Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Camera video masina

Zilele emailului din gospodaria n...

Best gaming laptop?

Humane (2024)
 Recomandare casti 100-150 lei

Schimbare bec far VW Touran 1T3

Plata impozit PF

Ce parere aveti de viteza/ modul ...
 Love Lies Bleeding - 2024

Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...
 Donez medicamente renale ptr pisica

Ce componenta e asta si ce ziceti...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...

Mobile.de ofera imprumut de bani ...
 

BCR Banca pentru Locuinte

- - - - -
  • Please log in to reply
183 replies to this topic

Poll: BCR Banca pentru Locuinte (203 member(s) have cast votes)

BCR Banca pentru Locuinte este o teapa legala ?

  1. Este teapa in mod categoric (100 votes [49.26%])

    Percentage of vote: 49.26%

  2. Deocamdata nu (49 votes [24.14%])

    Percentage of vote: 24.14%

  3. Nu pot sa ma pronunt (54 votes [26.60%])

    Percentage of vote: 26.60%

Vote Guests cannot vote

#181
sorinqk

sorinqk

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,025
  • Înscris: 08.02.2006
@pvstef45: ”Vă informăm că, pentru a fi eligibil pentru incasarea primei de la stat, la semnarea contractului de
economisire creditare ati avut varsta cuprinsa intre 18 si 65 de ani si contractul a fost reziliat dupa 5 ani
de la data deschiderii sau repartizat in orice perioada, inclusiv avand conventia semnata”

Astea mi-au spus si la telefon, ca in momentul semnarii contractului trebuia maxim 65 de ani.

Eu nu inteleg, trebuie sa trimiti documente justificative pentru toata suma economisita?

#182
Eagle Raider

Eagle Raider

    try

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,959
  • Înscris: 29.04.2006
legat de acele documente justificative, mie mi-au cerut pentru toata suma economisita in cazul celeilalte banci care s-a ocupat banca pentru locuinte

#183
bebeko

bebeko

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,824
  • Înscris: 01.02.2008

View PostEagle Raider, on 08 martie 2020 - 13:44, said:

Ti se vireaza si suma de la stat daca duci documente doveditoare

Ai mai multe detalii ? Prima de la stat nici acum nu se plateste, chiar si cu documente doveditoare.

#184
Eagle Raider

Eagle Raider

    try

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,959
  • Înscris: 29.04.2006
eu am un contract mai vechi, si aveam primele virate de stat, mai putin cred pentru ultimii 2 ani si aici din vina mea ca nu mi-am marit limita, o aveam parca la 17000 lei si mi-au virat prime echivalente pentru aceasta suma, desi eu am depus 23000 lei. astfel aveam virate sumele de la stat, dar erau blocate in cont si nu le puteam ridica, dupa ce am depus documentele doveditoare mi-au deblocat si primele de la stat, dar repet, eu le aveam deja virate intr-un cont blocat. se intampla asta acum 2 ani

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate