Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Croaziera in Mediterana de Vest 1...

Copilot are pica pe Vladimir Putin

MicroSoft Edge: Cum pun Google in...

Dashcam
 Mini server - VMware

betano.ro

Poveste fara sfarșit

I-auziti voi! - nu vor romani...
 Colon iritabil

Perioada de gratie inexistenta

Cel mai ieftin TV LED mic

Reverse proxy si htaccess pe Raps...
 Statie de epurare sau fosa septic...

"enerlux p" afisaj interm...

Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...

La multi ani @Atreides!
 

Sunt inalta

- - - - -
  • Please log in to reply
237 replies to this topic

#55
isabelap

isabelap

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 108
  • Înscris: 03.05.2009
ooofff..eu am 1,62...si altii se plang de 1,70....daca nu aveti ce face cu centimetri ii vreau eu....macar vreo 10.   na..eu nu ma simt o piticanie(nu sunt:D)  dar nu mi-ar strica sa fiu ceva mai inalta!cand aveam 14 ani tot 1,62 aveam ..si ma rugam sa nu ma cresc(copchil prost ce eram)...si asa m-a ajutat Dumnezeu..asa ca ..aveti grija ce va doriti...ca s-ar putea sa se indeplineasca!

#56
Jaqueline

Jaqueline

    HyperActive Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,834
  • Înscris: 08.09.2005

View Postalex-softpedia, on May 27 2009, 13:59, said:

E dificil si cu inaltimea asta,pentru mine asa stau lucrurile:

1.O fata inalta (1.75+) si grasuta e oribila,sa nu mai zicem ca are 90-100 kg daca e inalta...pe mine nu ma trag deloc astfel de persoane care au mijlocelul ca trunchiul de copac si lata in spate de 2 metri :)
Deja vorbest de altceva, probabil te referi la WHR
2.O fata inalta si foarte slaba e buna pentru prezentari de moda si chestii de genul,dar mie cel putin nu imi place,nu ma atrage daca e slaba si inalta.
Aici nu zic nimic, ca-mi vine in minte imaginea cuiva, si nu e de bine...
3.O fata inalta si bine proportionata e intr-adevar absolut superba,dar sa nu depaseasca 1.80.Dar evident sa aiba un aspect placut per total nu doar sa arate bine la corp.
Multumesc, multumesc, m-am simtit.  B)

Acum baietii:

1.Un baiat inalt si gras e foarte oribil desi multor fete am vazut ca le place,nu stiu ce le atrage un hipopotam de 2 metri care curge..
Cum sa nu-ti placa...e, asa...pufi  ^_^
2.Un tip inalt si slab din punctul meu de vedere e la fel de urat,de obicei are nasul de 2 metrii si urechile de 1 metru.
Mie imi plac si astia, sunt buni de luat in brate.
3.Un tip inalt (1.90) si bine proportionat cu un aspect placut per total e ideal
Oh, daaaa :wub:

Concluzie: Daca esti inalt si BINE PROPORTIONAT este intr-adevar un avantaj,multi isi doresc asta.

Insa un om inalt si gras,sau slab arata mai rau decat un om de marime medie gras sau slab,in concluzie doar daca arati bine este un atuu sa fi inalt.
Tu realizezi ca te-ai referit mai mult la proportii decat la inaltime.  :)

Edited by Jaqueline, 27 May 2009 - 13:08.


#57
Alex-Softpedia

Alex-Softpedia

    Împărat Republican

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,383
  • Înscris: 10.03.2009
Hai ca esti mica rau ce sa mai... 1,62  :P

ps: Am uitat,ce nu imi place la fetele scunde,sunt unele care au picioarele foarte scurte si fundul maricel...arata nasol.

#58
AlexaF

AlexaF

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 499
  • Înscris: 26.01.2009
:mellow:
Asa e...arata oribil fetele cu picioare scurte si fundul mare.

#59
Alex-Softpedia

Alex-Softpedia

    Împărat Republican

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,383
  • Înscris: 10.03.2009

View PostJaqueline, on May 27 2009, 14:07, said:

Tu realizezi ca te-ai referit mai mult la proportii decat la inaltime.  :)

Cum sa fie pufos ma ala inalt si gras...daca il ti pe post de jucarie merge,dar isi mai arunca un picior peste tine noaptea in pat si te omoara  :huh:

Iar cel slab si inalt cum sa iti vina sa il imbratisezi ? nu ai ce imbratisa la el,oasele te jeneaza.

EDIT: Nu am exagerat cu fetele inalte si grasute,parca le si vad rosi la fatza cu ochelari de musca,un tricou sa vina peste fundul mare,balerini in picioare numaru' 44 deplasandu-se alert.

Edited by alex-softpedia, 27 May 2009 - 13:20.


#60
yasmi

yasmi

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,504
  • Înscris: 20.02.2009
Eu cred ca sunt avantajati barbatii cu inaltime peste medie si femeile cu inaltime medie.
Chestie de distributie, ca tot ii place lui spdude.
Un barbat mai inalt poate avea si o tipa mignona si una mai naltuta.
O femeie de inaltime medie , se poate uita si la un tip de 1.70 si la unul mai inalt.


Un barbat mic e dezavantajat si o femeie inalta la fel.

P.S. Asta in cazul in care pe cineva mai intereseaza cum arata unul linga altul.

#61
AlexaF

AlexaF

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 499
  • Înscris: 26.01.2009

View Postalex-softpedia, on May 27 2009, 11:59, said:

E dificil si cu inaltimea asta,pentru mine asa stau lucrurile:

1.O fata inalta (1.75+) si grasuta e oribila,sa nu mai zicem ca are 90-100 kg daca e inalta...pe mine nu ma trag deloc astfel de persoane care au mijlocelul ca trunchiul de copac si lata in spate de 2 metri :)

2.O fata inalta si foarte slaba e buna pentru prezentari de moda si chestii de genul,dar mie cel putin nu imi place,nu ma atrage daca e slaba si inalta.

3.O fata inalta si bine proportionata e intr-adevar absolut superba,dar sa nu depaseasca 1.80.Dar evident sa aiba un aspect placut per total nu doar sa arate bine la corp.


Acum baietii:

1.Un baiat inalt si gras e foarte oribil desi multor fete am vazut ca le place,nu stiu ce le atrage un hipopotam de 2 metri care curge..

2.Un tip inalt si slab din punctul meu de vedere e la fel de urat,de obicei are nasul de 2 metrii si urechile de 1 metru.

3.Un tip inalt (1.90) si bine proportionat cu un aspect placut per total e ideal


Concluzie: Daca esti inalt si BINE PROPORTIONAT este intr-adevar un avantaj,multi isi doresc asta.

Insa un om inalt si gras,sau slab arata mai rau decat un om de marime medie gras sau slab,in concluzie doar daca arati bine este un atuu sa fi inalt.
Nu sunt deloc de acord cu tine... O fata inalta si grasuta e mult mai frumasa decat una scunda sau medie si grasuta.Pe o fata inalta poti sa pui si 5 kg de grasime, ca ai unde sa le pui, dar pe una scunda se observa si un kilin plus.
O fata inalta si grasuta nu ajunge la 90-100 de kile, aceea e inalta si foarte grasa.
Iar la barbat la fel, mai bine inalt si grasut decat scund si grasut...si la barbat, nu te supara, dar e chiar superb sa fie inalt. Cel putin eu(1,75) nu m-as vedea nicioadata cu unul mai scund sau mai slab decat mine.
In concluzie, cam tot ce ai zis tu(in foarte multe randuri), este ca nu e bine nici gras, nici slab, ci normal.

#62
Alex-Softpedia

Alex-Softpedia

    Împărat Republican

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,383
  • Înscris: 10.03.2009

View Postyasmi, on May 27 2009, 14:17, said:


Eu nu as avea nici o problema sa ies cu o fata mai inalta ca mine,absolut nici o porblema pentru ca am aproape 1.80 iar o fata ce depaseste 1.85 chiar e ciudata,deci 7 cm nu m-ar deranja,poate pe ea da...

Ciudat e sa fie o diferenta foarte mare sa zicem un baiat cu o inaltime de 1.60 impreuna cu o fata de 1.80,atunci da,e aiurea.

View PostAlexaF, on May 27 2009, 14:22, said:

Nu sunt deloc de acord cu tine... O fata inalta si grasuta e mult mai frumasa decat una scunda sau medie si grasuta.Pe o fata inalta poti sa pui si 5 kg de grasime, ca ai unde sa le pui, dar pe una scunda se observa si un kilin plus.
O fata inalta si grasuta nu ajunge la 90-100 de kile, aceea e inalta si foarte grasa.
Iar la barbat la fel, mai bine inalt si grasut decat scund si grasut...si la barbat, nu te supara, dar e chiar superb sa fie inalt. Cel putin eu(1,75) nu m-as vedea nicioadata cu unul mai scund sau mai slab decat mine.
In concluzie, cam tot ce ai zis tu(in foarte multe randuri), este ca nu e bine nici gras, nici slab, ci normal.

Da sa zicem ca arata cam la fel,adica urate grasele scunde si cele inalte.Eu ma refeream raportat la inaltime,e normal ca 5 km pe 1.60 se simt mai bine decat pe 1.80.

De acord cu tine sa fie inalt dar nu gras.

"Cel putin eu(1,75) nu m-as vedea nicioadata cu unul mai scund sau mai slab decat mine" Eu am impresia ca voi aveti nevoie de bodyguarzi,sa stii ca sunt firme de paza si protectie nu trebuie crezi ca baietii mai scunzi nu te pot apara :P

Edited by alex-softpedia, 27 May 2009 - 13:31.


#63
Jaqueline

Jaqueline

    HyperActive Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,834
  • Înscris: 08.09.2005

View Postalex-softpedia, on May 27 2009, 14:13, said:

Cum sa fie pufos ma ala inalt si gras...daca il ti pe post de jucarie merge,dar isi mai arunca un picior peste tine noaptea in pat si te omoara  :huh:

Prea tare asta! :roflmao:

#64
tzotzolyno

tzotzolyno

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,056
  • Înscris: 12.01.2007
Hai, mă! Să fim serios. Dacă e să reducem procesele substanței cenușii la nivel animalic nu mi se pare anormal ca un reprezentant al sexului „femenin” să aleagă un reprezentant al sexului masculin care prezintă semne clare de superioritate somatică și asta mai ales când e vorba de procreere. La o adică să alegi un tip cu înălțimea peste medie și eventual și bine clădit nu mi se pare deloc anormal. Bine, că suntem oameni, se mai complică lucrurile: status social, financiar, personalitate. Nu e doar „pac-pac” și gata. Nu e doar „transmiterea celor mai reușite gene”. La o adică știm bine că femeile sunt cel puțin bipolare cândvine vorba de propriul interes (te însămânțează unul mișto și sărac și-ți crește copilul un cocalar vai de capul lui dar cu audi A8).

Dar la animale e simplu: ăl' mai tare e ăl' mai mare/agil/puternic/arătos. Dau exemplu cu elefanții. Masculul e mai mare de cel puțin 2 ori cât femela...iar o elefănțoaică nici nu se uită la unul de aceeași mărime cât ea chiar dacă e singurul mascul din toată aria. Preferă să mai mărșăluiască câteva sute de km.

Cu alegerea femeilor e altceva se schimbă preferințele ca pe șoșoni. De ex în anii '20 se preferau fetele fără sâni cu tunsoare băiețească. Imediat după, în perioada celui de-al doilea răzb. mondial se preferau fetele cu forme. De prin 80 s-a trecut la muieri tip șnur și tot așa. Să nu mai aduc aminte de perioadele mai vechi (vezi Rembrandt) când fomeia trebuia să fie fluffy de-a dreptul (era semn de sănătate pt ei).

Eu mă consideram în adolescență prea înalt (așa și era, statistic vorbind mă încadram în a doua derivație standard pe curba Gauss a distribuției înălțimii) și mi-era un pic aiurea...da' frate-miu m-a întrecut fără drept de apel. Acum la 18 ani (e fratele mai mic) are 2.02...și e vizibil că și musculatura a început să i se dezvolte, că deh, efectele testosteronului se văd cel mai bine (adică „fructul pârguit”) între 18 și 30 ani. Intervalul ăsta de vârstă reprezintă retușul final. Dar totuși, pe la 16 ani când avea cam 1,90 era în dubii ca și don'șoara. Ei, las că trece!  :P

Edited by tzotzolyno, 27 May 2009 - 14:00.


#65
bubu30

bubu30

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,396
  • Înscris: 04.11.2008

View Postisabelap, on May 27 2009, 14:00, said:

ooofff..eu am 1,62...si altii se plang de 1,70....daca nu aveti ce face cu centimetri ii vreau eu....macar vreo 10.   na..eu nu ma simt o piticanie(nu sunt:D)  dar nu mi-ar strica sa fiu ceva mai inalta!cand aveam 14 ani tot 1,62 aveam ..si ma rugam sa nu ma cresc(copchil prost ce eram)...si asa m-a ajutat Dumnezeu..asa ca ..aveti grija ce va doriti...ca s-ar putea sa se indeplineasca!

Mai, eu nu am inteles niciodata 'problemele' astea asa cum le ai tu. Pentru ce atatea complexe? Eu la 153 ce sa mai zic?! Pai nu zic nimic, sunt foarte multumita. Mereu am fost. Cu ce te ajuta 10 cum in plus? O sa te ajute sa dai lovitura la 6 din 49? O sa te ajute sa iti gasesti printul pe cal alb? Ai sa fii mai sanatoasa? Asa cum banii nu aduc fericirea nici inaltimea nu o va aduce, pentru ca mereu vei gasi ceva de care sa fii nemultumita. Daca nu inaltimea atunci greutatea, daca nu greutatea atunci sanii, daca nu sanii atunci fundul, daca nu fundul atunci nasul, daca nu nasul atunci cosurile, etc, etc, etc... Unii oameni parca nu sunt multumiti pana nu sunt nemultumiti de ceva  :lol:

Iubiti-va si respectati-va asa cum sunteti, pentru ca asa veti avea parte de respect si iubire. ^_^

#66
AlexaF

AlexaF

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 499
  • Înscris: 26.01.2009

View Postalex-softpedia, on May 27 2009, 11:31, said:

Da sa zicem ca arata cam la fel,adica urate grasele scunde si cele inalte.Eu ma refeream raportat la inaltime,e normal ca 5 km pe 1.60 se simt mai bine decat pe 1.80.

De acord cu tine sa fie inalt dar nu gras.

"Cel putin eu(1,75) nu m-as vedea nicioadata cu unul mai scund sau mai slab decat mine" Eu am impresia ca voi aveti nevoie de bodyguarzi,sa stii ca sunt firme de paza si protectie nu trebuie crezi ca baietii mai scunzi nu te pot apara :P
Nu e vorba de asta, dar mi se pare normal sa ma simt bine si protejata cand sunt cu iubitul meu, nu sa fie el fetitza. Si sincer chiar nu imi plac cuplurile unde barbatul e mai scund si fata e mai solida decat el.

View Postalex-softpedia, on May 27 2009, 11:13, said:

Cum sa fie pufos ma ala inalt si gras...daca il ti pe post de jucarie merge,dar isi mai arunca un picior peste tine noaptea in pat si te omoara  :huh:

Iar cel slab si inalt cum sa iti vina sa il imbratisezi ? nu ai ce imbratisa la el,oasele te jeneaza.

EDIT: Nu am exagerat cu fetele inalte si grasute,parca le si vad rosi la fatza cu ochelari de musca,un tricou sa vina peste fundul mare,balerini in picioare numaru' 44 deplasandu-se alert.
Da xum le vrei, ma? de 1,50 si 30 de kile? sau de 1,50 si tot 90-100 de kile? eu cred ca o fata inalta e cea mai avantajata, si depinde si ce intelegi prin grasute, ca la "90-100 de kile", cum ai zis tu, deja nu mai sunt grasute...

#67
Jaqueline

Jaqueline

    HyperActive Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,834
  • Înscris: 08.09.2005
@tzotzolyno: erai in a patra quartila?  :lol:
Well....femeile si barbatii se ghideaza in general dupa diferite seturi de caracteristici si asta vine de obicei din mostenirea ancestrala. Daca barbatii prefera frumusetea, tineretea, si implicit stimulii sexuali, femeile pun mai mult accent pe statulul social, si normal, pe venituri atunci cand vine vorba sa-si aleaga partenerul. Eu cred in teoria "genelor bune"  :rolleyes: Pana la urma la asta se rezuma tot, daca e sa oferim o explicatie simplista. Evident intra in calcul si alte variabile, cum ar fi cultura si societatea din care apartii si normele lor.

In al doile rand, tu vorbesti de standardele de frumusete. Intr-adevar, ele s-au schimbat in timp cand vine vorba de forma corpului. Si asta in primul rand si pentru ca si genele noastre s-au schimbat. Femeia lui Rubens (mi se pare un exemplu mai relevant), nu seamana nici pe departe cu femeia de azi. Persoanele mai inalte sunt apreciate in general pentru ca detin gene "mai evoluate" decat ale celorlalte persoane. La fel se intampla si cu preferintele pentru ochii mari, buzele rosii etc. Ele reprezinta evolutia unor gene.

Totate opiniile prezentate mai sus sunt rezultatele unor studii. Va pot da si denumirea, autorul si anul daca sunteti interesati.

Edited by Jaqueline, 27 May 2009 - 15:37.


#68
isabelap

isabelap

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 108
  • Înscris: 03.05.2009

View Postalex-softpedia, on May 27 2009, 13:09, said:

Hai ca esti mica rau ce sa mai... 1,62  :P

ps: Am uitat,ce nu imi place la fetele scunde,sunt unele care au picioarele foarte scurte si fundul maricel...arata nasol.
mm da <_<  ms mult de incurajare....hai mai ca nu am picioarele scurte..si nici fundul mare :lol: (tare... :lol: )... daca asa sunt ..ce pot sa fac eu...tot ma iubeste mama!!! :wub:

View Postbubu30, on May 27 2009, 14:05, said:

Mai, eu nu am inteles niciodata 'problemele' astea asa cum le ai tu. Pentru ce atatea complexe? Eu la 153 ce sa mai zic?! Pai nu zic nimic, sunt foarte multumita. Mereu am fost. Cu ce te ajuta 10 cum in plus? O sa te ajute sa dai lovitura la 6 din 49? O sa te ajute sa iti gasesti printul pe cal alb? Ai sa fii mai sanatoasa? Asa cum banii nu aduc fericirea nici inaltimea nu o va aduce, pentru ca mereu vei gasi ceva de care sa fii nemultumita. Daca nu inaltimea atunci greutatea, daca nu greutatea atunci sanii, daca nu sanii atunci fundul, daca nu fundul atunci nasul, daca nu nasul atunci cosurile, etc, etc, etc... Unii oameni parca nu sunt multumiti pana nu sunt nemultumiti de ceva  :lol:

Iubiti-va si respectati-va asa cum sunteti, pentru ca asa veti avea parte de respect si iubire.
eiii..stai linistita ca nu sunt complexata...eu ma simt bine asa ...intradevar poate a sunat can tragic postul anterior   dar cand aud ca altii vor sa fie ba mai scuznzi..ba mai grasi..etc...eu ce sa mai zic..ca vreau sa fiu inalta si slaba, nu?? poate ca vreau blonda si nu bruneta...?? ca daca as fi blonda as vrea bruneta..ei..nici chiar asa! Imi place asa cum sunt....si mai presus de orice aspect fizic e daca ai preteni..si oameni care sa tina la tine...sa comunici cu cei din jur...ca degeaba esti frumoasa (inalta,slaba ) daca nivelul de inteligenta este scazut  

p.s . si am si print "pe cal alb"

#69
bubu30

bubu30

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,396
  • Înscris: 04.11.2008

View Postisabelap, on May 27 2009, 17:32, said:

si mai presus de orice aspect fizic e daca ai preteni..si oameni care sa tina la tine...sa comunici cu cei din jur...ca degeaba esti frumoasa (inalta,slaba ) daca nivelul de inteligenta este scazut
Apropo de asta, am primit pe mail acest text care mi-a placut foarte mult :), poate il stit si voi de pe aici....


Acum câteva zile, intr-un oraș din Franța, pe un afiș cu o tanara
spectaculoasa la intrarea intr-o sala de gimnastica, scria: "În vara
aceasta ce vrei să fii: sirena sau balena?"


Se spune că o femeie tanara, ale cărei caracteristici fizice nu contează, a
răspuns la întrebarea de publicitate în acești termeni:

"Dragă domnilor:
Balenele sunt mereu înconjurate de prieteni (delfinii, leii de mare,
oamenii curiosi). Acestea au o viața sexuală foarte activă, rămân gravide
și au balenute micute dragalase, pe care le alapteaza.
Se distreaza de minune cu delfinii, umplandu-si burta cu creveti. Se joaca
si inoata, cutereira mările, cunoscand astfel de locuri minunate ca
Patagonia, marea Barens sau recifii de corali din Polinezia.
Balenele cântă foarte bine și chiar inregistreaza CD-uri. Sunt
impresionante și, practic, nu au nici un dusman care sa le vaneze, in afara
de om. Ele sunt iubite, apărate și admirate de toata lumea.

Sirenele nu există. Și dacă ar exista, ar sta la coadă la cabinetele de
psihoterapie, deoarece acestea ar avea o problemă serioasă de
personalitate: "femeie sau pește?".
Nu au viata sexuala, pentru că-i omoara pe bărbații care se apropie de ele,
si pe langa acest aspect, pe unde si cum ar putea? Deci, din aceasta cauza,
nu au copii. Ele sunt frumoase, adevărat, dar singure și triste. Oricum,
cine ar vrea sa apropie de o tipa care miroase ca un peste?
Pentru mine este clar, doresc sa fiu o balena.

PS: In vremurile astea, in care toata mass-media ne baga in cap ideea ca
doar femeile slabe sunt frumoase, eu prefer sa ma delectez cu o inghetata
impreuna cu copii mei, cu o cina buna cu un barbat care ma face sa vibrez
sau cu o cafea si prajiturele impreuna cu prietenele mele.
Cu timpul câștigam în greutate, pentru ca acumulam multe cunostinte si
informatii si cand nu mai au loc in cap sunt distribuite in restul
corpului. Așa că nu suntem grase, suntem teribil de culte. De astăzi, când
o sa ma uit la fundul meu în oglindă, o sa ma gândesc:"Dumnezeule, ce
inteligenta sunt ... "

#70
Alex-Softpedia

Alex-Softpedia

    Împărat Republican

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,383
  • Înscris: 10.03.2009

View PostAlexaF, on May 27 2009, 16:21, said:

Da xum le vrei, ma? de 1,50 si 30 de kile? sau de 1,50 si tot 90-100 de kile? eu cred ca o fata inalta e cea mai avantajata, si depinde si ce intelegi prin grasute, ca la "90-100 de kile", cum ai zis tu, deja nu mai sunt grasute...

Pentru mine? Pai 1.70-1.75 si 55-65 kg e perfect.Sau pentru o aventura ar fi interesant si una de 1,60 si 40-50 kg sa tina bine la tavaleala  :lol:

View Postisabelap, on May 27 2009, 17:32, said:

mm da <_<  ms mult de incurajare....hai mai ca nu am picioarele scurte..si nici fundul mare :lol: (tare... :lol: )... daca asa sunt ..ce pot sa fac eu...tot ma iubeste mama!!! :wub:

Hai ca am glumit :P oricum media de inaltime e mica la noi in tara mai ales la fete,nu ai de ce sa iti faci griji...daca nu ai picioare mici si fund mare e ok.

Edited by alex-softpedia, 27 May 2009 - 16:52.


#71
Jaqueline

Jaqueline

    HyperActive Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,834
  • Înscris: 08.09.2005

View Postbubu30, on May 27 2009, 17:44, said:

Apropo de asta, am primit pe mail acest text care mi-a placut foarte mult :), poate il stit si voi de pe aici....
Iti multumesc mult mult mult de tot ca ai postat mailu. Chiar mi-ai dat o idee despre ce sa mai scriu la licenta!  :)
Daca stii mai multe detalii despre intamplare, te ros sa mi le trimiti pe PM.  ^_^

#72
Alex-Softpedia

Alex-Softpedia

    Împărat Republican

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,383
  • Înscris: 10.03.2009
Hai ma Jaqueline ti-a placut aia cu balenele? Pai stii ca e vorba aia oamenii urati zic ca nu fizicul conteaza ci sufletul,balena din poveste avea falsa impresia ca sotul o face sa vibreze dar era celulita ! Nu accepta realitatea ca e o grasa mare si urata.

Ce trebuie sa povestesti pentru licenta? Cum sa-si redescopere un balon de grasime frumusetea?

Edited by alex-softpedia, 27 May 2009 - 17:04.


Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate