Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
imprimanta laser capacitate medie...

Parere garsoniera Tineretului

Sfaturi achizitie boxe hi-fi pent...

Baterie externa solara vs baterie...
 Sapa peste pardosea veche

recomandare placa captura video

Trecere apartament pe numele meu

Seria 3 - E90 / 91
 LakeSide 11 Straulesti

Sanse refinantare

arii

Sapa peste pardoseala
 Smart phone pentru auz deficitar

Manager transport marfa. Pareri. ...

BIOS F.24 pentru HP Pavilion g7-2...

Meta Quest 3 512 gb
 

Exista cuvantul ""IMPLAUZIBIL''?

- - - - -
  • Please log in to reply
112 replies to this topic

#37
ColtAlb

ColtAlb

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,639
  • Înscris: 11.01.2008

 don_dannielo, on Jan 26 2009, 20:43, said:

De fapt chiar acum ma gandeam ca Implauzibil poate veni si de la implozie

Asta se intampla cu creierul lui cand isi "eforteaza" neuronii. Deci si prin urmare, doarece, pentru ca: Ai un cap "implauzibil".

#38
frumosuuuuuu

frumosuuuuuu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 64
  • Înscris: 11.03.2008

 DtzDanutz, on Jan 26 2009, 21:46, said:

Pai daca nu este trecut in DEX cum poti sa intrebi daca exista? Poti intreba eventual daca se foloseste, dar nu daca exista.
Frate,care-i rostul tau aici?ia-ti ma jucariile si pleaca!ca n-aqi u treaba aici.vezi ca ti s-a racit lapticul!

 ColtAlb, on Jan 26 2009, 21:47, said:

Asta se intampla cu creierul lui cand isi "eforteaza" neuronii. Deci si prin urmare, doarece, pentru ca: Ai un cap "implauzibil".
Numai un tontalau se poate gandi la asa ceva!te simti?ar trebui!pana nu se realizeaza o implozie in creikerul ala pus sa rancezeasca!(a inceput sa miroasa)de la atata statut!

#39
figo1988

figo1988

    Guru Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 23,874
  • Înscris: 10.10.2003

 frumosuuuuuu, on Jan 26 2009, 20:46, said:

Alt prost care se baga in seama!Nu esti tu in masura sa-mi etalezi mie sensul denotativ al cuvantului 'inteligibil'' bai harciog si cu atat mai putin sa-mi subestimezi gramatica  ,oricum mult superioara alei tale!esti varza de Bruxelles(apropo se pronunta Bruxel)!Si invata mai analfabetule sa incepi propozitia cu majuscula(litera mare ..explicatie pentru prosti ca tine) si apoi sa te bagi in seama,musca obosita!


:OK: sa inteleg ca ai ramas cu dex-ul pe genunchi de ai scos cuvintele astea din tine? ar trebui sa mai furi din cand in cand si cate un abecedar, un cod al bunelor maniere si multe alte carti mult mai interesante decat cartile de colorat pe care le lecturezi acum. te inteleg ca nu mai erau locuri la spart seminte cand s-a predat modul cum se incepe o propozitie si a trebuit sa stai in prima banca, dar in acelasi timp ma bucur ca nu ti-ai obosit neuronul la logica si bun simt. asculta la mine, e bine sa fie odihnit ca sa poti intelege mistourile de pe un forum unde esti distractia zilei in timp ce tu turbezi langa tabloul cu rapirea din serai si tot ce poti sa faci este sa jignesti. esti f amuzant, chiar mi-ar parea rau sa primesti ban asa repede.

#40
DtzDanutz

DtzDanutz

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 419
  • Înscris: 26.06.2006
Rostul meu aici este de a incerca sa iti dau un raspuns in masura capacitatii tale de intelegere la intrebarea care  ai pus-o si asa cum ti-am mai zis intrebarea este formulata gresit si tu ai impresia ca le sti pe toate.

#41
ColtAlb

ColtAlb

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,639
  • Înscris: 11.01.2008

 frumosuuuuuu, on Jan 26 2009, 20:49, said:

Frate,care-i rostul tau aici?ia-ti ma jucariile si pleaca!ca n-aqi u treaba aici.vezi ca ti s-a racit lapticul!


Numai un tontalau se poate gandi la asa ceva!te simti?ar trebui!pana nu se realizeaza o implozie in creikerul ala pus sa rancezeasca!(a inceput sa miroasa)de la atata statut!

De la atata stat! Statut inseamna cu totul altceva. Si DA, a inceput sa-ti miroasa!

#42
frumosuuuuuu

frumosuuuuuu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 64
  • Înscris: 11.03.2008

 figo1988, on Jan 26 2009, 21:53, said:

:OK: sa inteleg ca ai ramas cu dex-ul pe genunchi de ai scos cuvintele astea din tine? ar trebui sa mai furi din cand in cand si cate un abecedar, un cod al bunelor maniere si multe alte carti mult mai interesante decat cartile de colorat pe care le lecturezi acum. te inteleg ca nu mai erau locuri la spart seminte cand s-a predat modul cum se incepe o propozitie si a trebuit sa stai in prima banca, dar in acelasi timp ma bucur ca nu ti-ai obosit neuronul la logica si bun simt. asculta la mine, e bine sa fie odihnit ca sa poti intelege mistourile de pe un forum unde esti distractia zilei in timp ce tu turbezi langa tabloul cu rapirea din serai si tot ce poti sa faci este sa jignesti. esti f amuzant, chiar mi-ar parea rau sa primesti ban asa repede.
Nu am cum sa primesc 'ban' bai nimicule!Fiindca injuriile care eu vi le aduc.. va sunt de asemenea atribuite si de adminul siteului!Sunteti rusinea forumurilor,codobaturilor!Asa cum tu ai speculat si cea mai mica greseala aidoma ti-am replicat!Si nu esti tu in masura sa vorbesti despre bun-simt ,cel caruia ii lipsesc cu prisosinta cei 7 ani de acasa!Mai consulta si u 'codul bunelor maniere' si apoi sa mi te adresezi!

#43
figo1988

figo1988

    Guru Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 23,874
  • Înscris: 10.10.2003

 DtzDanutz, on Jan 26 2009, 20:54, said:

Rostul meu aici este de a incerca sa iti dau un raspuns in masura capacitatii tale de intelegere la intrebarea care  ai pus-o si asa cum ti-am mai zis intrebarea este formulata gresit si tu ai impresia ca le sti pe toate.


capacitatea lui de intelegere? pai cam asta e: [ https://www.youtube-nocookie.com/embed/6DBuk91phkI?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Edited by figo1988, 26 January 2009 - 21:00.


#44
Startpause

Startpause

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,712
  • Înscris: 05.03.2005

 frumosuuuuuu, on Jan 26 2009, 20:59, said:

Nu am cum sa primesc 'ban' bai nimicule!Fiindca injuriile care eu vi le aduc.. va sunt de asemenea atribuite si de adminul siteului!Sunteti rusinea forumurilor,codobaturilor!Asa cum tu ai speculat si cea mai mica greseala aidoma ti-am replicat!Si nu esti tu in masura sa vorbesti despre bun-simt ,cel caruia ii lipsesc cu prisosinta cei 7 ani de acasa!Mai consulta si u 'codul bunelor maniere' si apoi sa mi te adresezi!

ză analfabet strikes again :lol:

#45
frumosuuuuuu

frumosuuuuuu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 64
  • Înscris: 11.03.2008

 DtzDanutz, on Jan 26 2009, 21:54, said:

Rostul meu aici este de a incerca sa iti dau un raspuns in masura capacitatii tale de intelegere la intrebarea care  ai pus-o si asa cum ti-am mai zis intrebarea este formulata gresit si tu ai impresia ca le sti pe toate.
Omul lui Dumnezeu...vrei sa-ti elucidez misterul din launtricul minusculului creier?In limba romana exista foarte multe cuvinte care desi sunt folosite in viata de zi cu zi,ele nu sunt trecuite in DEX de membrii Academiei Romane din comoditate sau stiu si eu..din cauza unor lacune,elipse ce-ti pot fi atribuite si tie!ai elipse in viata tata!Pune-ti ordine in ganduri..si du-te si spanzura-te..du-te-0n spatele casei ca e mai aproape(langa calea ferata)!cat faci!oricum faci umbra Pamantului degeaba!

 spare-me, on Jan 26 2009, 22:02, said:

ză analfabet strikes again :lol:
Yeah,and.do u know what's the difference between us?you're the analfabet and i'm the guy which replies at the fool's nonsense mind questions!no offense!

Edited by frumosuuuuuu, 26 January 2009 - 21:06.


#46
figo1988

figo1988

    Guru Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 23,874
  • Înscris: 10.10.2003
daca nu poti sa faci ca aia din videoclip tot degeaba.

#47
ColtAlb

ColtAlb

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,639
  • Înscris: 11.01.2008

 frumosuuuuuu, on Jan 26 2009, 20:59, said:

Nu am cum sa primesc 'ban' bai nimicule!Fiindca injuriile care eu vi le aduc.. va sunt de asemenea atribuite si de adminul siteului!Sunteti rusinea forumurilor,codobaturilor!Asa cum tu ai speculat si cea mai mica greseala aidoma ti-am replicat!Si nu esti tu in masura sa vorbesti despre bun-simt ,cel caruia ii lipsesc cu prisosinta cei 7 ani de acasa!Mai consulta si u 'codul bunelor maniere' si apoi sa mi te adresezi!

Prin urmare, noi suntem rusinea forumurilor, ne lipsesc bunul simt si nu am consultat "Codul Bunelor Maniere".

1. Nu noi am inceput sa adresam insulte!
2. Nu noi scriem anagramat.
3. Nu noi suntem analfabeti.
4. Nu noi ne batem cu pumnul in piept ca sa vada lumea cat suntem "dă dăjtiepți".
5. Lista poate continua dar n-ai cu cine, ma, n-ai cu cine. Un... :whistling:

#48
DtzDanutz

DtzDanutz

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 419
  • Înscris: 26.06.2006
Cred ca esti clona aluia de acum 3-4 zile ce insira propozitii cu cuvinte gasite prin DEX si care ii sunau bine. Fara suparare, dar esti sarit si evit sa-ti mai raspund.

#49
frumosuuuuuu

frumosuuuuuu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 64
  • Înscris: 11.03.2008

 ColtAlb, on Jan 26 2009, 21:56, said:

De la atata stat! Statut inseamna cu totul altceva. Si DA, a inceput sa-ti miroasa!
Esti mai prost decat imi imaginam!Statut ba boule!ca de exemplu''apa a statut", nu''a stat'' ca nu s-a asezat pe scaun!e plina lumea de arierati mintal cu tine pe postul de SEF COORDONATOR!

#50
CLAXON

CLAXON

    din Republica Bananiera Romania

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,337
  • Înscris: 07.04.2006
hmmm....de ce nu-l ignorati?  :huh:

#51
Startpause

Startpause

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,712
  • Înscris: 05.03.2005

 CLAXON, on Jan 26 2009, 21:12, said:

hmmm....de ce nu-l ignorati?  :huh:

ca e fun :lol:

#52
frumosuuuuuu

frumosuuuuuu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 64
  • Înscris: 11.03.2008

 DtzDanutz, on Jan 26 2009, 22:10, said:

Cred ca esti clona aluia de acum 3-4 zile ce insira propozitii cu cuvinte gasite prin DEX si care ii sunau bine. Fara suparare, dar esti sarit si evit sa-ti mai raspund.
Sunt sosia lui!Eu nu caut cuvinte din Dex spre deosebire de tine!Eu detest Dex-ul dupa cum reiese si din toata polemica prezenta aici!Si recurg la injurii fiindca voi ati dat tonul..eu doar tin ISONUL..daca stiti ce e ala!amamilor!

#53
ColtAlb

ColtAlb

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,639
  • Înscris: 11.01.2008

 frumosuuuuuu, on Jan 26 2009, 21:12, said:

Esti mai prost decat imi imaginam!Statut ba boule!ca de exemplu''apa a statut", nu''a stat'' ca nu s-a asezat pe scaun!e plina lumea de arierati mintal cu tine pe postul de SEF COORDONATOR!

Foloseste diacritice.

Cum ai spus? Arierat mintal? Ai invatat ce e ala truism?

#54
frumosuuuuuu

frumosuuuuuu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 64
  • Înscris: 11.03.2008

 DtzDanutz, on Jan 26 2009, 22:10, said:

Cred ca esti clona aluia de acum 3-4 zile ce insira propozitii cu cuvinte gasite prin DEX si care ii sunau bine. Fara suparare, dar esti sarit si evit sa-ti mai raspund.
Cacofonia aia si-a lasat reminiscentele  si in creierul ala full of nonsense?

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate