Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Centrala Ariston Cares Premium 24...

La multi ani @Klasse!

La multi ani @shmecherul!

pareri ipad 6-2018- flip
 Cum au aparut supermarketurile in...

Campanii mincinoase Carrefour

Tv toshiba defect

touchscreen navigatie stricat
 bonsai - de unde?

Resetare Bonus Malus

Unitatea optica DVD-rw absenta pe...

Problema configurare Wireguard
 Dozatoare de apa, cu alimentare d...

Intarziere aterizare avioane

Accident masina reparata pe CASCO

Probleme Ginseng Microcarpa
 

DS Forum 2009 Romania

- - - - -
  • Please log in to reply
9 replies to this topic

#1
ferdo

ferdo

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 158
  • Înscris: 09.06.2008
Salutare,

Pentru cine n-a aflat inca..... http://www.3ds.com/c...Hash=b582ae5904

Sper sa fie interesant....

Numai bine

#2
ionut76

ionut76

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,372
  • Înscris: 05.04.2006
Eu ma duc, am primit invitatie si am confirmat ca ajung. Cu cine ma vad acolo, cine mai vine ?

#3
ferdo

ferdo

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 158
  • Înscris: 09.06.2008
Si eu ajung.

#4
cuculea

cuculea

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,204
  • Înscris: 08.12.2006
O sa ajung si eu. De-abia astept sa vad noutatile.

Cum ati facut sa primiti invitatia??? Ca pe site nu am gasit nicaieri? Anul trecut am primit de la cei de la Cybernetics, tot la ei sa apelez ?

Edited by cuculea, 25 April 2009 - 07:59.


#5
ferdo

ferdo

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 158
  • Înscris: 09.06.2008

View Postcuculea, on Apr 25 2009, 08:57, said:

O sa ajung si eu. De-abia astept sa vad noutatile.

Cum ati facut sa primiti invitatia??? Ca pe site nu am gasit nicaieri? Anul trecut am primit de la cei de la Cybernetics, tot la ei sa apelez ?

Cica anul asta se ocupa DS direct....asa am si primit invitatia.....vezi la more informations, este o adresa de mail sau inregistreaza-te (click pe registration).

#6
ionut76

ionut76

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,372
  • Înscris: 05.04.2006
Am fost, foarte interesant, din pacate nu am putut sta pina la sfirsit, a trebuit sa plec la ore la facultate. Am apreciat prezentarile CATIA v6, cea de la ISPE (desi cam lunga, poate prea multe vorbe), cea de suprafete si 3dvia composer. Nu pot sa nu remarc si imprimanta rapid prototyping a celor de la Cad Works. Interesant totul, abia astept sa ajung si anul viitor.

#7
ferdo

ferdo

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 158
  • Înscris: 09.06.2008
Da, interesant ca anul acesta au facut demonstratie cu v6 "pe viu". Pacat ca nu au facut ca anul trecut cu prezentarile firmelor, cel mult 20 de minute.....imagine and shape il stiam ce poate dar ce te faci cand trebuie sa dai fisierul cuiva care are nevoie de istorie in el?

#8
ionut76

ionut76

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,372
  • Înscris: 05.04.2006
Imagine and shape nu stiu, din pacate...dar chiar nu pastreaza o anumita istorie ? Eu am vazut ca e ceva-ceva. Oricum, modelarea suprafetelor in acest modul e interesanta, insa cam empirica.

#9
ferdo

ferdo

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 158
  • Înscris: 09.06.2008

View Postionut76, on May 13 2009, 15:13, said:

Imagine and shape nu stiu, din pacate...dar chiar nu pastreaza o anumita istorie ? Eu am vazut ca e ceva-ceva. Oricum, modelarea suprafetelor in acest modul e interesanta, insa cam empirica.

Corect, e ceva, dar doar pentru cei care au modulul cu pricina....si crede-ma ca nu e chiar asa ieftin....ce te faci cu cei care nu il au? Si cum firmele nu prea au bani de aruncat pe "noutati"....

#10
ionut76

ionut76

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,372
  • Înscris: 05.04.2006
Un foarte scurt articol si citeva poze, pentru cei care nu au reusit sa ajunga:
http://www.catia.ro/...dsforum2009.htm

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate