Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum declari o variabila care nu s...

Schimbare certificat de inmatricu...

Poligon auto București

nelamurire legata de pret la mode...
 Hotel cu restaurant si Demipensiu...

Croaziera in Mediterana de Vest 1...

Copilot are pica pe Vladimir Putin

MicroSoft Edge: Cum pun Google in...
 Dashcam

Mini server - VMware

betano.ro

Poveste fara sfarșit
 I-auziti voi! - nu vor romani...

Colon iritabil

Perioada de gratie inexistenta

Cel mai ieftin TV LED mic
 

interior cuptor microunde

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
flonfi

flonfi

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 21.11.2008
Salutare. Acum caut sa-mi iau un cuptor cu microunde. Am gasit cam ceea ce vreau (caracteristiti de putere, grill, accesori, etc etc). Ceea ce nu stiu e despre interiorul lui. Am vazut ca exista din email, email ceramic, inox etc etc. Stiti care e diferenta intre ele? si ce imi recomandati?
Ma refer, la calitate. Din cate am inteles, la unele chiar s-a dus vopseaua in timp, sau e mai greu de intretinut. Ce aveti voi, daca e bun, sunteti multumit din acest punct de vedere.
Mersi mult!!!

#2
car

car

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 93
  • Înscris: 09.01.2006
Grillul este un accesoriu pe care il vei folosi f putin asa ca .... mai bine nu-l lua in calcul. Cuptorul meu este unul vopsit in interior (2000) si nu are nicio problema in interior. Poti cumpara de inox, ceramica si mai stiu eu ce dar de gatit (poti praji oua, carnati, pulpe, cartofi...., dezgheta rapid) in el, zilnic, (feluri de mancare) nu vei ajunge cu siguranta. Pentru un design deosebit ia unul de inox sau ceramica dar sa stii, ca si cele vopsite (nume cunoscute) nu au probleme. Orice "albitura" electrocasnica are durata de viata de 6-8 ani asa ca mai trebuie si schimbate. Totul depinde cati bani vrei sa investesti in el, atat!

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate