Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Ati returnat produse pe aliexpres...

Certificate de nastere digitale

Fitbit sau huawei band ?

Tatuator handpoke
 Plaja de nudisti in Grecia?

Mufa microusb a telefonului mobil...

"Ciudatenii" control pasa...

Impamantare
 Apple maps pe Windows 10

Sfarsitul woke-ismului si al core...

Probleme fibra (internet ) rooter...

Renovare completa + pompa de cald...
 Libre Office nu vad liniile

Modalitați amuzante și ...

O disparitie de ani buni, Acces D...

Mancarea e scumpa
 

Extraopțiune peste extraopțiune

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
newtask

newtask

    proud porsche driver b-)

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,183
  • Înscris: 26.06.2008
În prezent, am o cartelă cosmote, pe care am activată extraopțiunea XXL. Aceasta se va reactiva abia peste 2 săptămâni. Eu vreau să îmi reîncarc cartela cu 5 euro, pentru a-mi activa extraopțiunea full - time, cea cu 2000 de minute, 450,450,60. Cum procedez? O las pe asta, încarc credit, activez Full Time? Pot fi două extraopțiuni active?

#2
KyKyKyKy

KyKyKyKy

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 23,198
  • Înscris: 18.04.2008

View Postnewtask, on 7th June 2009, 09:16, said:

În prezent, am o cartelă cosmote, pe care am activată extraopțiunea XXL. Aceasta se va reactiva abia peste 2 săptămâni. Eu vreau să îmi reîncarc cartela cu 5 euro, pentru a-mi activa extraopțiunea full - time, cea cu 2000 de minute, 450,450,60. Cum procedez? O las pe asta, încarc credit, activez Full Time? Pot fi două extraopțiuni active?

nu
O noua extraoptiune o dezactiveaza pe cealalta

#3
cuculea

cuculea

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,204
  • Înscris: 08.12.2006
"Dacă ești utilizator COSMOTE și ai activate alte extraopțiuni sau nu ai o extraopțiune activă, atunci poți solicita activarea extraopțiunii FULL TIME din oferta curentă la prețul de 4.5 euro credit lunar."

detalii mai multe aici: http://www.cosmote.r...l...6&cid=19776

si da.....o extraoptiune nou activata o anuleaza pe cea care o ai in curs.

"Minutele și/sau SMS-urile rămase neconsumate din vechea extraopțiune se pierd în momentul activării extraopțiunii FULL TIME."

Edited by cuculea, 07 June 2009 - 10:12.


#4
newtask

newtask

    proud porsche driver b-)

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,183
  • Înscris: 26.06.2008
Am dat un mesaj fără text la 450, apoi nu mesaj cu DA la 450, și na extraopțiunea. :P

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate