Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare bec far VW Touran 1T3

Ce parere aveti de viteza/ modul ...

Love Lies Bleeding - 2024

Cum sterg mails din Promotions
 Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Donez medicamente renale ptr pisica

Ce componenta e asta si ce ziceti...
 Dupa 20 ani de facultate, am uita...

Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg
 Drept de proprietate intelectuala...

Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...
 

Oferta noua Orange

- - - - -
  • Please log in to reply
908 replies to this topic

#1
2day

2day

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 78
  • Înscris: 06.02.2009
Stie cineva ce se intampla? Ies abonamentele promotionale de 6, 8, 9? Vin ceva noutati?

#2
duka

duka

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 28
  • Înscris: 13.11.2008

View Post2day, on Mar 1 2009, 11:08, said:

Stie cineva ce se intampla? Ies abonamentele promotionale de 6, 8, 9? Vin ceva noutati?

raman ab cu minute incluse pana pe 8 martie

#3
2day

2day

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 78
  • Înscris: 06.02.2009
Daca ramaneau pana pe 8 aprilie era o treaba si pt mine. Asa n-am timp sa inchid abonamentul meu prin plata in avans, sa trec pe prepay si apoi sa ma intorc la abonament ca sa prind si eu abonamentul de 8 euro! :(  Am facut in vara un ab de 3 euro cu opt 180 min nat de 8,33 si acum nu gasesc o optiune cu minute orange anytime... Si as fi facut miscarea de ma sus.

#4
medley

medley

    custom attitude

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,879
  • Înscris: 06.05.2005
fa-l flexibil si pastreaza optiunea cu 180min nat. o sa ai 300+ minute orange daca astea te intereseaza.

#5
Sato

Sato

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,751
  • Înscris: 01.12.2001

View Postduka, on Mar 1 2009, 15:23, said:

raman ab cu minute incluse pana pe 8 martie

raman pana pe 8 martie cele de 6 8 9 euro?

#6
lucienuk

lucienuk

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,579
  • Înscris: 27.04.2007

View Postmedley, on Mar 1 2009, 20:41, said:

fa-l flexibil si pastreaza optiunea cu 180min nat. o sa ai 300+ minute orange daca astea te intereseaza.

Si eu am vrut sa ii zic asta dar nu cred ca poate. Din cate stiu pierde oferta daca trece la alt abonament. Stiu ca pentru oferta cu 180 de minute nationale care era pana la inceputul verii se putea trece la alt abonament fara sa piarda optiunea (am facut si eu asta) dar dupa ce s-a prelungit oferta (sau a intrat oferta de vara cu aceaiasi optiune) nu se mai putea mentine oferta daca trecea de la 3 euro la flexibil. Cel mai bine e sa verifice la 411.

#7
medley

medley

    custom attitude

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,879
  • Înscris: 06.05.2005
Poate sa il faca flexibil fara probleme, se pastreaza optiunea

#8
vsexox

vsexox

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 215
  • Înscris: 09.11.2007

View Postmedley, on Mar 2 2009, 13:04, said:

Poate sa il faca flexibil fara probleme, se pastreaza optiunea
O intrebare .. ca am vazut ca esti in tema ... multumesc anticipat :
Am abonament de 3 euro cu optiunea : 180 minute in retea si 3 nr favorite nelimitat , in timpul saptamanii seara si in weekend , cu 6 euro/luna , pe viata , contract facut pe 2 ani , din care mai am 7 luni .
Ma gandesc sa fac fidelizare pe 2 ani sa iau un telefon , si m-ar interesa daca as putea trece la  flexibil 7 euro si sa pastrez si optiunea care o am , 180 minute in retea si 3 nr favorite nelimitat .
PS:
Am de gand sa pastrez abonamentul pt. numerele nelimitate , acum un an aveam 2 abonamente de 3 euro cu 180 de minute in weekend si cu 3 nr favorite ... deci 400 minute (plus minute promotionale in primele luni ) si tot nu-mi ajungeau sa vorbesc , si vorbeam doar cu iubita , acum am nelimitat , si raman nefolosite minutele nationale .

#9
2day

2day

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 78
  • Înscris: 06.02.2009
Multumesc pentru ideea cu Flexibilul care chiar imi scapase. Pana la data de facturare o sa iau cu siguranta o decizie.

#10
medley

medley

    custom attitude

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,879
  • Înscris: 06.05.2005

View Postvsexox, on Mar 2 2009, 14:06, said:

O intrebare .. ca am vazut ca esti in tema ... multumesc anticipat :
Am abonament de 3 euro cu optiunea : 180 minute in retea si 3 nr favorite nelimitat , in timpul saptamanii seara si in weekend , cu 6 euro/luna , pe viata , contract facut pe 2 ani , din care mai am 7 luni .
Ma gandesc sa fac fidelizare pe 2 ani sa iau un telefon , si m-ar interesa daca as putea trece la  flexibil 7 euro si sa pastrez si optiunea care o am , 180 minute in retea si 3 nr favorite nelimitat .
PS:
Am de gand sa pastrez abonamentul pt. numerele nelimitate , acum un an aveam 2 abonamente de 3 euro cu 180 de minute in weekend si cu 3 nr favorite ... deci 400 minute (plus minute promotionale in primele luni ) si tot nu-mi ajungeau sa vorbesc , si vorbeam doar cu iubita , acum am nelimitat , si raman nefolosite minutele nationale .
La tine, din pacate, schimbarea la flexibil duce la pierderea ofertei.

#11
tassadar

tassadar

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,773
  • Înscris: 17.02.2004
Pai si la sectiunea business nu se schimba nimic???
Tot oferta aia speciala din vara 2008...!!!!!(Alegeți abonamente Business Flexibil pentru 2 ani și aveți de două ori mai multe minute incluse și reducere de 50% la tarifele pentru apelurile către numerele de abonament Orange ale firmei în primele 24 de luni.)

#12
medley

medley

    custom attitude

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,879
  • Înscris: 06.05.2005
mergi in shop. ia loc, spune-le ce vrei, asculta-i si o sa vezi ca o sa iasa bine.

#13
urbanreality

urbanreality

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,104
  • Înscris: 25.07.2008
nimic nou legat de noua oferta?

#14
iacoby

iacoby

    Junior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 33
  • Înscris: 07.03.2009
La abonament 300 minute si 300 sms in retea la 5 euro. Este o optiune noua care se adauga peste abonamentul de 3 euro la clientii noi.

#15
blondutz19

blondutz19

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 335
  • Înscris: 18.11.2008

View Postiacoby, on Mar 7 2009, 14:17, said:

La abonament 300 minute si 300 sms in retea la 5 euro. Este o optiune noua care se adauga peste abonamentul de 3 euro la clientii noi.
prea scump la 5 euro de abia 300 de minute, la vdf la aceiasi bani am 500min/sms si 30 nat

#16
iacoby

iacoby

    Junior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 33
  • Înscris: 07.03.2009
Dar calitativ nu se compara Orange cu Vodafone. Vrei low-cost alegi Vodafone !

Edited by iacoby, 07 March 2009 - 14:45.


#17
aum

aum

    In sfarsit, NEFUMATOR!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,209
  • Înscris: 06.12.2006

View Postiacoby, on Mar 7 2009, 14:37, said:

Dar calitativ nu se compara Orange cu Vodafone. Vrei low-cost alegi Vodafone !

:roflmaofast: :roflmaofast: :roflmaofast: :roflmaofast: :roflmaofast:

Edited by aum, 07 March 2009 - 14:46.


#18
medley

medley

    custom attitude

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,879
  • Înscris: 06.05.2005
eu nu am auzit de oferta asta cu 300+300..., indiferent la ce bani sau la postpay/prepay
hm... :huh:
o fi.

Edited by medley, 07 March 2009 - 21:41.


Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate