Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Finala Eurovision 2024

De ce nu protestati?

Etanșare intre cada perete b...

Backu-up box Fronius
 Router de la Digi nu face fata la...

Magnolii

Achizitie LG OLED evo 55C31LA - e...

Aplicatii PV Huawei Sun
 Istoric deplasari - GPS

Surub autoforant-metric mixt

Lipsa semnal - strategie de marke...

One week meal plan - Pachet
 Apometru defect?

Nelamurire legalitate TVA casa noua

Huawei P20 Lite, ecran negru la a...

Bibelorui, macrameuri si altele
 

10th Homework - APA

- - - - -
  • Please log in to reply
66 replies to this topic

#55
Necronomikon

Necronomikon

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,554
  • Înscris: 15.04.2004
Am eu o propunere: AER.

#56
adipelcz

adipelcz

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,789
  • Înscris: 28.05.2004
Aer ??

NU. Eu propun PAMANT. Este mai generala decat focul, fiind mult mai accesibil, pentru ca sincer, singurul foc pe care-l vad acum e flacara de la aragaz si aia nu-mi inspira prea multa arta.

#57
Rigid Aurel

Rigid Aurel

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,564
  • Înscris: 14.07.2004
Ai mult mai multe idei de foc in preajma. Trebuie numai un pic de imaginatie.

#58
PreTXT

PreTXT

    Moderator

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,053
  • Înscris: 09.01.2003
eu propun al cincilea element: Mila Jovovich  ! ;)


sorry, nu m-am putut abtine  ...  :peacefingers:

Edited by PreTXT, 10 February 2005 - 17:16.


#59
zzz

zzz

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 273
  • Înscris: 03.08.2002

Hazard, on Feb 10 2005, 16:11, said:

felicitari, noname!

OFF: de curiozitate, a castigat cineva "premiul votantului" ? s-au nu a nimerit nimeni ordinea ?

<{POST_SNAPBACK}>

Se pare ca ordinea exacta nu a fost data de nimeni pentru primele trei fotografii. Propun ca premiul votantului la aceasta editie sa-l ia mihaikolf care a votat corect primele doua pozitii din clasamentul final si a fost singurul care a facut-o. Felicitari!

#60
Sato

Sato

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,751
  • Înscris: 01.12.2001

noname, on Feb 10 2005, 13:34, said:

subiect: apa minerala carbogazoasa Dorna la 0,5 si la 1,5 (aia de 1,5 are bule mai mari)

Mult prea tare faza cu bulele la 1.5l...

#61
Iedu

Iedu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 812
  • Înscris: 07.12.2002
Felicitari noname. Chiar daca eu chiar nu intelesesm prima data ce reprezinta, acum ca ai mai dat si niste explicatii sunt lamurit :).

Multumesc celor care m-au votat.

Focul cred ca este o tema la fel de generoasa ca si apa. Sa vedem ce o sa iasa si la tema asta. Chiar nu stiu daca o sa imi vina vreo idee, sper sa ma insel :).

Vot in afara concursului. 1. Picatura
2. The water way
3. Ejaculation.

Nu am votat in concrus pentru ca nu am vrut sa se creda ca nu am vrut sa votez "adversarul" direct.

#62
bebanito

bebanito

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 13
  • Înscris: 06.01.2005
:coolspeak: felicitari cistigatorului si tuturor participantilor...devine din ce in ce mai interesant si desi nu ma ridic la valoarea multora de aici simpla participare alaturi de voi ma face sa ma simt bine...nu mai spun ca imi face placere sa fotografiez si cine stie, poate am noroc si se "prinde" ceva si de mine! :huh:

cit despre tema sint multumit atit de "foc" cit si de "pamint"...amindoua lasa loc la multe posibilitati...

#63
gallax

gallax

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 632
  • Înscris: 27.07.2004
Totusi "foc" lasa loc unor abordari mai spectaculoase...

Felicitari castigatorilor!

#64
Sakura

Sakura

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,007
  • Înscris: 14.04.2004
5. propunerea temei

Castigatorul concursului va fi anuntat in cursul zilei de joi. Acesta trebui sa propuna urmatoarea tema pana la ora 12:00 AM a zilei de vineri. Daca acesta din motive obiective nu propune tema pana la ora stabilita, premiul revine locului 2. Daca nici acesta nu propune o tema pana in ora 14:00, premiul revine locului 3. Daca nici acesta nu propune o tema pana la ora 16:00, moderatorul va fi cel care propune urmatoarea tema.

#65
mr.fred

mr.fred

    Moderator

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,137
  • Înscris: 29.01.2004
Omul a propus tema. Eu nu am apucat sa fac thread-ul de concurs. Vad ca incepi sa pui mana pe cutite. Bine.

#66
mihaikolf

mihaikolf

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 279
  • Înscris: 29.02.2004

Quote

Se pare ca ordinea exacta nu a fost data de nimeni pentru primele trei fotografii. Propun ca premiul votantului la aceasta editie sa-l ia mihaikolf care a votat corect primele doua pozitii din clasamentul final si a fost singurul care a facut-o. Felicitari!


wow ..really ? ..multumesc ! ..acum pm lui zzz presupun nu ?

#67
mr.fred

mr.fred

    Moderator

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,137
  • Înscris: 29.01.2004
da. pm la zzz.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate