Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Caut splitter semnal satelit

Instalatii sanitare

Program de slabire cu succes gara...

Reconditionare cada baie din fonta
 Problema imprimanta

Here goes nothing

BCR sau Raiffeisen

Visual Studio 2022 instaleaza Epi...
 Sfat alegere parbriz

EMAG - recenzii false facute de ei?

Recomandare telefon 900-950

Nivel de trai
 Semnal bun da'... prost

De ce statiile de radio FM nu ren...

Pe unde pot sa gasesc statistici ...

Este reconditionat acest laptop?
 

The Mentalist (2008 - )

- - - - -
  • Please log in to reply
147 replies to this topic

#91
VipeR85

VipeR85

    Il Magnifico

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,691
  • Înscris: 13.12.2006
daca asa afirma producatorii...

#92
VipeR85

VipeR85

    Il Magnifico

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,691
  • Înscris: 13.12.2006
macar a devenit mai interesanta actiunea

#93
VipeR85

VipeR85

    Il Magnifico

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,691
  • Înscris: 13.12.2006
si cand ma gandeam ca mai avem 5 episoade, sau macar 3 aflu ca de fapt mai avem de vizionat un singur episod.

#94
rosuadrian93

rosuadrian93

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 931
  • Înscris: 29.09.2011

View PostVipeR85, on 19 noiembrie 2013 - 06:49, said:

si cand ma gandeam ca mai avem 5 episoade, sau macar 3 aflu ca de fapt mai avem de vizionat un singur episod.

adica ?!

#95
VipeR85

VipeR85

    Il Magnifico

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,691
  • Înscris: 13.12.2006
episodul de ieri a fost penultimul

am citit pe blogul unuia din producatori, dar acu am intrat si pe imdb unde zice ca mai sunt 3...WTF?  in fine..vedem noi

am gasit si blogu :   http://www.cbs.com/s...t/news/1001542/

The Great Red Dragon" is the seventh episode of season six of the Mentalist and the penultimate episode of the Red John saga.

Edited by VipeR85, 19 November 2013 - 13:25.


#96
rosuadrian93

rosuadrian93

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 931
  • Înscris: 29.09.2011

View PostVipeR85, on 19 noiembrie 2013 - 13:19, said:

episodul de ieri a fost penultimul

am citit pe blogul unuia din producatori, dar acu am intrat si pe imdb unde zice ca mai sunt 3...WTF?  in fine..vedem noi

am gasit si blogu :   http://www.cbs.com/s...t/news/1001542/

The Great Red Dragon" is the seventh episode of season six of the Mentalist and the penultimate episode of the Red John saga.

red john saga , deci probabil il demasca in episodul urmator si pana la finalul sezonului se chinuie sa il omoare

#97
AMETHIST

AMETHIST

    Hardware Troll

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,518
  • Înscris: 11.11.2007
Pai se stia de ceva vreme ca RJ va fi demascat in ep 8
http://www.tvblog.ro...e-24-noiembrie/

#98
Vladinskaya

Vladinskaya

    Rustproof Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,225
  • Înscris: 06.03.2011
Nu mai e un singur episod, prietene, s-au anuntat si titlurile celor ce urmeaza lui "Red John".

In alta ordine de idei, sa nu uitam ca Jane a dat mana cu RJ, deci e un personaj vazut anterior...
A fost odata un episod in care un gardian de la poarta CBI i-a dat un desen lui Jane de la fiica primului amintit si a fost atunci o scena ciudata. Eu zic ca-i ala. Posted Image)

Edited by vlad29marko, 21 November 2013 - 15:03.


#99
rosuadrian93

rosuadrian93

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 931
  • Înscris: 29.09.2011

Quote

sa nu uitam ca Jane a dat mana cu RJ

Pana acum vreo 2 episoade stiam sigur ca presupusul Red John ( cel care a omorat-o pe acea femeie in casa ) are un tatuaj cu 3 puncte pe umar.Intr-un final , am aflat ca erau mai multe persoane cu tatuajul , inafara de cei de pe lista lui Patrick ( dupa cum ati putut vedea in ultimul episod ).Ce rezulta de aici ? Femeia care a murit se poate sa nu fi fost omorata de Red John , ci de unu dintre acesti oameni.Cat despre faptul ca a dat mana cu el , Lorelei i-a zis ca a dat mana cu Red John , care credea ea ca este , dar daca defapt nu era Red John cine credea ea ?

Inca raman la teoria ca Red John este o personalitate ascunsa a lui Patrick Jane ( atentie , nu e patrick jane , e o personalitate ascunsa a lui ) .

#100
MrDerpson

MrDerpson

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,471
  • Înscris: 09.09.2012
Cica site-ul CBS ar fi fost atacat de hackeri, iar episodul a ajuns cumva pe net.
Eu l-am vazut putin mai devreme (se gaseste deja pe torrents, in format .mp4) si mi se pare o porcarie. Si-au batut joc de serial si de Red John cu acest final jalnic. :(

Pe diferite forumuri, cei care deja au vazut episodul 8 "scapat" pe net tot traiesc cu speranta ca acest episod reprezinta un truc al celor de la CBS - iar duminica seara de fapt o sa fie alt episod/implicit alt final - dar ma indoiesc.

Totusi, nu inteleg cum acest lucru s-a intamplat tocmai acum. Nu s-a intamplat in atatia ani de cand a inceput serialul si s-a intamplat fix cu acest episod in care trebuia sa fie prezentat Red John. Ciudat....

#101
rosuadrian93

rosuadrian93

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 931
  • Înscris: 29.09.2011

View PostMrDerpson, on 23 noiembrie 2013 - 05:34, said:

Cica site-ul CBS ar fi fost atacat de hackeri, iar episodul a ajuns cumva pe net.
Eu l-am vazut putin mai devreme (se gaseste deja pe torrents, in format .mp4) si mi se pare o porcarie. Si-au batut joc de serial si de Red John cu acest final jalnic. Posted Image

Pe diferite forumuri, cei care deja au vazut episodul 8 "scapat" pe net tot traiesc cu speranta ca acest episod reprezinta un truc al celor de la CBS - iar duminica seara de fapt o sa fie alt episod/implicit alt final - dar ma indoiesc.

Totusi, nu inteleg cum acest lucru s-a intamplat tocmai acum. Nu s-a intamplat in atatia ani de cand a inceput serialul si s-a intamplat fix cu acest episod in care trebuia sa fie prezentat Red John. Ciudat....

Serios ?

Eu unul nu prea cred ca CBS si-ar tine episoadele nerulate la TV dinainte pe site :) parerea mea

Edited by rosuadrian93, 23 November 2013 - 10:12.


#102
Vladinskaya

Vladinskaya

    Rustproof Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,225
  • Înscris: 06.03.2011
De ce oare mi-era mie teama ca o sa aiba un final tragic acest serial? :))

Serios vorbind acum, Adrian are dreptate, ce rost ar avea ca CBS sa-si uploadeze serialele pe site? N-are niciun sens.. Daca s-a "scapat" serialul, s-a scapat din alta parte.. Prefer sa nu ma uit la varianta aceasta prematura, astept lansarea oficiala a urmatorului episod.

#103
rosuadrian93

rosuadrian93

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 931
  • Înscris: 29.09.2011
Sau poate a fost pus acolo cu un scop :) pentru ca episodul pare foarte bine realizat , adica personajele cel putin , nu-mi pare a fake :))

#104
rosuadrian93

rosuadrian93

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 931
  • Înscris: 29.09.2011
Nu era fake episodul , ciudat :)) chiar a fost leaked.Iar Red John nu este cel care a murit azi :D

#105
VipeR85

VipeR85

    Il Magnifico

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,691
  • Înscris: 13.12.2006
iara o ti pe a ta cu red jhon= patrick jane?

#106
Vladinskaya

Vladinskaya

    Rustproof Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,225
  • Înscris: 06.03.2011

View PostVipeR85, on 25 noiembrie 2013 - 17:45, said:

iara o ti pe a ta cu red john = patrick jane?

Ar fi o porcarie, daca s-ar termina cu varianta asta..

Edited by vlad29marko, 25 November 2013 - 18:30.


#107
AwkwardMe

AwkwardMe

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,866
  • Înscris: 19.07.2013
Am intrerupt serialul asta cu ceva timp in urma.
Mi s-a parut repetitiv . . . cu episoade de umplutura. Si chiar cand nu bagau episoade de umplutura tot cam slabut mi s-a parut. Si-a mai schimbat personajul sacoul ala? sau il tine pe el tot serialu'?
Daca spuneti ca se apropie de sfarsit o sa ma uit si eu la el. . .asa pe sarite. Daca tot m-am uitat putin la el vreau sa aflu cine-i red john.

#108
rosuadrian93

rosuadrian93

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 931
  • Înscris: 29.09.2011

View PostVipeR85, on 25 noiembrie 2013 - 17:45, said:

iara o ti pe a ta cu red jhon= patrick jane?

Nu iar , mereu am zis , si sustin ce am zis pana la ultimul episod.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate