Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Ce parere aveti de viteza/ modul ...

Love Lies Bleeding - 2024

Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...
 Receptie ciudata, in functie de t...

Donez medicamente renale ptr pisica

Ce componenta e asta si ce ziceti...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 

O provocare personală la adresa Istoriei-Ileana Stan

- - - - -
  • Please log in to reply
28 replies to this topic

#19
DIE1

DIE1

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 313
  • Înscris: 30.07.2008
Teoria mea cu identitatea reală a zeilor qvasi zoomorfi este confirmată de o fotografie a militarilor israelieni în timpul Operation Cast Lead din Fâșia Gaza. Soldații IDF erau echipați în uniforme și aveau fețele acoperite de măști. Un observator mai slab de înger ori neinformat în prealabil i-ar fi confundat lesne cu niște humanoizi cu capete de animale.

#20
jamalex2000

jamalex2000

    Astept sa apara Starcraft 2!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,338
  • Înscris: 05.07.2006
enough already!

#21
grecul68

grecul68

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 989
  • Înscris: 13.08.2007

View PostDIE1, on Mar 31 2009, 08:38, said:

Teoria mea cu identitatea reală a zeilor qvasi zoomorfi este confirmată de o fotografie a militarilor israelieni în timpul Operation Cast Lead din Fâșia Gaza. Soldații IDF erau echipați în uniforme și aveau fețele acoperite de măști. Un observator mai slab de înger ori neinformat în prealabil i-ar fi confundat lesne cu niște humanoizi cu capete de animale.

acesti zei qvasi zoomoefi va invadeaza noptile?

#22
DIE1

DIE1

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 313
  • Înscris: 30.07.2008
Ironiile Dvs., care se pretind spirituale, sunt jalnice. Trebuie să întelegeti odată că bășcălia nu se numește umor, este o formă subdezvoltată, tipic balcanică a umorului autentic. Eu apeciez umorul, dar niciodată bășcălia, o consider degradantă. Nu voi mai răspunde atacurilor în bășcălie. Apreciez schimburile inteligente de replici. Ati prins ideea? Dacă nu, e pierderea Dvs. exclusivă.

Edited by DIE1, 31 March 2009 - 10:36.


#23
grecul68

grecul68

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 989
  • Înscris: 13.08.2007

View PostDIE1, on Mar 31 2009, 11:35, said:

Ironiile Dvs., care se pretind spirituale, sunt jalnice. Trebuie să întelegeti odată că bășcălia nu se numește umor, este o formă subdezvoltată, tipic balcanică a umorului autentic. Eu apeciez umorul, dar niciodată bășcălia, o consider degradantă. Nu voi mai răspunde atacurilor în bășcălie. Apreciez schimburile inteligente de replici. Ati prins ideea? Dacă nu, e pierderea Dvs. exclusivă.

Stimata doamna ati inteleg gresit intrebarea mea. Eu va intreb aceste lucruri deaorece sunt curios daca acesti zei au si puteri paranormale.
De ce credeti dvs ca as face bascalie?????????

#24
DIE1

DIE1

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 313
  • Înscris: 30.07.2008
E vorba de măști contra radiațiilor. Atât. Puterile paranormale există în posesia anumitor aleși. Vă referiți la Uri Geller ori Lavinia Tatomir? Acestea sunt cazuri oarecum particulare care nu pot fi generalizate. Cel puțin nu încă.
Și nu sunt doamnă, ci domnișoară. Statutul de evreu reformat e de vină. Uneori nu te poți căsători din anumite motive neimputabile propriei persoane. ori divorțezi. Nathaniel de Rothschild ar putea oferi explicații mai ample în acest sens.

#25
grecul68

grecul68

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 989
  • Înscris: 13.08.2007

View PostDIE1, on Mar 31 2009, 11:54, said:

E vorba de măști contra radiațiilor. Atât. Puterile paranormale există în posesia anumitor aleși. Vă referiți la Uri Geller ori Lavinia Tatomir? Acestea sunt cazuri oarecum particulare care nu pot fi generalizate. Cel puțin nu încă.
Și nu sunt doamnă, ci domnișoară. Statutul de evreu reformat e de vină. Uneori nu te poți căsători din anumite motive neimputabile propriei persoane. ori divorțezi. Nathaniel de Rothschild ar putea oferi explicații mai ample în acest sens.

Lavinia Tatomir are masca contra radiatiilor???????

LE: Mai am o rugaminte, puteti sa-mi explicati ce legatura are statutul de domnisoara cu ideea de evreu?
Multumesc.

Edited by grecul68, 31 March 2009 - 11:02.


#26
DIE1

DIE1

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 313
  • Înscris: 30.07.2008
Unele relații sentimentale sunt imposibile. Iar rațiunile sunt pur religioase. Ar fi trebuit să bănuiți asta. Teoria mea cu zeii qvasi zoomorfi care erau în realitate oameni dotați cu măști antiradiații este una personală. Mă rog, nu chiar personală. Dar nu se cuvine să fac anumite precizări. A venit timpul ca oamenii să afle, ori doar să bănuiască, care le este adevărata origine. Cetatea indiană Mohenjo Daro a dispărut straniu de brusc, iar în zonă radioactivitatea solului depășește de 50 ori limita imaginabilă. Aproape toți cercetătorii științifici sunt de conivență asupra acestui aspect. Atacul nuclear de la Hiroshima a avut un precedent preistoric. Suntem descendenții mutanți ai unor exploratori și coloniști extratereștri care s-au confruntat cu o teribilă catastrofă nucleară acum câteva sute de milioane ani. Probele de maximă relevanță operativă nu pot fi aduse la cunoștința publicului deoarece nu vor anumite Persoane. De ce nu vor aceste Persoane? Întrebați-le! Davă aveți acces în VIP Lounge-urile marilor aeroporturi.

#27
grecul68

grecul68

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 989
  • Înscris: 13.08.2007

View PostDIE1, on Mar 31 2009, 14:02, said:

... De ce nu vor aceste Persoane? Întrebați-le! Davă aveți acces în VIP Lounge-urile marilor aeroporturi.

Domnisoara, sa zicem ca am acces in VIP-lounge, ce anume sa intreb aceste Persoane ca sa nu starnesc vreo banuiala?

PS Exista o mare contradictie intre poza dvs din avatar,care exprima o inalta sexualitate si poate da nastere unor ganduri eminamente erotice si aria dvs de interes!
Doriti sa mai trimiteti si alte tipuri de semnale sau este doar poza a unei fete frumoase si sexy?
V-as ruga frumos sa fiti cat se poate de explicita in raspunsul dvs si,pe cat posibil sa lamuriti aceste aspecte !!

Edited by grecul68, 31 March 2009 - 13:54.


#28
abcdefu

abcdefu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 516
  • Înscris: 21.03.2007
Si provocarea este ...?

Ca o observatie personala, de ce nu structurati post-urile dvs. intr-o ordine logica, fara sa deviati de la fiecare cuvant pompos?

#29
Anjin`

Anjin`

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,160
  • Înscris: 10.05.2005

View Postedy_wheazel, on Mar 31 2009, 07:13, said:

... iar o masca de plumb pe fata e cea mai buna optiune.



Daca ai auzit de Erich Von Daniken atunci stii ca s-a gandit dinainte la varianta asta.
Eu nu stiu daca o masca de plumb pe fata e cea mai buna optiune, dar macar pe gat ar trebui sa ajunga.
Si de ce nu aveau sort de plumb? Asta ar fi prima chestie, ca trebuiau sa aiba sortul ala, ca cercetatorii de la inceputul secolului.


Ca tot era vorba de carti:) mi-a placut foarte mult daniken, a citit doar amintiri despre viitor and eram mic.
Am intalnit explicatii legate despre lucruile descrise de el in acea carte dar mi se pare putin nedrept, adica era doar fictiune, eu nu m-am gandit ca e posibil ca ce zice el acolo sa fie chiar adevarat, dar e gimnastica pentru minte.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate