Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
imprimanta laser capacitate medie...

Parere garsoniera Tineretului

Sfaturi achizitie boxe hi-fi pent...

Baterie externa solara vs baterie...
 Sapa peste pardosea veche

recomandare placa captura video

Trecere apartament pe numele meu

Seria 3 - E90 / 91
 LakeSide 11 Straulesti

Sanse refinantare

arii

Sapa peste pardoseala
 Smart phone pentru auz deficitar

Manager transport marfa. Pareri. ...

BIOS F.24 pentru HP Pavilion g7-2...

Meta Quest 3 512 gb
 

Masina de spalat

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
buster

buster

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 06.02.2005
Am o problema cu masina de spalat Whirlpool. E cu introducere verticala, 500 rpm si are ceva mai mult de 3 ani.

Problema este ca de catva timp, gasesc foarte mult detergent (umezit) in caseta, dupa spalare. Practic, nu ia detergent, spala hainele mai mult cu apa.

A avut cineva aceasta problema sau stie cum se rezolva? Bineinteles ca o sa apelez in cele din urma la un service, daca nu imi dau seama de buba.

Thanks

#2
Rika

Rika

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 20
  • Înscris: 11.01.2005
Daca ai fi cautat mai bine ai fi vazut ca s-a discutat o gramada despre masini de spalat aici: http://forum.softped...?showtopic=7517  B)

#3
suri

suri

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,084
  • Înscris: 10.05.2004
pe scurt, ca sa nu citesti totusi cele xx pagini de la masini de spalat, poti incerca:
1: daca cumva ai desfacut ansamblul ala in care torni detegentul, emolientul etc e posibil sa nu-l fi fixat bine si atunci jetul de apa sa nu mai nimereasca in totalitate pe orificiul care trebuie. desfa-l si monteaza-l la loc cu mai multa atentie - ai grija sa se inchida toate clemele..
2: daca ai schimbat detergentul (si chiar daca nu - de ceva vreme apa rece e chiar foarte rece - cel putin la mine) incearca sa alimentezi masina cu apa ceva mai calda, dar numai pana la faza de clatire. o problema similara am avut si eu, tot cu un whirlpool, si inca de la inceput, iar meseriasul asta mi-a spus - detergentul romanesc nu se dizolva bine in apa rece.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate