Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Masini pe benzina usor pretabile ...

Am primit facturi dupa ce am renu...

Camere video, supraveghere curte....

Epilator care nu smulge puful
 Realizare comanda pompa submersib...

Covorase scari/trepte

Scurgeri de la etajul superior

Caut splitter semnal satelit
 Instalatii sanitare

Program de slabire cu succes gara...

Reconditionare cada baie din fonta

Problema imprimanta
 Here goes nothing

BCR sau Raiffeisen

Visual Studio 2022 instaleaza Epi...

Sfat alegere parbriz
 

Intrebari HP Pavilion dv6-1130eq

- - - - -
  • Please log in to reply
20 replies to this topic

#19
tpsjo

tpsjo

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 123
  • Înscris: 19.11.2006
Le am, asa cum spuneam, dar nu se instaleaza astfel incat sa am FINGERPRINT functional.

#20
tpsjo

tpsjo

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 123
  • Înscris: 19.11.2006
Am mai incercat acum cateva zile aplicatia, nu stiu daca au updatat-o sau i-au mai facut ceva, cert este ca de aceasta data, la fel ca si prima data instaland-o, merge.Nu imi dau seama din ce cauza acum merge si inainte, acum 3-4 luni nu a mers.Pshihoza.Bine ca am dibuit-o sau mai bine zis m-a dibuit ea pe mine.

Edited by tpsjo, 26 September 2009 - 22:38.


#21
bogdan7alex

bogdan7alex

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 543
  • Înscris: 13.03.2008

View Posttpsjo, on 19th June 2009, 10:15, said:

mda, deci vreo idee de unde sa iau si ce sa fac sa imi functioneze si mie FINGERPRINT-ul, adica sa mi se incarce softuletul ala care dk atingi senzorul de amprenta sa apara si sa identifice amprenta?
drivere hp
Si legat de partitie, da un format total si pune ubuntu :D. Am glumit.
Eu am un hdx 16 care avea pe el prostovanu de windows vista home premium, i-am dat un format total fara sa ma gandesc la consecinte si am pun windows 7 rc ultimate apoi am luat originalul cu licenta retail de la mama de la servici :D.
Cred ca ar fi mai bine sa lasi partitia asa cum e ea ca daca e sa ai virusi, din neatentie ii poti transfera usor si pe cele lalte partitii, mai nasol e cand ai o colectie de date sau media pe hdd si tre sa dai format.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate