Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Ce parere aveti de viteza/ modul ...

Love Lies Bleeding - 2024

Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...
 Receptie ciudata, in functie de t...

Donez medicamente renale ptr pisica

Ce componenta e asta si ce ziceti...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 

Numere de AUR,PLATINA

- - - - -
  • Please log in to reply
133 replies to this topic

#37
73437

73437

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,046
  • Înscris: 29.04.2004
Pai dacă e de genul 0745.555.468... e interesant, dar nu ușor de reținut. Nu e nici de aur nici de argint. E doar număr cu mulți de 5 :)

#38
Giza

Giza

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 235
  • Înscris: 20.07.2004
eu am 0722 xyx xyx, l-am primit cadou de la connex, era pe firma si firma client mare...

#39
The|SpAwN

The|SpAwN

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,333
  • Înscris: 09.07.2002
Eu am avut noroc de fiecare data cu cartelele prepay...

odata am avut 0744403247 (nu mai e)
si acuma 0740***777

#40
leeroy

leeroy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 883
  • Înscris: 06.09.2004
Am si eu o intrebare:

     pot lua de la "portocalii" o cartela cu numar preferential?? nu-i numar de aur sau platina ci e numarul pe care-l am pe zapp dar il vreau si pe orange dar cartela  sa fie.

#41
ebilan

ebilan

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 24
  • Înscris: 17.09.2004
0745 aa bb cb e de argint? sau de tabla?

#42
vladut_v

vladut_v

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,714
  • Înscris: 11.01.2005
s-a cam dus vremea numerelor de "aur/platina/etc". acum exista numere preferentiale si atat (cel putin la connex), nu stiu in alte retele daca se mai folosesc denumiri din astea ... adica un numar pe care il soliciti in mod special. poate sa fie si o combinatie aberanta de cifre, daca l-ai solicitat printr-o rezervare in prealabil, este numar preferential. faptul ca ai pus mana pe o cartela cu numar dragut este doar o intamplare fericita, nu are nimic de a face cu tabelul de elemente al lui Mendeleev.

sa nu mai existe discutii referitoare la care ce fel de numar e, cine doreste poate sa-si "placheze" sim-ul cu ce metal doreste, atunci o sa stie sigur !
... eu as prefera un numar pe sim din aur alb de 18K  :D

#43
huafa

huafa

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,278
  • Înscris: 18.02.2006
Lolz hai ca sunteti simpatici, :coolspeak: cu numere din astea si eu am un nr de forma 0742.x.y.(t-t).t.t.(y-x),calcul simplu matematic.Poate ca la inceputul telefoniei mobile poate se mai mergea cu numere de aur,platina,dar acum e o simpla coincidenta sa nimeresti un numar din acesta.ori te pui bine pe langa un dealer,dai o spaga ceva si ti da un sim,la abonament,sau la la prepay cosmote-vodafone,ca la orange e aletoriu,si e foarte bine!
Eu mi am luat un pachet sim Cosmote in decembrie de la dealer renumit de Cosmote,XXXXXXX si tipul de acolo vecin cu mine a zis ca are unul si-l da cu 50 de euro,de forma 0765.XXX.YYY
L am lasat amanet,dau 50+5 euro pe un numar!
bleax!

Edited by huafa, 13 June 2006 - 13:20.


#44
bogdan4ice

bogdan4ice

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,407
  • Înscris: 15.04.2004
Eu am unu 072 xy xz xy 0 si nu l dau pt nimic in lume. Cand mergi sa ti faci abonament ai posibilitatea sa-ti alegi numarul cel putin la vodafone dintr-o lista de numere care sunt compatibile cu numarul simului asa ca mai am un nr ceva de genul 0729 xy xy 6

Edited by bogdan4ice, 13 June 2006 - 13:42.


#45
T-MoBiLeR

T-MoBiLeR

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 776
  • Înscris: 20.12.2005

View Postgionibigud, on Jun 13 2006, 14:06, said:

Sunt detinatorul unuia dintre cele 3 numere gen 07XX.XXX.XXX (adica 8 cifre identice). Sunt deschis catre colaborari in vederea fructificarii potentialului acestui numar de mobil. Astept propunerile dumneavoastra la [email protected] sau 0746.66.66.56 (lasati mesaj).
Rog seriozitate si fara propuneri de genul "ofer 5000 euro pentru numar" --> NUMARUL NU ESTE DE VANZARE ORICARE AR FI OFERTA  :nonobad:   - doar pentru colaborari...

Cu respect, Liviu

Ce intelegi tu prin "colaborari"?

Si on-topic, si eu am nr misto. :photo:

0724 xyx ztz
0723 xyy zyy, unde z = x+1 :P

Am mai avut un prepay CNX cu nr 072 xyx 3000...l-am dat si inca am pareri de rau.

Doar numarul de Cosmote e total aiurea dar nu m-au lasat aia nici sa aleg din mai multe variante... <_<

Edited by T-MoBiLeR, 13 June 2006 - 13:49.


#46
Danutz

Danutz

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,645
  • Înscris: 05.05.2004
taica-miu are un nr de genu 07200000xx
asta cum mai e ?

#47
gionibigud

gionibigud

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 13.06.2006
Sunt detinatorul unuia dintre cele 3 numere de aur / platina / preferential gen 07XX.XXX.XXX (adica 8 cifre identice). Sunt deschis catre colaborari in vederea fructificarii potentialului acestui numar de mobil. Dati click pe castigarea licitatiei pentru a afla datele mele de contact. Astept propunerile dumneavoastra. Rog seriozitate si fara propuneri de genul "ofer 5000 euro pentru numar" --> NUMARUL NU ESTE DE VANZARE ORICARE AR FI OFERTA - doar pentru colaborari... Cu respect, Liviu

Scuze am dat copy - paste de la okazii.ro
Telefoan: 0746.66.66.56 (lasati mesaj - il tin inchis)
Mail: [email protected]
Rog frumos: FARA " spune-mi si mie te rog care este numarul exact...." sau ""ofer XXXX euro pentru numar"
Numai propuneri pertinente si seriaose va rog.

Multumesc, Liviu

View PostT-MoBiLeR, on Jun 13 2006, 14:45, said:

Ce intelegi tu prin "colaborari"?

Si on-topic, si eu am nr misto. :photo:

0724 xyx ztz
0723 xyy zyy, unde z = x+1 :P

Am mai avut un prepay CNX cu nr 072 xyx 3000...l-am dat si inca am pareri de rau.

Doar numarul de Cosmote e total aiurea dar nu m-au lasat aia nici sa aleg din mai multe variante... <_<

Prin "COLABORARI" inteleg parteneriat la o afacere (eu vin cu numarul) care sa scoata un profit care sa merite deranjul - macar 1000 euro / luna partea mea.

Attached Files



#48
T-MoBiLeR

T-MoBiLeR

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 776
  • Înscris: 20.12.2005
Zi-ne omule ce intelegi prin "fructificari".

#49
alemat

alemat

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 725
  • Înscris: 05.09.2004

View PostDanutz, on Jun 13 2006, 14:53, said:

taica-miu are un nr de genu 07200000xx
asta cum mai e ?
Ushor de ghicit :)

#50
Zoot

Zoot

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,116
  • Înscris: 13.03.2003
0720x00000 caut domshoara cu x cuprins intre 0 si 9, iq irelevant, aspect placut, situatie financiara deosebita, in vederea unei "colaborari" pe termen scurt sau lung, iar camionul il vand intr-un post urmator.

#51
zola

zola

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 819
  • Înscris: 24.10.2004

View Postgionibigud, on Jun 13 2006, 14:06, said:

Sunt detinatorul unuia dintre cele 3 numere gen 07XX.XXX.XXX (adica 8 cifre identice). Sunt deschis catre colaborari in vederea fructificarii potentialului acestui numar de mobil. Astept propunerile dumneavoastra la [email protected] sau 0746.66.66.56 (lasati mesaj).
Rog seriozitate si fara propuneri de genul "ofer 5000 euro pentru numar" --> NUMARUL NU ESTE DE VANZARE ORICARE AR FI OFERTA  :nonobad:   - doar pentru colaborari...

Cu respect, Liviu
Treaba e simpla la tine. Ai 2 posibilitati: 0722 222 222 sau 0766 666 666. Cel cu 44 nu ai cum sa-l ai pentru ca este numar intern Orange, iar cel cu 88 este intern Zapp. Mai bine-l vinzi pentru ca pentru SMS-uri exista acum numere scurte si numere cu 0 8sn.. sau 0 90.. pentru alte servicii cu valoare adaugata.

#52
el_magnifico

el_magnifico

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 298
  • Înscris: 15.09.2005
<< Prin "COLABORARI" inteleg parteneriat la o afacere (eu vin cu numarul) care sa scoata un profit care sa merite deranjul - macar 1000 euro / luna partea mea.
[/quote]>>

Man, go  :bandit:  yourself !

Of, of, e plina tara de ''afaceristi''  :death:

#53
Colonelu'

Colonelu'

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 299
  • Înscris: 05.12.2003
nu mai dati cu pietre, omul nu gandeste rau. decat sa ia niste bani gramada acum, mai bine ii vine un salariu lunar pe o perioada mai lunga

#54
el_magnifico

el_magnifico

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 298
  • Înscris: 15.09.2005

View PostColonelu', on Jun 13 2006, 17:59, said:

nu mai dati cu pietre, omul nu gandeste rau. decat sa ia niste bani gramada acum, mai bine ii vine un salariu lunar pe o perioada mai lunga


:scratchchin:  Si cine iti plateste tie 1000 de EURO luna pentru a se folosi de acel numar ? Nu poate fi folosit nici macar ca si serviciu cu valoare adaugata pentru ca este un numar normal, pentru astfel de servicii se aloca de regula alte numere, de obicei din 4 cifre

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate