Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 

Beyond.ro

- - - - -
  • Please log in to reply
50 replies to this topic

#37
kalinin123

kalinin123

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 178
  • Înscris: 16.07.2008
Pentru a ridica banii mai intai trebuie sa semnati un contract pe care-l veti inapoi si ei se obliga in acel contract ca in maxim 20 de zile de la cererea efectuarii platii sa va vireze banii. Deocamdata am primit contractul, dar nu l-am trimis inapoi, inca.

#38
Danbog_1920

Danbog_1920

    Active Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 1,910
  • Înscris: 24.10.2008
Acum, puteti inregistra si Advertiser:  http://beyond.ro/ins...advertiser.aspx

#39
Cata.

Cata.

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 623
  • Înscris: 06.12.2004
Am o intrebare:
Am voie sa pun beyond si google pe aceeasi pagina ?
Daca da , ce trebuie sa difere intre reclame ?

#40
Danbog_1920

Danbog_1920

    Active Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 1,910
  • Înscris: 24.10.2008
Da, ai voie !  Nu trebuie sa difere nimic, deoarece oricum sunt foarte diferite cele doua tipuri de reclame. Daca puneai speedyads, sigur te bana google, dar asa nu seamana reclamele de la Beyond cu cele de la gugal ;)

#41
otisweb

otisweb

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,088
  • Înscris: 26.02.2009

View PostBogdan2901, on Apr 19 2009, 10:18, said:

Da, ai voie !  Nu trebuie sa difere nimic, deoarece oricum sunt foarte diferite cele doua tipuri de reclame. Daca puneai speedyads, sigur te bana google, dar asa nu seamana reclamele de la Beyond cu cele de la gugal ;)
apropo de speedy ads acuma am pus si eu la me pe site....spune-mi pls is de incredere, dau cv bani sau...??? am pus speedy ads din lipsa de alte variante:) - google am ban, neogen nu accepta site-ul meu, celelate companii de afara nu ma accepta ca nu e site-ul in engleza, deci a ramas singura solutie speedy ads:)

#42
ghinionist

ghinionist

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 64
  • Înscris: 05.06.2008

View Postotisweb, on Apr 20 2009, 00:28, said:

apropo de speedy ads acuma am pus si eu la me pe site....spune-mi pls is de incredere, dau cv bani sau...??? am pus speedy ads din lipsa de alte variante:) - google am ban, neogen nu accepta site-ul meu, celelate companii de afara nu ma accepta ca nu e site-ul in engleza, deci a ramas singura solutie speedy ads:)
Si cum iti merge la Speedy Ads?Eu am incercat, dar cand am vazut 13 clicks si 13 centi ... am scos imediat!!!

#43
otisweb

otisweb

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,088
  • Înscris: 26.02.2009

View Postghinionist, on Apr 20 2009, 22:42, said:

Si cum iti merge la Speedy Ads?Eu am incercat, dar cand am vazut 13 clicks si 13 centi ... am scos imediat!!!
nu am niciun click:))

si ce alta firma as putea folosit care sa zicem plateste la fel de bine ca google adsense?nu deastea care dau 1 cent pe click:))

#44
Cata.

Cata.

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 623
  • Înscris: 06.12.2004
Nu stiu de ce , dar mie imi par destul de asemanatoare :)
Si ma gandesc ca adsense sa nu spuna acelasi lucru ca mn. Asta ar duce la suspendarea contului...

Daca culorile le poti schimba ( fontul si marimea sunt la fel sau aproximativ la fel; )!
Google Adsense spune:
"Nu ai voie să folosești reclame AdSense împreună cu alte reclame similare ( același format sau aceleași culori  ) "

Cand spune format , la ce se refera ?

#45
Danbog_1920

Danbog_1920

    Active Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 1,910
  • Înscris: 24.10.2008
Adica fontul cu care sunt scrise reclamele. De exemplu Arial, Comic Sans Ms, Verdana ,etc

#46
ghinionist

ghinionist

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 64
  • Înscris: 05.06.2008
La voi cum se mai plateste Beyondu`?Din cate am vazut azi de ex. au trecut la 2centi pe click, dupa ce zile trecute erau pe la 3 centi/click.Acum 2 luni cand am inceput cu ei, dadeau peste 5 centi/click ... dar cred ca era de asteptat , atata timp cat singurele reclame sunt la Allianz si la Crocoloto ala ... eu din 2 bannere cu 4 unitati ... imi afiseaza doar astea 2 :(, rar cand mai apare cate ceva.Se duc si astia la vale?

#47
Cata.

Cata.

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 623
  • Înscris: 06.12.2004
Cred ca din cauza asta nu mi-au acceptat site-ul in retea :))
Am 10 000 vizite /zi ! Nici de raspuns, nu au raspuns

#48
ghinionist

ghinionist

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 64
  • Înscris: 05.06.2008

View PostCata., on May 6 2009, 21:15, said:

Cred ca din cauza asta nu mi-au acceptat site-ul in retea :))
Am 10 000 vizite /zi ! Nici de raspuns, nu au raspuns
Mda, mai cerusem si eu sa imi accepte inca 3 bloguri, dar le-au respins!!!Treaba e "putreda"!!!

#49
okayro

okayro

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 54
  • Înscris: 28.03.2007
in prima luna cand am pus reclamele beyond era ok (0,06eur/click minim), dar acum 0,01eur/click.
vad ca de 2 zile nu se mai afiseaza reclame, unde am reclame beyond am spatiu gol. la voi cum e ?
am trimis si e-mail catre ei, sa vedem daca raspund.

ciao

#50
gavriloiadina

gavriloiadina

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 15
  • Înscris: 01.07.2009
Au modificat termenul de plata la 90 de zile lucratoare!Adica le faci reclama in Ianuarie ... cerere de plata in februarie si abia prin Iulie-Augustprimesti banii!!!Aberant!!!

#51
AUTOTRAFIC

AUTOTRAFIC

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 207
  • Înscris: 08.04.2006
Colaborez cu beyond de aproape 1 an, va pot spune ca NU PLATESC la cele 90 de zile lucratoare conform contractului, in momentul de fata am plata generata si din luna Decembrie 2009 (faceti voi socoteala de cand au trecut cele 90 de zilelucratoare) la mail-uri sau la telefon spun "azi sau maine va facem plata" asta spun de cateva saptamani bune, in acest moment am 3 plati generate care au depasit 90 de zile, de aici reiese cat de seriosi sunt, sa numai spunem ca cele 90 de zile lucratoare sunt deja foarte multe, dar nici acest termen nu-l respecta...
Spunea cineva intr-un post ca au suport care raspunde rapid, nu este adevarat, raspund dupa o saptamana la mail-uri !

ps:aveti idee publisheri platesc in avans pentru campanii sau dupa ce acestea se deruleaza ?

Edited by AUTOTRAFIC, 13 July 2010 - 09:47.


Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate