Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
nelamurire legata de pret la mode...

Hotel cu restaurant si Demipensiu...

Croaziera in Mediterana de Vest 1...

Copilot are pica pe Vladimir Putin
 MicroSoft Edge: Cum pun Google in...

Dashcam

Mini server - VMware

betano.ro
 Poveste fara sfarșit

I-auziti voi! - nu vor romani...

Colon iritabil

Perioada de gratie inexistenta
 Cel mai ieftin TV LED mic

Reverse proxy si htaccess pe Raps...

Statie de epurare sau fosa septic...

"enerlux p" afisaj interm...
 

Discuții despre Digi Sport 1-4.

* * * - - 1 votes
  • Please log in to reply
29308 replies to this topic

#20503
adisluc

adisluc

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,451
  • Înscris: 02.09.2016
Supercupa Belgiei ...

Anderlecht a reusit titlul cu numarul 34 in Editia 2016-2017 a Campionatului Belgian iar adversara sa din Supercupa de Sambata seara , Zulte Waregem a terminat  dupa play-offs (Championship play-offs...)pe locul sase.Waregem a castigat ultima Editie a Cupei invingand in Finala pe Ostende(18.03.2017 :  4-2 la lovituri de departajare ,  scorul dupa prelungiri fiind 2-2...) Anderlecht a fost invinsa in optimile Cupei de Charleroi si a parasit competitia.Waregem a mai castigat o Cupa in sezonul 2006-2007 cand a invins pe Excelsior 2- 1  si a mai jucat o Supercupa  in acel an  cand a intalnit tot pe Anderlecht : 20.12.2016 Anderlecht - Zulte Waregem 3 - 1 ...
In ultima editie a Campionatului din Belgia cele doua Echipe s-au intalnit :
Etapa I : 31.03.2017 Waregem - Anderlecht 1 - 2...
Etapa VII : 07.05.2017 Anderlecht - Waregem 2 - 0 ...

Anderlecht si Zulte Waregem au  disputat mai multe meciuri de pregatire in ultimele zile :
Oudenaarde(Belgia) - Anderlecht  1 - 3 ...
Szalzburg - Anderlecht 4 - 1 (gol min 50' Stanciu ...)
Lierse(Belgia) - Anderlecht  0 - 2 ...
Dender(Belgia) -  Anderlecht  1 - 3  ( in meciurile de pregatire au aparut atat Stanciu cat si Al. Chipciu ...)

Waregem -  KSV Roeselare (Bel) 7 - 1
Waregem  - Amies (Franta) 1 - 3 ...

Pt. Anderlecht in ultimul meci amical (Dender ...)au jucat :
Sels,  Sowah, Deschacht, Delcroix, Obradovic , Capel (46' Kabasele), Stanciu (67' Corryn), Bruno, Onyekuru, Ganvoula, Harbaoui (67' Amrani) ...
In partida contra celor de la Lierse apare si Chipciu ...
Au venit/trasfer(pana in acest moment ...) la Anderlecht  in aceasta vara :
Sylvère Ganvoula (Westerlo)
Sven Kums (Watford/Udinese )
Pieter Gerkens (Sint-Truidense )
Matz Sels (Newcastle)
Henry Onyekuru (Everton)

Zulte Waregem a trasferat  ; Sandy Walsh (Genk) , Gertjan De Mets (KV Kortrijk) , Leya Iseka (Anderlecht) , Peter Olayinka (AA Gent) , Michaël Heylen (Anderlecht) , Julien De Sart (Middlesbrough),IvanSaponjic (Benfica) Idrissa Doumbia (Anderlecht) ...

Meciul se joaca pe  Stadionul Constant Vanden Stock(21,500 locuri ...)
Pretul biletelor ...5 - 10 € .Cote : Anderlecht 1.37 , Waregem  7.85  ,   X=4.80 ...

#20504
beavis03

beavis03

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,589
  • Înscris: 10.04.2009
[ https://s19.postimg.org/mls6q2b2r/1_Primera_Division_06.png - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

[ https://5-t.imgbox.com/izBB3Lot.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

[ https://6-t.imgbox.com/rz5B2Wal.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#20505
pufonel

pufonel

    Oglinda, oglinjoara, cine-i cel mai pufos din tara?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,885
  • Înscris: 28.11.2006
Pica bine dpdv televizionistic El Clasioco in saptamana dinaintea Craciunului. Audiente mari garantate, chiar daca se vede doar la pay tv :greedy: pariez ca firma care transmite meciurile va trage tare sa atraga noi abonati special pentru acel meci :D

#20506
Caciulacdlac

Caciulacdlac

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 711
  • Înscris: 29.06.2015
GSP anunta ca cica Astra - Oleksandriya va fi pe Digi, desi inca nu s-a anuntat oficial.
http://www.gsp.ro/in...pas-516492.html

#20507
Cipry7

Cipry7

    The Doctor

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,414
  • Înscris: 04.08.2010
Digi Sport împlinește astăzi 8 ani. Le urăm și noi clasicul: "La mulți ani!". :)

[ https://i.imgur.com/YwGbVqB.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#20508
beavis03

beavis03

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,589
  • Înscris: 10.04.2009
LMA

si hai cu UCL & EL odata :D

#20509
mariusica24k

mariusica24k

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,033
  • Înscris: 24.01.2013
Cu ceva nou nu or veni și ei?ceva drepturi la competiții,o alta grafica,că deja sunt câțiva ani de când e așa..nu că ar arata urat asta,dar totdeauna ceva nou e binevenit

#20510
RODigitalum-megafanro

RODigitalum-megafanro

    *Pro-Digital*

  • Grup: Moderators
  • Posts: 21,753
  • Înscris: 07.04.2006

View Postbeavis03, on 23 iulie 2017 - 17:32, said:

LMA
EL  Posted Image
???????Posted Image Posted Image Posted Image Posted Image

#20511
cristinel07

cristinel07

    #MM93

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,136
  • Înscris: 26.07.2009
Drepturi la competitii importante pot fi la calificarile pentru 2018-2022 (Euro si Mondial), EL si UCL/Supercupa Europei, dar inca n-au inceput negocierile.. Pentru Ligue 1, Serie A, La Liga si din ce stiu si campionatele din Argentina, Belgia si Scotia mai are inca 1 an.  In legatura cu F1 mai are drepturi si pentru acest sezon.

#20512
RODigitalum-megafanro

RODigitalum-megafanro

    *Pro-Digital*

  • Grup: Moderators
  • Posts: 21,753
  • Înscris: 07.04.2006

View Postcristinel07, on 24 iulie 2017 - 01:44, said:

EL
Cine este „el”? Posted Image  Vă rog să mă scuzați că nu sunt la curent cu marțiana de pe net. Posted Image

Edited by megafanro, 24 July 2017 - 02:00.


#20513
serpiko33

serpiko33

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,299
  • Înscris: 16.05.2005

View Postmegafanro, on 24 iulie 2017 - 01:59, said:

Cine este „el”? Posted Image  Vă rog să mă scuzați că nu sunt la curent cu marțiana de pe net. Posted Image

EL = Europa League
CL = Champions League
LMA = La Multi Ani

#20514
mariusica24k

mariusica24k

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,033
  • Înscris: 24.01.2013
Ăștia de la DigiSport se întrec pe ei înșiși în fiecare zi..cum draq să pui pe pagina principală o fereasta cu o știre de pe Digi24 și nici macar nu o poti închide această fereastră..bine că măcar când intri pe un articol nu mai apare chestia aia..@catalinman daca ai ocazia sa le atragi atenția celor din redacție de aspectul asta,ar fi ok[ https://uploads.tapatalk-cdn.com/20170724/d50f26ed30eec7650ac52ba9e6a6c43f.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#20515
Cipry7

Cipry7

    The Doctor

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,414
  • Înscris: 04.08.2010
CSU Craiova - AC Milan, joi la Digi Sport 1, 21:00.

#20516
necolae

necolae

    Popescu, Emma, Flick, Buzdu, Benavides, Mihaila si Morar

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,883
  • Înscris: 05.02.2012
Și Astra-Olexandria cred că pe 2.

#20517
K-Bobby

K-Bobby

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,709
  • Înscris: 28.02.2010

View Postnecolae, on 25 iulie 2017 - 10:40, said:

Și Astra-Olexandria cred că pe 2.
Inca nu a luat nimeni meciu de la astra, si sunt slabe sanse sa se vada, returu o sa fie pe tvr

#20518
in10se_l1fe

in10se_l1fe

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,010
  • Înscris: 26.01.2011
Chiar daca e de departe cel mai putin spectaculos meci dintre cele cinci ale echipelor romanesti, mi se pare deplasat ca nicio televiziune autohtona sa nu-l transmita, mai ales ca in ultimii ani contactele echipelor noastre cu Europa au fost minime spre medii.

#20519
ShevaDani

ShevaDani

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,922
  • Înscris: 09.03.2012
Domne, acu eu inteleg ca zoli are nevoie de digisport ca sa pupe rau de tot echipa primariei...insa de la  atitudinea asta de "jurnalism independent" gretos, si pana a continua ca din banii mei sa-l platesti din banii pe mei pe inteligentul ala de bratu, e cale lunga, zau....La ce naiba il mai platesc pe inteligentu asta, ca , nu face altceva decat sa zica niste banalitati . Pana si necolae e mai interesant decat inteligentul de bratu.

baaaaaaaaaaaaa, zoli, nu mai platit din banii mei, pe indivizi a caror coefficient de inteligenta e egal cu gradele din termometru la miercurea ciuc!!!

zoli, ember, opreste-te, ba !!!!

#20520
serpiko33

serpiko33

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,299
  • Înscris: 16.05.2005

View PostShevaDani, on 25 iulie 2017 - 18:26, said:

Domne, acu eu inteleg ca zoli are nevoie de digisport ca sa pupe rau de tot echipa primariei...insa de la  atitudinea asta de "jurnalism independent" gretos, si pana a continua ca din banii mei sa-l platesti din banii pe mei pe inteligentul ala de bratu, e cale lunga, zau....La ce naiba il mai platesc pe inteligentu asta, ca , nu face altceva decat sa zica niste banalitati . Pana si necolae e mai interesant decat inteligentul de bratu.

baaaaaaaaaaaaa, zoli, nu mai platit din banii mei, pe indivizi a caror coefficient de inteligenta e egal cu gradele din termometru la miercurea ciuc!!!

zoli, ember, opreste-te, ba !!!!

Adevarul ca nici mie nu imi place Bratu, deraiaza mult, are un stil ciudat, departe de rolul care il are in acea emisiune. Cand il pun sa isi dea cu parerea despre campionatul francez nici nu zici ca a jucat acolo, nici nu se compara cu Daniel Niculae. Oricum si asa sunt mult peste cei de la Dolce unde moderatorii sunt execrabili. Pe Samuila ala nici dupa tigari nu l-as trimite.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate