Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare bec far VW Touran 1T3

Ce parere aveti de viteza/ modul ...

Love Lies Bleeding - 2024

Cum sterg mails din Promotions
 Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Donez medicamente renale ptr pisica

Ce componenta e asta si ce ziceti...
 Dupa 20 ani de facultate, am uita...

Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg
 Drept de proprietate intelectuala...

Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...
 

Oferta noua Orange

- - - - -
  • Please log in to reply
908 replies to this topic

#19
GsmWorld

GsmWorld

    DigiMobil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,234
  • Înscris: 13.12.2006

View Postiacoby, on Mar 7 2009, 14:17, said:

La abonament 300 minute si 300 sms in retea la 5 euro. Este o optiune noua care se adauga peste abonamentul de 3 euro la clientii noi.
Nu prea cred, exista deja optiunea 500 min or+25 min nat cu 4.2+tva, nu vad cine ar opta pt optiunea asta.

#20
urbanreality

urbanreality

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,104
  • Înscris: 25.07.2008
nimic concret inca ?

#21
Sou

Sou

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 234
  • Înscris: 05.03.2008
Asteptam.




A-propos... s-a dat drumul la plaja 0758. Cine vrea numere preferentiale are acum un moment bun.

#22
GsmWorld

GsmWorld

    DigiMobil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,234
  • Înscris: 13.12.2006
tare am impresia ca se mai prelungeste cu 1 sapt oferta actuala (veche)

#23
urbanreality

urbanreality

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,104
  • Înscris: 25.07.2008
sa speram ca nu, cei de la 411 au zis ca se va schimba, dar nu mi-au dat detalii. ramane de vazut.

#24
GsmWorld

GsmWorld

    DigiMobil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,234
  • Înscris: 13.12.2006
Au prelungit-o pana in 11 martie.Sunt penibili.
Sursa:
http://www.orange.ro...ription-ro.html

#25
2day

2day

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 78
  • Înscris: 06.02.2009
O schimbare e clar ca urmeaza altfel n-ar taragana-o asa de pe-o zi pe alta... Sa speram ca joi aflam!

#26
GsmWorld

GsmWorld

    DigiMobil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,234
  • Înscris: 13.12.2006
mai mult ca sigur ca va fi o oferta de sarbatori, numai ca o tot lungesc de te plictisesti.Parerea mea, cum am mai spus-o e ca pe viitor vor fi aproximativ 3 oferte /an: Craciun, Paste si probabil una in vara-toamna

#27
a_d_y

a_d_y

    Hobby Telecom & Mass Media

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,382
  • Înscris: 05.09.2005
am primit pe telefon urmatorul mesaj: o noua optiune pentru tine :60 de minute in retea cu doar 1 euro. pentru activare trimite gratuit sms la 321 cu textul " activez 60 de minute in retea".

#28
tripluxdubluq

tripluxdubluq

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 270
  • Înscris: 25.01.2007
o sa apara un nou abonament numit minute din plin...momentan nush ce contine! mai asteptam

#29
medley

medley

    custom attitude

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,879
  • Înscris: 06.05.2005

View Posta_d_y, on Mar 9 2009, 12:05, said:

am primit pe telefon urmatorul mesaj: o noua optiune pentru tine :60 de minute in retea cu doar 1 euro. pentru activare trimite gratuit sms la 321 cu textul " activez 60 de minute in retea".
activeaz-o daca iti pare ok. mai sunt cateva variante, orientate catre clienti specifici.
atentie insa, acesta este diponibila doar celor ce au primit sau vor primi un astfel de sms. cei ce vor trimite sms  de activare la 321(fara a fi primit sms cu oferta) vor fi informati ca cererea a fost inregistrata dar nu se va activa nimic, indiferent de cat de mult asteapta.

restul...aflati joi.

#30
GsmWorld

GsmWorld

    DigiMobil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,234
  • Înscris: 13.12.2006

View Posttripluxdubluq, on Mar 9 2009, 18:40, said:

o sa apara un nou abonament numit minute din plin...momentan nush ce contine! mai asteptam
Poate ceva nelimitat   :P

#31
a_d_y

a_d_y

    Hobby Telecom & Mass Media

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,382
  • Înscris: 05.09.2005

View Postmedley, on Mar 9 2009, 20:30, said:

activeaz-o daca iti pare ok. mai sunt cateva variante, orientate catre clienti specifici.
atentie insa, acesta este diponibila doar celor ce au primit sau vor primi un astfel de sms. cei ce vor trimite sms  de activare la 321(fara a fi primit sms cu oferta) vor fi informati ca cererea a fost inregistrata dar nu se va activa nimic, indiferent de cat de mult asteapta.

restul...aflati joi.
.
N-are sens. Mi-am portat numarul pe vodafone :D Oare din cauza asta am primit mesaj? :D

#32
medley

medley

    custom attitude

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,879
  • Înscris: 06.05.2005
:)  nu are legatura. sms-urile se trimit indiferent de stare in care se afla simul. activ, in gratie, in perioada de pana in portare. nu se stie niciodata ce te poate determina sa il pastrezi, reincarci, activezi.

#33
movy

movy

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 214
  • Înscris: 13.04.2006
Ce se mai aude de noile oferte incepand cu maine ? Apare ceva nou sau doar le scot pe cele vechi ??

#34
kaytar

kaytar

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,691
  • Înscris: 09.01.2007

View Posta_d_y, on Mar 9 2009, 12:05, said:

am primit pe telefon urmatorul mesaj: o noua optiune pentru tine :60 de minute in retea cu doar 1 euro. pentru activare trimite gratuit sms la 321 cu textul " activez 60 de minute in retea".
acelasi mesaj l-a primit unu' din cartier. pe baiatu asta nu l-am vazut niciodata sa vorbeasca la telefon :D

#35
tripluxdubluq

tripluxdubluq

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 270
  • Înscris: 25.01.2007

View Postmovy, on Mar 11 2009, 14:08, said:

Ce se mai aude de noile oferte incepand cu maine ? Apare ceva nou sau doar le scot pe cele vechi ??
MOMENTAN E TOTUL CAM IN CEATA....SE AUDE CA NU VOR MAI FI ABONAMENTELE DE 6,8 SI 9.  PROBABIL UN AB DE 6 EURO FARA TELEFON SUBVENTIONAT CU 100 DE MIN NATIONALE SI 200 ORANGE, AB DE 9 EURO CU NUSH CATE MINUTE SI TRAFIC INCLUS IN ORANGE WORLD.

#36
GsmWorld

GsmWorld

    DigiMobil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,234
  • Înscris: 13.12.2006
Ceva sigur ......?

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate