Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Probleme cu scurgerea de ulei pe ...

Blocuri cu apartamente de 5+ camere

Casa noua finisata, teava incalzi...

Ce marca si model de DVD-RW sa cu...
 Achizitie camera video auto (II)

Baza de date cu imagini pe bani

Robotul martian european, revigor...

Are cineva o inregistrare Radio R...
 Geoana: „Sistemul de vot es...

Imprimare mai multe pagini intr-o...

trebuie sa depun declaratie unica...

Ruse vs Rusesti
 Le mai putem da pe brazda? tipsuri

Recomandari gips carton tavane. (...

ce fel de activitate intretinere ...

Se poate imbunatati o poza sa se ...
 

Noua oferta Connex

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
41 răspunsuri în acest subiect

#1
djadi21

djadi21

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.514
  • Înscris: 03.08.2004
Cumpara si activeaza o cartela Connex pana pe data de 15 mai 2005 si primesti 25 de mesaje scrise nationale gratuite valabile 30 zile de la data activarii cartelei, in plus pe langa creditul initial de 5 $ . Sursa:

http://www.connex.ro...x.jsp?locale=ro

Editat de djadi21, 17 martie 2005 - 20:28.


#2
add

add

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 8.146
  • Înscris: 09.09.2003
mda... halal oferta ... bine.. decat deloc....

#3
bogdan4ice

bogdan4ice

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.407
  • Înscris: 15.04.2004

djadi21, on Mar 17 2005, 20:26, said:

Cumpara si activeaza o cartela Connex pana pe data de 15 mai 2005 si primesti 25 de mesaje scrise nationale gratuite valabile 30 zile de la data activarii cartelei, in plus pe langa creditul initial de 5 $ . Sursa:

http://www.connex.ro...x.jsp?locale=ro

<{POST_SNAPBACK}>

Si de ce e noau oferta CNX/VODAFONE de unde ti a mai venit ideea asta mareatza in minte.....mai ai de asteptat ....pana sa vine VODA cu oferte....

#4
bogro

bogro

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 555
  • Înscris: 28.04.2004
eu zic ca vremea super-ofertelor a trecut. urmeaza asezarea ofertelor, adica sa fie ieftin sa vorbesti relativ mult si scump sa vorbesti putin. rumegati putin ideea!

#5
Goofy

Goofy

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 5.732
  • Înscris: 10.04.2004
Titlul topicului e un pic "foarte" aiurea :D. Poate inititatorul nu a citit cu atentie comunicatele si stirile in care se preciza ca e de astetptat ca preluarea sa aiba loc undeva in q3 al anului, deci, in momentul de fata, oferta e Connex. In rest mare dreptate are Bogro cand zice ceea ce zice. Din ce se vede in celelalte tari unde e prezenta Voda, au tarife, abonamente si calitate un pic peste ceilalti, asa ca eu zic sa nu ne asteptam la oferte care sa rupa gura targului, ci la echitate, in sensul ca daca vb mult si aduci profit retelei, atunci iti acorda niste tarife mai mici, tii cartela pe care o incarci cu 4 usd la 6 luni, atunci ai si niste tarife mai mari.

#6
tiff

tiff

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.814
  • Înscris: 31.01.2005

djadi21, on Mar 17 2005, 21:26, said:

Cumpara si activeaza o cartela Connex pana pe data de 15 mai 2005 si primesti 25 de mesaje scrise nationale gratuite valabile 30 zile de la data activarii cartelei, in plus pe langa creditul initial de 5 $ .
25 mesaje ca sa le spui prietenilor ca ti-ai luat numar verde. Adica iarasi nici o facilitate, nimic. Praf in ochi cu care ne-am obisnuit de mult.

#7
vladut_v

vladut_v

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 3.717
  • Înscris: 11.01.2005
... de pe site-ul connex ... "Incepand cu 01 Februarie 2005 minutele gratuite de loialitate nu se acorda clientilor care beneficiaza de oferta ce consta in minute nationale gratuite pe viata" ... cine-s astia care beneficiaza de minute nationale pe viata ?!?

#8
IP-XCENTRIC

IP-XCENTRIC

    pResident Evil

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 4.631
  • Înscris: 13.03.2004
citeste aici

Editat de IP-XENTRIC, 18 martie 2005 - 20:26.


#9
rex

rex

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 4.619
  • Înscris: 16.06.2004

vladut_v, on Mar 18 2005, 20:16, said:

... de pe site-ul connex ... "Incepand cu 01 Februarie 2005 minutele gratuite de loialitate nu se acorda clientilor care beneficiaza de oferta ce consta in minute nationale gratuite pe viata" ... cine-s astia care beneficiaza de minute nationale pe viata ?!?

<{POST_SNAPBACK}>



si cu magarii din astea vor sa recastige clientii plecati de la ei???

#10
reclamagiu

reclamagiu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 3.222
  • Înscris: 09.09.2004
cei de la orange au introdus primii "super-oferta" asta. Cei de la Connex au adoptat-o si ei..."egaland" ofertele

#11
IP-XCENTRIC

IP-XCENTRIC

    pResident Evil

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 4.631
  • Înscris: 13.03.2004

rex, on Mar 19 2005, 01:48, said:

si cu magarii din astea vor sa recastige clientii plecati de la ei???

<{POST_SNAPBACK}>



toate lucrurile bune au un sfarsit......sa zicem ca acu 2-3 ani erai elev/student ,nascut in Moldova/Transilvania,k?
Iti faceai un abonament Connex Campus de 5 $ si aveai 20 Minute Nationale Pe Viata,Plus 50/apoi60 Minute Nationale dupa 5 seara..
Intre timp,datorita vechimii in retea acumulai si 30 minute Bonus de Fidelitate.....

Deci:  
    
20 Minute Nationale din oferta regionala
        
50/apoi 60 Minute Nationale dupa ora 17(abonament)
              
30 Minute in Retea -bonus de fidelitate

Toate aceste lucruri le puteai avea la incredibila suma de 5$!!!!!
Fa si tu un calcul cat ii costa pe ei  cele  110 minute si cat platesti tu-adica 5$!!!!!!!

(Unii mai carcotasi vor spune ca acu 3 ani nu exista oferta Campus!TRUE!dar faceai abonament din ofeta veche acu 3 ani ,apoi treceai frumos la Connex Campus)

In ceea ce priveste noii clienti...well,decat cu utilizatori de 5$,mai bine  fara!

Editat de IP-XENTRIC, 19 martie 2005 - 08:29.


#12
pstefan

pstefan

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.139
  • Înscris: 01.03.2005
in momentul cand treci la connex campus pierzi oferta la care te-ai abonat deci implicit pierzi si minutele pe viatza!!!  :death:

#13
reclamagiu

reclamagiu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 3.222
  • Înscris: 09.09.2004
pai teci la campus doar daca e mai avantajos pentru tine...nu? ca doar nu te baga ei obligat fortat in campus

#14
IP-XCENTRIC

IP-XCENTRIC

    pResident Evil

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 4.631
  • Înscris: 13.03.2004

pstefan, on Mar 19 2005, 08:36, said:

in momentul cand treci la connex campus pierzi oferta la care te-ai abonat deci implicit pierzi si minutele pe viatza!!!  :death:

<{POST_SNAPBACK}>



la inceputul ofertei nu pierdeai nimic....daca citeai tot  topicul Connex Campus vedeai.asa se intampla daca te trezesti tarziu si vrei sa ai aceleasi privilegii cu clientii Vechi! :D

#15
reclamagiu

reclamagiu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 3.222
  • Înscris: 09.09.2004
eu ma inreb ce se intampla totusi cu romanii.
e asa gereu de inteles ca o oferta poate fi retrasa de pe piata sau modificata?
evident ca e posibil sa piarda clienti, dar credeti ca ei nu iau in calcul chestia asta?
ma intreb de ce nu se plange nimeni pe forum ca se va scumpi curentul din nou? ca tanti de la paine pune mana pe bani si apoi pe paine in loc sa fie 2 (una cu banii si alta cu manusi). Dar astea nu conteaza. Conteaza sa avem mobil ieftin si cu toate facilitatile iar daca vorbim sa vorbim gratis.  :death:

#16
bogdan4ice

bogdan4ice

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.407
  • Înscris: 15.04.2004

pstefan, on Mar 19 2005, 08:36, said:

in momentul cand treci la connex campus pierzi oferta la care te-ai abonat deci implicit pierzi si minutele pe viatza!!!  :death:

<{POST_SNAPBACK}>

Nu este adevarat minutele pe viatza care se acord in functie de regiune se pastreaza daca treci la Campus deoarece ele sunt valabile atat timp cat ai abonament la connex asta scrie in contractul pe care il inchei cu ei daca reziliezi contractul atunci le pierzi si e normal sa nu mai dea minute de fidelizare celor care primesc minute nationale pe viata deoarece el are 20 in orice retea si la fidelizare primesti cate 10 pentru fiecare an in limita a 30 de minute aceste minute fiind valabile numai in connex asa ca ei din start iti dau ceva mai mult decat au cei cu 2 ani de abonament.

Editat de bogdan4ice, 19 martie 2005 - 15:39.


#17
jedialex1985

jedialex1985

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 666
  • Înscris: 09.04.2004

bogdan4ice, on Mar 19 2005, 15:38, said:

Nu este adevarat minutele pe viatza care se acord in functie de regiune se pastreaza daca treci la Campus deoarece ele sunt valabile atat timp cat ai abonament la connex asta scrie in contractul pe care il inchei cu ei

<{POST_SNAPBACK}>


Eu am intrebat la un dealer si mi-a zis ca daca trec la campus pierd min nat. sunt din bacau si am 20 min nationale.

#18
bogdan4ice

bogdan4ice

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.407
  • Înscris: 15.04.2004

jedialex1985, on Mar 19 2005, 19:23, said:

Eu am intrebat la un dealer si mi-a zis ca daca trec la campus pierd min nat. sunt din bacau si am 20 min nationale.

<{POST_SNAPBACK}>

ce scrie pe contractul tau l ia citit vreodata?
Eu am vb cu cei de la *222 si oricum dealerii sunt majoritatea aerieni suna la *222.
Ca eu in loc sa pimesc 20 de minute nationale din cauza unui greseli ale unui dealer am primit extraoptiunea trarif unic...

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate