Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare bec far VW Touran 1T3

Plata impozit PF

Ce parere aveti de viteza/ modul ...

Love Lies Bleeding - 2024
 Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Donez medicamente renale ptr pisica
 Ce componenta e asta si ce ziceti...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...

Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila
 Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...

Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K
 

Orange young

- - - - -
  • Please log in to reply
398 replies to this topic

#37
danctes

danctes

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,030
  • Înscris: 08.02.2009
Stiam de asta. Numai ca nu mi se pare chiar avantajos sa dau 2 euro pe 10 minute. Cat despre alea 200 min in retea, nu cred ca as avea cum sa le folosesc. :)

#38
Teophileos

Teophileos

    I am who I am, so don't even try to think about bothering me

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,180
  • Înscris: 02.01.2007
Mai ai alte 3 optiuni doua cu 4 euro la una ai 40 de minute nationale / internationale , la cea de-a doua poti avea 60 de minute si 60 de sms-uri nationale  , cu 6 euro ai 80 de minute nationale/internationale !

#39
danctes

danctes

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,030
  • Înscris: 08.02.2009
Iti multumesc si tie. Am cerut o parere desi nu dadeam prea multe sanse. Ce vreau eu se pare ca nu exista. Multumesc!

#40
kelloboss

kelloboss

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 645
  • Înscris: 25.04.2007
Am si eu o problema cu orange young. Mi-am bagat un cnp, mi-am activat o optiune, pana aici totul e ok. Problema e ca daca vreau sa intru iara in meniul orange young tre sa bag din nou cnp`ul. Care sa fie problema?

#41
danctes

danctes

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,030
  • Înscris: 08.02.2009
Sigur nu ai dat CNP-ul tau nimanui? Daca nu, atunci suna la aia.

#42
Eagle Raider

Eagle Raider

    try

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,959
  • Înscris: 29.04.2006

View Postkelloboss, on Mar 8 2009, 10:58, said:

Am si eu o problema cu orange young. Mi-am bagat un cnp, mi-am activat o optiune, pana aici totul e ok. Problema e ca daca vreau sa intru iara in meniul orange young tre sa bag din nou cnp`ul. Care sa fie problema?
poi si era greu sa il bagi din nou?? nu este nicio problema probabil sunt alte oferte si daia iti cere sa te "identifici"

#43
kelloboss

kelloboss

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 645
  • Înscris: 25.04.2007
Are ceva daca nu e cnp`ul meu ? ;))

#44
danctes

danctes

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,030
  • Înscris: 08.02.2009
Logic. Intri la puscarie, ba, baiat.

#45
blondutz19

blondutz19

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 335
  • Înscris: 18.11.2008

View Postdanctes, on Mar 10 2009, 21:18, said:

Logic. Intri la puscarie, ba, baiat.
:))) numai speria ma lumea ca nui adevarat,eu am orange young pe 4 cartele cu cnp-ul altora :D

#46
LunaCrystal

LunaCrystal

    Clubbing is life!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,529
  • Înscris: 20.10.2006
Comiti o ilegalitate si te mai si lauzi pe aici ? Nasoala mentalitate.

#47
blondutz19

blondutz19

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 335
  • Înscris: 18.11.2008

View PostLunaCrystal, on Mar 11 2009, 15:31, said:

Comiti o ilegalitate si te mai si lauzi pe aici ? Nasoala mentalitate.
ce ilegalitate frate ca toata lumea procedeaza ca mine,tu vrei sa zici ca daca ai nevoie urgenta de un cnp pe o cartela nu bagi unul la vrajeala ? sa nu spui nu ca nu te cred

#48
kalin cluj

kalin cluj

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 361
  • Înscris: 11.02.2007
am o cartela orange young primita si as vrea sa stiu daca exista vreo metoda sa aflu CNP-ul pe care e facuta sau daca pot sa o 'trec' pe abonament

#49
danctes

danctes

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,030
  • Înscris: 08.02.2009
E furt de identitate! Puscarie! Evident, glumeam.

View Postkalin cluj, on Mar 11 2009, 18:16, said:

am o cartela orange young primita si as vrea sa stiu daca exista vreo metoda sa aflu CNP-ul pe care e facuta sau daca pot sa o 'trec' pe abonament
Cred ca ar fi trebuit sa iti stii "propriul" CNP daca ti-ai fi activat minutele. Nu cred ca o sa poti sa afli, si nu cred ca o sa poti trece pe abonament pentru ca ti-ar trebui niste date din buletinul respectiv cand o vei face.

#50
LunaCrystal

LunaCrystal

    Clubbing is life!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,529
  • Înscris: 20.10.2006

View Postblondutz19, on Mar 11 2009, 15:38, said:

ce ilegalitate frate ca toata lumea procedeaza ca mine,tu vrei sa zici ca daca ai nevoie urgenta de un cnp pe o cartela nu bagi unul la vrajeala ? sa nu spui nu ca nu te cred
Si daca multi procedeaza asa nu inseamna ca e si legal. Si afla ca eu unul nu fac/voi face asa ceva niciodata. Vreau sa dorm linistit.

#51
blondutz19

blondutz19

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 335
  • Înscris: 18.11.2008

View PostLunaCrystal, on Mar 12 2009, 23:04, said:

Si daca multi procedeaza asa nu inseamna ca e si legal. Si afla ca eu unul nu fac/voi face asa ceva niciodata. Vreau sa dorm linistit.
hai ca esti haios,chestia asta se practica de multi ani si tu te temi,pe operator il intereseaza sasi faca bani nui doare ca tiai activat o optiune cu un alt cnp

#52
danctes

danctes

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,030
  • Înscris: 08.02.2009

View Postblondutz19, on Mar 12 2009, 23:24, said:

hai ca esti haios,chestia asta se practica de multi ani si tu te temi,pe operator il intereseaza sasi faca bani nui doare ca tiai activat o optiune cu un alt cnp
Nu cred ca o sa pateasca nimeni nimic la capitolul asta. Dar totusi nu cred ca gandesti bine. Daca multa lume bea in parc si te apuci si tu si bei, dupa care te prinde garda. Ce zici? Ca multa lume bea? Te-au prins pe tine, asta e. :)

#53
LunaCrystal

LunaCrystal

    Clubbing is life!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,529
  • Înscris: 20.10.2006

View Postblondutz19, on Mar 12 2009, 23:24, said:

hai ca esti haios,chestia asta se practica de multi ani si tu te temi,pe operator il intereseaza sasi faca bani nui doare ca tiai activat o optiune cu un alt cnp
Daca era asa lasau oferta pentru toata lumea.  Si nu e doar chestia de operator, e si chestia ca daca cel care detine pe bune depune plangere pentru ca i-ai furat identitatea ce te faci ?  Sau invers, daca ai nimerit un cnp al unuia din lumea interlopa si te trezesti luat la audieri pentru fapte care nu esti vinovat, cum te justifici ? Stiti, eu vroiam sa fur minute, si no ...

#54
danctes

danctes

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,030
  • Înscris: 08.02.2009

View PostLunaCrystal, on Mar 14 2009, 00:14, said:

Daca era asa lasau oferta pentru toata lumea.  Si nu e doar chestia de operator, e si chestia ca daca cel care detine pe bune depune plangere pentru ca i-ai furat identitatea ce te faci ?  Sau invers, daca ai nimerit un cnp al unuia din lumea interlopa si te trezesti luat la audieri pentru fapte care nu esti vinovat, cum te justifici ? Stiti, eu vroiam sa fur minute, si no ...
Felicitari! Ai asezat-o frumos. Aproape la fel de frumos ca pe o placinta calda, frumos mirositoare. :)

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate