toate vocile de pe hol. Ma scoate din sărite nu mai suport. Ce dopuri de urechi sa iau? Va multumesc!

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate