Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Centrala Ariston Cares Premium 24...

La multi ani @Klasse!

La multi ani @shmecherul!

pareri ipad 6-2018- flip
 Cum au aparut supermarketurile in...

Campanii mincinoase Carrefour

Tv toshiba defect

touchscreen navigatie stricat
 bonsai - de unde?

Resetare Bonus Malus

Unitatea optica DVD-rw absenta pe...

Problema configurare Wireguard
 Dozatoare de apa, cu alimentare d...

Intarziere aterizare avioane

Accident masina reparata pe CASCO

Probleme Ginseng Microcarpa
 

vis

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
anithaa

anithaa

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 18.06.2009
am avut o relatie de 7 luni cu fostul meu prt dar ne-am despartit acu vreo 5 luni in niste circumstante destul de urate si nu ne mai vb deloc. de cateva seri il visez incontinuu si il visez ca se poarta frumos cu mn si ca imi zambeste. de ex se facea ca eram la o petrecere si il sun sa il intreb daca vine si el imi spune ca vine imediat si la sfarsit imi zice : te iubesc. apoi apare la petrecere ne privim si ne vb dupa care pleaca..apoi  ma suna el si vb ceva cu el..dupa care la sfarsit imi zice din nou ca ma iubeste..a 2-a zi ii dau un mesaj sa ii urez la multi ani si primesc un sms inapoi de la el prin care imi multumeste si imi spune ca actualul prieten e f norocos cu mn. nu stiu ce sa inteleg din toate astea..apare prea des telefonul si faptul ca ma iubeste.  in ultimul timp m-am gandit la el si oare visul e adevarat? ink se gandeste la mn?

#2
Securistu

Securistu

    Masca din spatele chipului.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,535
  • Înscris: 23.03.2008
Nu-ti raspund ca stiu ca nu mai esti online dar pot sa-mi spun ideile aici fara sa deschid alt topic.

Trebuie sa faci diferenta dintre vise...

1.sunt faptele din realitate pe care creierul le transpune pe perioada in care dormi...
ex personal:fata,tu,intalnire,sarut....creierul iti creeaza o poveste frumoasa,este ca un basm,ireal dar tu il simti ca pe ceva mirific...ti se pare ca stii totul si ca ai putere asupra visului...

2.altceva...visele in care ai premonitii,in care creierul tau iti transmite diferite mesaje,in care intri in alta realitate sau poate in alta dimensiune,vis pe care nu-l controlezi si te trezesti cu o mare intrebare...ce vrea sa insemne???

Diferenta:
1.ieri-despartire de iubita,azi-vis in care o visezi,maine-sigur o intalnesti
2.ieri-liniste si pace,azi-vis ciudat in care apare o tipa,maine-colega de autobuz seamana cu tipa din vis,o fi oare ceva???

#3
Baghe

Baghe

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 910
  • Înscris: 30.01.2006

View Postanithaa, on 18th June 2009, 23:40, said:

am avut o relatie de 7 luni cu fostul meu prt dar ne-am despartit acu vreo 5 luni in niste circumstante destul de urate si nu ne mai vb deloc. de cateva seri il visez incontinuu si il visez ca se poarta frumos cu mn si ca imi zambeste. de ex se facea ca eram la o petrecere si il sun sa il intreb daca vine si el imi spune ca vine imediat si la sfarsit imi zice : te iubesc. apoi apare la petrecere ne privim si ne vb dupa care pleaca..apoi  ma suna el si vb ceva cu el..dupa care la sfarsit imi zice din nou ca ma iubeste..a 2-a zi ii dau un mesaj sa ii urez la multi ani si primesc un sms inapoi de la el prin care imi multumeste si imi spune ca actualul prieten e f norocos cu mn. nu stiu ce sa inteleg din toate astea..apare prea des telefonul si faptul ca ma iubeste.  in ultimul timp m-am gandit la el si oare visul e adevarat? ink se gandeste la mn?
te-ai inscris doar ca sa scrii despre asta, nu?  :lol:
si sa stii ca nu tot timpul ce visezi se va intapla intocmai. poti avea surpriza sa visezi opusul  ^_^

#4
georgeflorin82

georgeflorin82

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 41
  • Înscris: 20.02.2010
Eu spun eu ce inseamna visul asta . Inseamna caderea ROMTELECOMULUI ,prin tine a trimis DOMNE DOMNE mesajul .Nu ti-ai dat seama esti la petrecere si iti suna telefonul , doar nu umbli cu fixu dupa tine , iti trimite mesaj pe telefon , ai mai vazut pe cineva sa umble cu faxul  dupa el? Asta inseamna caderea romtelecomului.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate