Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Discursul sefei de promotie sau, ...

Ce aplicatie pentru supraveghere ...

Airbag volan Audi

Cum deschid rezervor WC Geberit s...
 Folie protectie solara efect mirror

Mașina electrica vs. maș...

Ambalaj cu Garantie - Te-ai aplec...

Abonamentul ADAC. Merita?🤨
 Buton alarma neidentificata Logan...

Horizon: An American Saga

Programul GPU Tweak III, de la Asus

Motor aer conditionat
 Malmö, Suedia, city break, cuplat...

Caut medic chirurg

Substante de baza la pastile de r...

Taiere meri gradina
 

Microfoane Supraveghere magazine

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
cristi_21us

cristi_21us

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 54
  • Înscris: 21.04.2008
Salut.Am si eu nevoie de cateva sfaturi.Am cateva magazine alimenare si am instalat in ele camere de supraveghere.Dar as vrea sa pun si microfoane.DVR pe care il am are intrare pt 6 microfonae ( intrari RCA ) Vreau niste microfoane ceva mai sensibile ca sa se auda tinand cont ca in magain mai e si galagie etc.De unde pot gasi niste astfel de microfonae si ce imi recomandati??

#2
undercoverbrother

undercoverbrother

    Guru Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 18,293
  • Înscris: 02.04.2007
:thumbdown:

#3
buncar

buncar

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,725
  • Înscris: 15.04.2005
:thumbdown:

#4
cristi_21us

cristi_21us

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 54
  • Înscris: 21.04.2008
Nu inteleg de ce reactionati asa , doarece in ultimul an magazinul a fost spart de 3 ori.Nu folosesc microfoanele pt supravegherea angajatilor sau a clientilor si strict pt securiatate.

#5
conu71

conu71

    Termopanist

  • Grup: Moderators
  • Posts: 9,106
  • Înscris: 22.06.2004
adica il ascuti pe ciordex ce vorbeste cu nevasta?

#6
E_manuel1

E_manuel1

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,478
  • Înscris: 09.12.2007

View Postcristi_21us, on Feb 16 2009, 22:36, said:

Nu inteleg de ce reactionati asa , doarece in ultimul an magazinul a fost spart de 3 ori.Nu folosesc microfoanele pt supravegherea angajatilor sau a clientilor si strict pt securiatate.
  Este imoral ceea ce vrei tu sa faci,asa poti asculta si ce vorbesc angajatii la telefonul personal unde discutiile incep sa nu devina private.
  Nu te avantajeaza cu nimica,ca doar nu sta hotu mascat sa faca proba de microfon si sa-si strige numele si seria de buletin la locul faptei.
  Foloseste camere cu infrarosii si senzori de miscare ori senzori pe ultrasunete si scapi de problema daca spui ca ai primit "vizite".

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate