Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cu ce pot izola fonic peretii pen...

Telefon cu senzor compass BUN

Blocare google chrome cu master p...

sfat achizitie telefon pana in 20...
 Stoc Smart CAM TV

Ce corzi de chitara sa cumpar?

Galaxy A54 compass defect?

Cum conectez un switch WIFI la 60...
 Cumparare AC Gree [Buget maxim 30...

Telekom

Ce e aratarea asta ?

Probleme timonerie schimbator sau...
 Numar strada gresit in contractul...

Centrala Ariston Cares Premium 24...

La multi ani @Klasse!

La multi ani @shmecherul!
 

Teapa la DOMO!

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
dacotec

dacotec

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,300
  • Înscris: 13.12.2007
Am vazut de sarbatori la TV ca pe 28 si 29.12.2008 la DOMO poti sa cumperi orice TV si ei iti platesc TVA-ul.Mi-am ales din oferta lor de pe site (in care nu se specifica nicio reducere in zilele mentionate)doua televizoare, un Samsung si un Sony si duminica la ora 11 eram in magazin, cu banii pregatiti, pt achizitionarea unuia din cele doua TV.
La intrarea in magzain era afisata oferta maaare de tot, fara stelute sau late dracii in josul paginii.In magazin insa sunt informat ca DOAR anumite modele de LG, Philips si Toshiba sunt in aceasta promotie, fara samsung sau Sony.L-am atentionat frumos pe consilierul cu care am vorbit ca pe afis nu este nimic de agest gen specificat, acolo scrie clar ca ORICE tv intra la aceasta promotie.In afara de priviri ciudate si susoteli pe la colturi nu am obtinut nimic si am plecta nervos acasa.
Mai-mai ca as merge la OPC sa-i reclam pt reclama mincinoasa, nu este corect sa fim tratati ca niste catei carora li se arunca din cand in cand niste oase si noi sa dam din coada multumiti, nu vreau sa cumpar stifturile lor bagate acum in oferta, eu vreau sa pot sa-mi aleg produsul care ma intereseaza fara sa fiu pacalit de mesaje mincinoase!

Attached Files



#2
Imperathor

Imperathor

    Dictator perpetuu

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 31,131
  • Înscris: 03.07.2008
Foarte urat din partea lor.  :thumbdown:

#3
conu71

conu71

    Termopanist

  • Grup: Moderators
  • Posts: 9,081
  • Înscris: 22.06.2004
au aratat la tv filmare cu camera ascunsa. niste jegosi

#4
dacotec

dacotec

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,300
  • Înscris: 13.12.2007
Ma bucur ca i-a aratat si la TV..sunt sigur ca toti cei care au facut atunci reclamatie au castigat...
http://anchete.reali...ive_333907.html

Edited by dacotec, 09 January 2009 - 19:54.


Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate