Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
One week meal plan - Pachet

Apometru defect?

Nelamurire legalitate TVA casa noua

Huawei P20 Lite, ecran negru la a...
 Bibelorui, macrameuri si altele

Inventia secolului din Afganistan?

G84 - pro și contra

Masina de familie,buget 11000-120...
 In ce situatii cereti o a doua op...

DigiMobil - IP public?

Glet de finisaj peste chit acrili...

La multi ani @Passenger001!
 La multi ani @barbosa1bis!

La multi ani @MikeSpike!

Cum curat gletul de pe perete

Soluție incalzire apartament...
 

Virtua Tennis 2009

- - - - -
  • Please log in to reply
102 replies to this topic

#73
mircea21

mircea21

    Rătăcit între viitor și trecut

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,704
  • Înscris: 19.12.2007

 k0r3k7, on 6th July 2009, 08:29, said:

Daca schimbi acolo se modifica si la cariera
Am încercat ce ai zis tu: am jucat un meci pe Hard, dificultatea a rămas setată așa apoi m-am întors în World Tour (cariera). Nu am observat nici cea mai mică diferență.

#74
Codename

Codename

    Regele și Regina Cașcavalului

  • Grup: Members
  • Posts: 3,776
  • Înscris: 03.01.2004

 StyleR, on 8th July 2009, 03:33, said:

si in Call of Duty Modern Warfare cateodata se facea neagra arma din mana dar nu statea mult asa doar cat ai clipi...

dar in Virtua Tennis 3 si 2009 e alta treaba se face negru si asa ramane
S-ar putea să fie o problemă de la driverele plăcii video. Descarcă cea mai nouă versiune și încearcă din nou.

#75
voltermort

voltermort

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 801
  • Înscris: 18.06.2008
Sall,

Dificultatea din World Tour(cariera) nu este afectata cand schimbati dificultatea din meniul Play, nu se obtine nici cea mai mica schimbare. Dificultatea in cariere se mareste cu cat avansezi in top 100.  B)

#76
k0r3k7

k0r3k7

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,241
  • Înscris: 03.05.2007
Cand promovezi la profesionisti?

#77
mircea21

mircea21

    Rătăcit între viitor și trecut

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,704
  • Înscris: 19.12.2007

 k0r3k7, on 10th July 2009, 13:15, said:

Cand promovezi la profesionisti?
Când participi la turneul de 1-8 de la amatori. Nu știu dacă este și obligatoriu să-l câștigi. Cert este că îți vor face ei o invitație să participi la profesioniști. Atenție, nu mai poți să te întorci la amatori, așa că dacă îți dorești locul 1 mondial la amatori, atunci mai aștepți un an până să participi la turneul de 1-8.
Apropo, pentru cine a trecut la profesioniști, în câte sezoane ajungi în Top 10?

#78
DmnY

DmnY

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 117
  • Înscris: 22.06.2008
Dificultatea din World Tour ma enerveaza la culme. Castigi totul fara sa pierzi macar o minge... o fi greu cand ajungi la profesionisti, dar pana atunci, e extrem de plictisitor...

#79
Merdiso

Merdiso

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,038
  • Înscris: 19.03.2008
Da, bine zis.Pana sa ajungi la o dificultate "rezonabila" te plictisesti in ultimul hal de VT 09 :thumbdown:.

#80
K-luivert

K-luivert

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 49
  • Înscris: 19.12.2006
cum fac sa imi mearga gamepad-ul sa ma pot juca ? :| ... de activat e activat dar imi foloseste si tst si gamepadul pentru player 1 :| ... nu imi activeaza butonul de start pt player 2 :| :((((

#81
k0r3k7

k0r3k7

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,241
  • Înscris: 03.05.2007

 K-luivert, on 12th July 2009, 19:15, said:

cum fac sa imi mearga gamepad-ul sa ma pot juca ? :| ... de activat e activat dar imi foloseste si tst si gamepadul pentru player 1 :| ... nu imi activeaza butonul de start pt player 2 :| :((((
Ca sa joci in 2 iti trebuie 2 gamepad-uri

#82
Eagleye9

Eagleye9

    Senior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2,210
  • Înscris: 13.06.2006
Dificultatea e ceva mai ridicata incepand cu turneele challenger pentru locurile 1-50. Nu mai castigi asa de usor fiecare minge. Stie cineva cum dai minge "scurta"?

#83
maimu_21

maimu_21

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 572
  • Înscris: 10.03.2007
nu chiar .... dificultatea creste in timp ce avansezi in clasament..turneele cu 250 de puncte sunt mult mai grele ca la inceput.Mingea scurta (daca aia se poate numi scurta  :D )o poti seta din joc la slice (default e X).

#84
Eagleye9

Eagleye9

    Senior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2,210
  • Înscris: 13.06.2006
Stiu cum se da slice dar imi da mereu un slice lung, indiferent cat de putin sau mult tin apasata tasta. Eu vreau sa stiu cum se da o lovitura scurta care sa cada in apropierea fileului. Vreo combinatie de taste, ceva?

Edited by Eagleye9, 13 July 2009 - 23:21.


#85
k0r3k7

k0r3k7

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,241
  • Înscris: 03.05.2007
Incearca sa apesi scurt slice , tinand partea in care vrei sa dai si jos

#86
DmnY

DmnY

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 117
  • Înscris: 22.06.2008
Chiar langa fileu nu ai cum s-o pui. Fie ca apesi scurt sau lung alaturi de sageata jos, cade in zona de serviciu, dar nu aproape de fileu. Poate cand iti upgradezi abilitatile s-o putea...

Ma enerveaza dâra aia oribila si faptul ca nu poti sari peste reluarile extrem de monotone.

Edited by DmnY, 14 July 2009 - 14:52.


#87
maimu_21

maimu_21

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 572
  • Înscris: 10.03.2007
nu se poate da...eu nici cu nadal nu o pot da..doar daca te-ai duce la fundul terenului ....

#88
valinor

valinor

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,265
  • Înscris: 19.04.2008
Frumos joc,de mult asteptam un joc cu tenis calumea! :)

#89
mircea21

mircea21

    Rătăcit între viitor și trecut

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,704
  • Înscris: 19.12.2007

 Eagleye9, on 13th July 2009, 23:25, said:

Stie cineva cum dai minge "scurta"?
Săgeată jos + Săgeată st(dr) + tasta pentru slice apăsată de 2 ori.
Pentru a fi într-adevăr o scurtă trebuie să fii în afara terenului (după linia de fund), iar de preferat, când vine mingea să nu fii în mișcare (o poziționare cât mai bună) pentru a executa corect lovitura.

#90
DiSk

DiSk

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 933
  • Înscris: 03.08.2007
Am jucat Virtua Tennis 2009 super tare se vede calumea.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate