Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Modalitați amuzante și ...

O disparitie de ani buni, Acces D...

Mancarea e scumpa

Parere achiziționare BMW G20
 Schimbarea bateriei moderne la VA...

Rostschreck Lidl

Si noi suntem Florin Piersic? / J...

Rascumparare euroobligatiuni (pri...
 Detartraj partial slatina

Cu ce pot izola fonic peretii pen...

Telefon cu senzor compass BUN

Blocare google chrome cu master p...
 Instalare Siemens NX pe macbook

sfat achizitie telefon pana in 20...

Stoc Smart CAM TV

Ce corzi de chitara sa cumpar?
 

Relații despre o firmă din Brașov

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
mufa

mufa

    Porc misogin

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 40,799
  • Înscris: 13.01.2005
O bună prietenă dintr-o țară cu apă caldă vrea să facă ceva afaceri cu firma de mai jos, afacerea implicînd plata la termen din partea românească. Deoarece se află la prima colaborare, m-a rugat să aflu cît mai multe detalii despre firma respectivă. Așadar, dacă poate da cineva informații, îi mulțumesc anticipat.

BUTALI IMPEX SRL
Sos Feldioarei DN 13 nr. 556
500031 BROSOV
ROMANIA
RO: 7063430

#2
romaximusro

romaximusro

    ↑↑ Fiabilitate by Fauve :D ↑↑

  • Grup: Banned
  • Posts: 40,874
  • Înscris: 16.05.2005
incearca la registrul comertului (parca , la noi in iasi are sediul in copou si parca asa se numea) , iti ofera contra cost informatii despre actionari si nu numai. Parca acum 4-5 ani am dat ~30 de lei

#3
Delirium

Delirium

    Active Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 1,936
  • Înscris: 05.08.2008

View Postmufa, on Nov 23 2008, 20:45, said:

O bună prietenă dintr-o țară cu apă caldă vrea să facă ceva afaceri cu firma de mai jos, afacerea implicînd plata la termen din partea românească. Deoarece se află la prima colaborare, m-a rugat să aflu cît mai multe detalii despre firma respectivă. Așadar, dacă poate da cineva informații, îi mulțumesc anticipat.

BUTALI IMPEX SRL
Sos Feldioarei DN 13 nr. 556
500031 BROSOV
ROMANIA
RO: 7063430


Well....Butali Impex:
Nr inregistrare registrul comertului: J8/2680/1994
CIF: RO 7063430
Stare firma: in functiune; certificat de inmatriculare preschimbat
Data ultimei inregistrari la Registrul Comertului: 11.09.2008

Informatiile astea le gasesti aici (user: guest; parola: guest); si cauti firma dupa nume si judet - nu stiu daca am voie sa pun link dar...

Mai exista varianta cu o cautare pe portalul ANAF; am dat un search in Lista contribuabilor inactivi si firma nu se regaseste, am dat un search si nu are nici restante la bugetul de stat , nici la bugetul asigurarilor sociale de stat , nici la bugetul asigurarilor pentru somaj , si nici la sanatate .

Daca vrei sa-i vezi vezi ultimul bilant depus mai poti da o cautare pe www.mfinante.ro (in sectiunea situatii financiare parca) insa momentan vad ca nu le functioneaza site-ul; incearca si tu maine!

In rest....search in google, am vazut ca au si un site, destul de slabut insa. Are 13 angajati si se ocupa cu distributia de cafea si masini de macinat cafea. Uite si niste telefoane de contact: 0268/265782; fax 0268/265120; mobil 0723481189.

Daca imi mai vin alte idei pe unde sa mai cauti, postez mai incolo.

LE: In 2006 si 2007 a iesit pe pierdere.

Edited by Delirium, 23 November 2008 - 21:48.


#4
radumiki

radumiki

    funny content creator

  • Grup: Moderators
  • Posts: 23,714
  • Înscris: 13.10.2003
detalii despre bilantul lor poti gasi si aici poti vrifica si pe portalul justitiei daca au procese...
dar, ptr. siguranta, macar la primele afaceri, plata in avans, instrumentele de plata tip CEC sau o scrisoare de garantie bancara ar face riscul mai redus.
degeaba are toti indicatorii sus pana acum daca se intampla ceva neprevazut si nu mai pot plati...

Edited by radumiki, 23 November 2008 - 22:31.


Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate